Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly (Lekki żel nawilżający, Skóra normalna i mieszana)

Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!

Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!

Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.

Dno i wodorosty

Kupiłam go, bo skusiła mnie reklama w telewizji. Szukałam czegoś lekkiego, ponieważ kremy zapychają u mnie pory w tempie ekspresowym. Zawiodłam się totalnie...oprócz tego, że zostawia na mojej twarzy lepką maskę, która nie chce wyschnąć (nawet jak nałożę cienką warstwę) to nie widzę żadnych efektów nawilżenia. Prawie pełny robi teraz za ozdobę na półce bo nie chce mi się go nawet wymęczyć i skończyć przez to, że przez tą lepką maskę nie mogę nic zrobić, czy to gdzieś wyjść czy pójść spać...

Glow

Żel kupiłam już jakiś czas temu. Mega Miło mnie zaskoczył. Cera po nim była mega nawilżona i gładka. Po dłuższym korzystaniu z niej moja skóra doszła do efektu głów, który mi się mega podobał.
Żel był wydajny,a dorwała się do niego również moja mama i siostra:)
Każda inny tył cery i dla każdej z nas był świetny.

Nawilżenie i ukojenie

Bardzo dobry krem dla skóry normalnej. Pięknie pachnie, ma lekką konsystencję. Dobrze się wchłania. Skóra jest nawilżona i ukojona. Bardzo dobra cena, kupuję na Notino. Produkt godny polecenia.

Bardzo fajny krem.

Leciutki i przyjemny krem-żel, aloesowy, delikatny, pięknie pachnie. Jeden z nielicznych, po którym nie szczypie mnie twarz. Zapakowany w ładny słoiczek, a słoiczek w pudełeczko. Nie jest drogi, ogólnodostępny. Bardzo wydajny. Skóra po zastosowaniu jest nawilżona i napięta. Bardzo go polubiłam i używam go każdego dnia. Nie zapchał mi porów, ani nie pojawiły mi się żadne wypryski.

Dobry żel z małymi minusami

Żel ma przyjemny zapach oraz konsystencję- nie wylewa się ze słoiczka. Świetnie nawilża cerę a przy aplikacji delikatnie chłodzi, co było bardzo przyjemne podczas stosowania w trakcie upałów. Minusem jest fakt, że po nałożeniu miałam wrażenie ściągniętej skóry, była też lepka, co jednak minęło po ok. 5 minutach. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, jednak żel nie został moim faworytem. Niestety nie sprawdził się u mnie pod makijaż, za to będę go używać jako grubą warstwę nawilżającą na noc. Myślę, że w tym wydaniu będę często do niego wracać.

Nie jest Idealny

Zaciekawiona opiniami oraz składem oraz konsystencją postanowiłam go kupić ponieważ wydawał mi się idealny do mojej trądzikowej wysuszonej cery. Ponieważ lubię żelowe lekkie konsystencje stwierdziłam że na 100% trafiłam w ideał lecz niestety, nie spełnił moich oczekiwań. Pierwsza rzecz to po codziennym stosowaniu nie czułam aby moja cera była nawilżona jak po innych tego typu kosmetykach. A po użyciu zamiast miękkości jednak czułam sciągnięcie skóry bo krem zawiera alkohol.
Plusem jest to że po dłuższym zastosowaniu poprawiła mi się trochę cera jeśli chodzi o trądzik.
Więc z braku laku może być ale są lepsze produkty tego typu.

KIT

Jestem w szoku, że ten krem/żel ma tyle pozytywnych komentarzy.... U mnie bubel totalny, najgorszy krem jaki miałam w życiu! Miałam wrażenie, że wręcz mnie wysusza i rzeczywiście, sprawdziłam skład:
-alkohol denat
- humektanty (aloes, kwas hialuronowy) bez emolientów
- mikroplastik

Dziękuję, do widzenia

Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly

Mój hit! Super nawilża skórę. Do dawna zmagałam się z problemem suchej skóry. Już po kilku dniach stosowania zupełnie się to zmieniło. Ma fajną lekką konsystencję, nałożony daje ukojenie. Śliczny zapach. Zdecydowanie polecam!

Dla mnie bomba????️????????

Ten lekki krem nawilżający jest super????.
Po pierwsze ma dobre opakowanie z którego można łatwo nałożyć produkt na twarz. Jego lekka konsystencja nie jest odziwo płynna tylko utrzymuje się na twarzy. Daje on:
1. Nawilżenie i ukojenie
2. Wygładza skórę
3. Dla tłustych i mieszanych cer jest mniejsze świecenie się
4. A zapach jest ładny taki orzeźwiający
Jest wszystko zgodnie z opisem producenta
GORĄCO POLECAM ????❤️????️????

Napręża

Żel dostałam w prezencie i nie sądziłam, że tak podpasuje mojej skórze. Wcześniej słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat ale sama musiałam się przekonać.
Żel stosowałam codziennie wieczorem i rano była widoczna różnica w kondycji mojej skóry. Skóra robiła się naprężona, jędrna. Po dłuższym stosowaniu znikały syfki przez naturalny aloesowy skład. Niestety nie zauważyłam wygładzenia, miękkości i nawilżenia skóry

Nuta ukojenia dla skóry. :)

Żel zakupiłam w Rossmanie na promocji.
Jest w uroczym słoiczku z solidnego szkła.
Konsystencja delikatnie żelowa.
Świetny skład pochodzenia naturalnego.
Żel nakładam na skore twarzy co wieczór.
Daje ulgę i ukojenie. Rano zauważam, ze skóra jest jest bardziej napięta, orzezwiona i świeżo wyglada.
Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Spełnił moje oczekiwania, gdyż najbardziej mi zależało na wieczornej uldze dla skory ❤️

Kingemo

Krem ma niesamowitą konsystencje. Miękka substancja przypominająca ptasie mleczko. Nakładam go na dzień oraz na noc. Daje maximum nawilżenia, a zapach jest idealnie perfumowany aloesem, nie jest mdły. Polecam serdecznie wszystkim ;)