Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly (Lekki żel nawilżający, Skóra normalna i mieszana)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!

Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!

Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.

Lekki żel

Mam cerę tłustą i będąc już zmęczona ciężkimi, tłustymi kremami, które jeszcze bardziej wyświecają mi skórę, postawiłam na ten żel nawilżający.
Żel jest przezroczysty, umieszczony w szklanym, dość ciężkim pudełeczku. Zapach jest delikatny, niezbyt intensywny. Produkt jest bardzo wydajny i wolno się zużywa. Już niewielka ilość wystarczy, żeby rozprowadzić go po całej twarzy. Wchłania się w moment, po czym skóra jest sucha, nie świeci się. Idealnie nadaje się pod dalszą pielęgnację czy pod makijaż.
Wolałabym tylko, żeby działanie nawilżające było ciut lepsze. Po zastosowaniu skóra nie sprawia wrażenia nawilżonej, czego mi brakuje. Także gdy zależy nam na mocnym nawilżeniu, to nie jest odpowiedni produkt. Mimo to jestem zadowolona, dobrze mi się sprawdza i chętnie kupię następne opakowanie.

Idealny pod makijaż

Do zakupu zachęciła mnie żelowa konsystencja. Mam skórę bardzo suchą, więc zakupiłam go z myślą o stosowaniu na dzień, pod makijaż. Do tego celu sprawdza się bardzo dobrze w dni, kiedy szybko po pielęgnacji muszę nałożyć makijaż. Żel wchłania się ekspresowo i nie zostawia tłustej warstwy, a jedynie lepką, która działa jak baza. W dni kiedy mogę pozwolić sobie na czekanie z wykonaniem makijażu stawiam na bardziej treściwe kremy, ponieważ ten nie daje wystarczającego nawilżenia dla bardzo suchej skóry.

I tak i nie

Produkt kupiłam sugerując się jego lekkoscia, wolę tego typu produkty i na dzień i na noc. Jednak miałam wrażenie, że bardzo ściąga mi skórę, dodatkowo po wchłonięciu pozostawała lepka warstwa, do czego nie mogłam się przyzwyczaić. Próbowałam się do niego przekonać więc, odkładałam go i znów do niego wracałam. W końcu postanowiłam wypróbować go pod makijaż, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Właśnie dzięki tej jego lepkości podkład świetnie przykleja się do skóry, a dodatkowo dzięki żelowej konsystencji mam wrażenie, że wypełnia pory, a makijaż wygląda duzo lepiej.

Bardzo mi się podoba

Jak wyżej - kosmetyk bardzo przypadł mi do gustu. Ogólnie nie znoszę mazideł do twarzy ale w końcu stwierdziłam, że wypadałoby używać jakiegoś podstawowego kosmetyku. Padło na ten z racji żelowej konsystencji. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Żel ma przyjemny, delikatny zapach i szybko się wchłania. Stosuję go na noc, a rano cera jest taka świeża i mam wrażenie, że ten żel działa też kojąco na niewielkie przebarwienia. Jest też bardzo wydajny. Podsumowując, jest to świetne rozwiązanie dla osób nielubiących kremów oraz posiadających niezbyt wymagającą cerę.

wow

Ten żel do twarzy jest jednym z najlepszych produktów jakich używałam!
Idealnie się wchłania.
Doskonale nawilża
Daje efekt rozświetlenia.
Nie powoduje przetłuszczania się cery, ani wyprysków.
Nie roluje się.
Jest bardzo dobry pod makijaż.
Koi cerę.
Mój ulubieniec na lato!
Kolejny słoiczek już zakupiłam!
Produkt ma jednak 2 małe wady:
Dosyć ciężkie opakowanie.
Jest też średnio wydajny(starczył mi na jakieś 2 miesiące użytkowania)

dla lekkiego nawilżenia

Krem rzeczywiście jest leciutki, wchłania się migusiem. Nie klei się i nie zostawia tłustej warstwy. Ogólnie bardzo przyjemny ale polecałabym go dla młodej, bezproblemowej skóry która wymaga minimum pielęgnacji, bo nawilżenie kremu jest takie jak jego formuła - delikatne i lekkie.

Dla większego nawilżenia potrzeba będzie innego produktu.

