Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly (Lekki żel nawilżający, Skóra normalna i mieszana)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!

Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!

Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.

uniwersalne
normalna, mieszana
nawilżające, łagodzące, regenerujące
w słoiczku

Cudowna formuła

Produkt idealnie nawilżył moją skórę na policzkach, która ma skłonność do przesuszania się i tym samym, źle się prezentowała pod makijażem. Formuła była przyjemna, delikatnie, wsiąkała w skórę i zostawiała jakby cienką powłokę. Produkt sprawdzał się nawet na mojej cerze mieszanej, która sama w sobie jest dość wymagająca.

Lekki krem, idealny na codzień na serum

Nie ukrywam, że kilka opakowań już zużyłam.
Lekka żelowa formuła idealnie sprawdza się jako dodatek zabezpieczający do wszelkich rodzajów serum.
Żel ma galaretowatą formułę, dzięki czemu szybko się rozprowadza i wchłania, żel się nie roluje, dobrze gra z bazą, serum, podkładem czy kremem SPF. Bardzo ważne przy jego użytkowaniu ani razu nie miałam zapchanej skóry.
Skóra jest miękka, nie klei się ani nie jest ściągnięta. Czy spektakularnie nawilża ? Nie bardzo, ale jako krem wspomagający działanie serum jest niezastąpiony. Często do niego wracam.

Nie, dla wrażliwej skóry

Ten krem niestety nie przypasował mojej mieszanej i jednocześnie wrażliwej skórze, Po nałożeniu moja skóra jest zaczerwieniona, swędzi. Konsystencja fajna, ale po nałożeniu skóra się niefajnie klei, makijaż bardzo ciężko na nim wykonać. Dawałam mu kilka szans, ale każda kolejna próba była rozczarowaniem. Szkoda, będę dalej szukać jakiegoś lekkiego produktu nawilżającego.

Koi skórę

Żel bardzo dobrze rozprowadza się na skórze.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Czuć wyraźne ukojenie skóry.
Nie powoduje podrażnień, nie uczula, nie zapycha.

Bardzo lekki

Mam cerę trądzikową i skłonną do niedoskonałości. Kupiłam ten żel do lekkiego nawilżenia pod makijaz i trochę się zawiodłam. Jest tak lekki że właściwie w ogóle nie nawilża. Myślałam że będzie się fajnie wchłaniał ale mam wrażenie że zostawia na skórze film. No i nie nadaje się pod podkład mineralny, bo podkład na nim zaczyna podkreślać pory skóry, a takiego efektu jeszcze nigdy nie miałam. Być może to mój błąd i takie galaretki nie nadają się pod podkład mineralny. Jednak mimo wszystko spodziewałam się mocniejszego nawilżenia.

Na plus to że nie podrażnił i nie spowodował wysypu. Ale raczej więcej go nie kupię.

Nie dla mnie

Kupiłam skuszona promocją w Rossmannie. Produkt nie spełnia moich oczekiwań, nie nawilża, a wręcz trochę wysusza moją skórę. Mam cerę tłustą i podczas mycia twarzy wyczuwam suchą, grubą warstwę naskórka. Wcześniej tego nie było. Jedyny plus to szybkość wchłaniania, zapach jak dla mnie pachnie trochę spirytusem.

Rewelacja

Krem Hyaluronic Aloe Jelly spełnił moje oczekiwania w 100%
Efekty stosowania kremu spełniają wszystkie obietnice producenta.
Krem świetnie nawilża skórę oraz koi ją, ze względu na wysokie stężenie aloesu w formule kremu.
Krem jest lekki, przez co szybko się wchłania.
Ma piękny zapach.
Idealnie sprawdza się pod makijażem. Na pewno kupię ponownie!

Średni krem

Krem w wygodnym opakowaniu i ładnym słoiczku charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który jest delikatny. Krem łatwo się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania . Świetnie koi, pobudza cerę. Jeśli chodzi o nawilżanie to zdecydowanie za mało nawilża. Krem jest wydajny. Nie podrażnia skóry.

Nie sprawdził się

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, problematyczną i podczas kuracji maścią na zmiany trądzikowe. U mnie się nie sprawdził, nie nawliża wystarczająco. Miejsca, na których nie nakładam leku łuszczą się podobnie do tych, gdzie używam maści - to nawilżenie na prawdę nie jest jakieś szałowe. Nie ogranicza też przetłuszczania się mojej strefy t. Na plus jest zapach, opakowanie i fakt, że szybko się wchłania.

Trochę mnie rozczarował

trochę rozczarował mnie ten produkt. czytałam wiele pozytywnych opinii jednak u mnie średnio się sprawdził. na początku używałam go na noc, jednak był dla mnie za mało nawilżający. Teraz służy mi jako krem pod makijaż i jest poprawny. delikatnie nawilża, podkłady nie rolują się, jednak spodziewałam się po nim większego efektu wow.

Dobry produkt

Jestem zadowolona. Tani krem, poprawia wygląd skory , koi i sprawdza się pod podkładem. Używam go zamiennie z hydrain 3 z dermedic.
Trzymam go w lodowce i daje super uczucie po nałożeniu a mam naprawdę sucha skore na policzkach .

Najlepszy produkt na noc

Jest to mój ulubiony i najlepszy produkt do pielęgnacji na noc. Ma bardzo ciekawą konsystencje. Lekko - żelową mimo to daje bardzo duży komfort dla skóry.Mocno nawilża "zostaje" na skórze do rana. Bardzo dobrze nawilża, zauważyłem mniejsze plamy przebarwień po trądziku. Skóra rano wygląda bardzo dobrze. Na pewno po Niego wrócę. Polecam !!