Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly (Lekki żel nawilżający, Skóra normalna i mieszana)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.60/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!

Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!

Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.

uniwersalne

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Bardzo lekki

Mam cerę trądzikową i skłonną do niedoskonałości. Kupiłam ten żel do lekkiego nawilżenia pod makijaz i trochę się zawiodłam. Jest tak lekki że właściwie w ogóle nie nawilża. Myślałam że będzie się fajnie wchłaniał ale mam wrażenie że zostawia na skórze film. No i nie nadaje się pod podkład mineralny, bo podkład na nim zaczyna podkreślać pory skóry, a takiego efektu jeszcze nigdy nie miałam. Być może to mój błąd i takie galaretki nie nadają się pod podkład mineralny. Jednak mimo wszystko spodziewałam się mocniejszego nawilżenia.

Na plus to że nie podrażnił i nie spowodował wysypu. Ale raczej więcej go nie kupię.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Nie dla mnie

Kupiłam skuszona promocją w Rossmannie. Produkt nie spełnia moich oczekiwań, nie nawilża, a wręcz trochę wysusza moją skórę. Mam cerę tłustą i podczas mycia twarzy wyczuwam suchą, grubą warstwę naskórka. Wcześniej tego nie było. Jedyny plus to szybkość wchłaniania, zapach jak dla mnie pachnie trochę spirytusem.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Rewelacja

Krem Hyaluronic Aloe Jelly spełnił moje oczekiwania w 100%
Efekty stosowania kremu spełniają wszystkie obietnice producenta.
Krem świetnie nawilża skórę oraz koi ją, ze względu na wysokie stężenie aloesu w formule kremu.
Krem jest lekki, przez co szybko się wchłania.
Ma piękny zapach.
Idealnie sprawdza się pod makijażem. Na pewno kupię ponownie!

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Średni krem

Krem w wygodnym opakowaniu i ładnym słoiczku charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który jest delikatny. Krem łatwo się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania . Świetnie koi, pobudza cerę. Jeśli chodzi o nawilżanie to zdecydowanie za mało nawilża. Krem jest wydajny. Nie podrażnia skóry.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Nie sprawdził się

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, problematyczną i podczas kuracji maścią na zmiany trądzikowe. U mnie się nie sprawdził, nie nawliża wystarczająco. Miejsca, na których nie nakładam leku łuszczą się podobnie do tych, gdzie używam maści - to nawilżenie na prawdę nie jest jakieś szałowe. Nie ogranicza też przetłuszczania się mojej strefy t. Na plus jest zapach, opakowanie i fakt, że szybko się wchłania.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Trochę mnie rozczarował

trochę rozczarował mnie ten produkt. czytałam wiele pozytywnych opinii jednak u mnie średnio się sprawdził. na początku używałam go na noc, jednak był dla mnie za mało nawilżający. Teraz służy mi jako krem pod makijaż i jest poprawny. delikatnie nawilża, podkłady nie rolują się, jednak spodziewałam się po nim większego efektu wow.

Dobry produkt

Jestem zadowolona. Tani krem, poprawia wygląd skory , koi i sprawdza się pod podkładem. Używam go zamiennie z hydrain 3 z dermedic.
Trzymam go w lodowce i daje super uczucie po nałożeniu a mam naprawdę sucha skore na policzkach .

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Najlepszy produkt na noc

Jest to mój ulubiony i najlepszy produkt do pielęgnacji na noc. Ma bardzo ciekawą konsystencje. Lekko - żelową mimo to daje bardzo duży komfort dla skóry.Mocno nawilża "zostaje" na skórze do rana. Bardzo dobrze nawilża, zauważyłem mniejsze plamy przebarwień po trądziku. Skóra rano wygląda bardzo dobrze. Na pewno po Niego wrócę. Polecam !!

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

wow

Ta żelowa formuła jest nie tylko przyjemna w użyciu, ale także przynosi widoczne rezultaty. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego skóra jest nawilżona i wygładzona. To idealny produkt dla osób, które borykają się z problemem suchości skóry.

Dodatkowo, ekstrakt z aloesu działa kojąco i łagodząco na skórę, co sprawia, że produkt ten jest odpowiedni nawet dla osób o wrażliwej cerze. Nie powoduje podrażnień ani uczucia ciężkości.

Jednym z atutów jest również szybkie wchłanianie, dzięki czemu można używać go zarówno rano, jak i wieczorem, bez obawy o uczucie lepkości na skórze.

Kupiony w: Inna drogeria

Skóra go pije

Lekka, żelowa formuła kremu szybko się wchłania pozostawiając skórę dogłębnie nawilżoną i miękką w dotyku. Nie zostawia tłustej warstwy, więc jest idealny jako baza pod makijaż. Cera jest gładka, elastyczna, promienna i "napita" :)

Kupiony w: Inna drogeria

Lekki kremik

Krem o lekkiej konsystencji w formie żelu. Szybko się wchłania. Po nałożeniu skóra pozostaje gładka, nie ma uczucia spiętej skóry. Idealny jako krem na dzień, pod podkład. Na noc trochę za lekki.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Serdecznie polecam

Kupiłam kolejne opakowanie - przy każdym użyciu ratuje skórę. Następnego dnia stany zapalne są wyraźnie zmniejszone. Skutecznie odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową. Polecam!