Cudowny żel

Kupiłam ten krem , ponieważ pamiętam jak zachwyciłam się kiedyś żelem Garnier Botanical Balm Aloe3 w 1. Pomyślałam ,że ten żel będzie podobny. Owszem, podobny , ale okazał się lepszy. Jeszcze lżejsza konsystencja i delikatność w działaniu!
Szybko się wchłania i sprawdził się w 100 % jako krem na dzień. Natomiast wieczorem nakładam dwie warstwy i stosuję go również jak krem na noc. Czerwiec i lipiec 2021 okazały się prawdziwym sprawdzianem dla tego żelu. Upalne dni i bardzo ciepłe nocy, a krem działa: nawilżał, koił podrażnienia, nawet te po wylegiwaniu się na plaży. Według producenta jest jeszcze i trzecie zastosowanie żelu - jako maski , nakładanej na 3min. Spróbowałam kilka razy : świetny efekt nawilżonej i gładkiej skóry. Uniwersalnośc tego żelu jest jego wielką zaletą. Kupię go ponownie jeszcze w tym miesiącu.

Idealny latem

Krem żel jest bardzo przyjemny w użyciu jest taki lekki świeży i mega szybko się wchłania.
Używałam w lipcu codziennie rano przed makijażem i był świetny. Na wieczór używam cięższych kremów ale rano jest to czas na ten krem i bardzo bardzo polecam w okresie letnim wydaje mi się że to świetna opcja.
Nawilżenie jest wystarczające a skóra wręcz pije ten kremozel. Polecam !

Garnier krem/żel

Hyaluronic aloe od Garnier dorwałam na promocji i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona. Żel dosłownie wchłania się w moja skórę przy okazji przyjemnie chłodzi. Stosuje to w okresie letnim pod makijaż i bardzo sobie chwale. Cera wygląda świeżo i prommiennie.

OK

Hyaluronic Aloe Jelly Garniera rzeczywiście dobrze nawilża i choć jest przeznaczony do cery normalnej i mieszanej, to zdał egazmin również przy mojej cerze tłustej.
Hyaluronic Aloe Jelly ma konsystencję przezroczystego żelu. Początkowo tuż po nałożeniu występuje uczucie lepkości (typowe dla aloesu), ale gdy żel się wchłonie, lepkość znika, tylko trzeba uważać, aby nie przedobrzyć z ilością nakładanego żelu.
Poza tym Hyaluronic Aloe Jelly ma korzystną cenę, subtelny przyjemny zapach i jest bardzo wydajny.

Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly - lekki krem nawilżający do cery suchej i mieszanej

Garnier aloesowy żel z kwasem hialuronowy dorwałam na promocji w Rossmanie za około 13 zł/50ml (cena regularna to 20zł). Stacjonarnie można go kupić również w Hebe czy przez internet - na wielu stronach.
Szklany słoiczek wygląda bardzo obiecująco (kojarzy nam się z ekologią) -pokazuje jego zawartość, do tego biała plastikowa nakrętka. Dzięki opakowaniu pewnością łatwo będzie wykorzystać resztki kosmetyku, jest też bardzo wydajny.
Żel jak większość kosmetyków Garniera pachnie bardzo ładnie - jest perfumowany.
Co do konsystencji, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Dzięki lepkości od razu po nałożeniu go na skórę nadaje się jako baza pod makijaż.
Niestety żel nie nawilżył mojej skóry a wręcz przeciwnie - wysuszył ją. Mam skórę mieszaną, skłonną do powstawania niedoskonałości - zapchał. Prawdę mówiąc zrobił mi armagedon na twarzy a stosowałam go bardzo krótko. Według mnie bubel kosmetyczny który może wyrządzić cerze krzywdę, nie warto ryzykować.

Garnier - nie

Żel - krem kupiłam podczas zakupów w drogerii, był akurat w promocyjnej cenie.
Jako, że mam skórę suchą ten produkt wydał mi się godny przetestowania.
Opakowanie ładne , estetyczne , sam krem w szklanym słoiczku.
Po otwarciu moim oczom ukazała się przeźroczysta maź , podobna do zwykłego żelu do włosów.
Po aplikacji moja skóra była ściągnięta , zlepiona i ogólnie nadająca się do ponownego oczyszczania z tego czegoś.
Nawilżenie zerowe, efekt dramatyczny. Dodatkowo w składzie alkohol. Nie polecam.