Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly (Lekki żel nawilżający, Skóra normalna i mieszana)

Zawsze lepiej w duecie niż solo, bo tandem może więcej! Eksperci Garnier też wyznają tą prawdę i dlatego w najnowszym kremie Hyaluronic Aloe Jelly połączyli dwa wyjątkowe, choć zupełnie różne składniki, by powstał produkt, który nawilża, pielęgnuje, ale także koi skórę, zapewniając jej komfort przez cały dzień!

Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Nowy lekki żel koi, odpowiednio nawilża oraz przywraca skórze sprężystość, a co najważniejsze - idealnie się wchłania. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania! Natura i innowacja zamknięte w żelowej konsystencji #Razemnajlepiej!

Formuła kremu jest tak wyjątkowa, że można stosować go na trzy różne sposoby. Po pierwsze, jako dzienną pielęgnację, by naturalny i zdrowy wygląd skóry towarzyszył ci przez cały dzień. Nałożony wieczorem dba o to, by rano skóra obudziła się wypoczęta i świeża. Krem może posłużyć także jako głęboko nawilżająca maseczka. Wystarczy zaaplikować nieco większą ilość produktu na trzy minuty, a w lustrze przywita cię promienna i nawilżona twarz. I to bez konieczności spłukiwania.

Aloesowy nawilżacz w kremie.

Jak wiadomo skóra tłusta i mieszana paradoksalnie potrrzebuje bardzo dużego nawilżenia. Odkąd zaczęłam jej go dostarczać widzę ogromną zmianę na lepsze w kondycji skóry mojej twarzy.
Bardzo chciałam przetestować tą nowośc od Garnier. Zarówno sama nazwa, jak i hasła na opakowaniu, a nawet kolorystyka sugerują, że jest to produkt mocno nawilżający i głęboko pielęgnujący.
Tak właśnie jest! Zacznijmy od zapachu - uwielbiam go. Bardzo świeży, orzeźwiający. Nie wiem czy dokładnie tak pachnie aloes, ale jakie to ma znaczenie? ;-)
Produkt zamknięty jest w szklanym słoiczku z zakręcanym wieczkiem. W konsystencji nie przypomina galaretki - to wodnisty i przezroczysty żel. Samo patrzenie na niego daje już dużą satysfakcję. Bardzo przyjemnie aplikuje się go na skórę. Nie wchłania się natychmiast - skóra pije go powoli. U mnie zostawia delikatny film, lekko klejącą warstwę. Po pierwszym użyciu zmartwiło mnie to, spodziewałam się kiepskiej współpracy z makijażem. Jednak okazało się, że daje fajną przyczepność dla podkładu.
Cudownie działa na skórę. Mocno ją nawilża, odżywia. Po dwóch tygodniach stosowania (tylko na dzień) buzia zyskała zdrowy blask i dużą gładkość. Ciekawa jestem, czy żel równie dobrze sprawdzi się zimą, ale mam bardzo dobre przeczucia.
Szczerze polecam <3
Agata

CUDO !!!

Długo szukałam lekkiego kremu nawilżającego do mojej wrażliwej skóry i znalazłam ! Super lekka, żelowa konsystencja, daje uczucie świeżości i pełnego nawilżenia przez cały dzień , ma subtelny zapach. Idealnie sprawdza się pod makijaż jak i intensywnie nawilżająca maseczka na noc. Kosmetyk wielozadaniowy, sprawdza w każdej sytuacji.

Idealny dla cery mieszanej

Dawno nie byłam pod takim wrażeniem po stosowaniu jakiegokolwiek produktu z drogerii. Mam cerę bardzo wymagająca i już od dłuższego czasu, jeżeli o pielęgnację twarzy chodzi stawiam na tę wysoko półkową, dlatego w tym przypadku szczególnie nie mogę wyjść z podziwu. Z pewnością za tak dobroczynne efekty odpowiada jego skład, a z tą świadomością jeszcze przyjemniej stosuje się ten produkt . Od razu zwróciłam uwagę na skład, który w 96 % jest pochodzenia naturalnego i jest wegański. Można mieć obawy, że przez tak lekką formułę pozostawi suche skórki po nałożeniu makijażu, na szczęście nic bardziej mylnego. Żelowa konsystencja rewelacyjnie nawilża skórę jednocześnie jej nie wyświecając. Jest to idealny kompromis dla cery mieszanej!Kwas hialuronowy wraz z aloesem myślę, że stanowią mocny zastrzyk nawilżenia dla skóry. Szybko się wchłania i natychmiast czuć efekt odświeżenia. Mam miękką, nawilżoną i sprężystą skórę. Nie mam uczucia lepkości i nic się nie roluje na twarzy. Formuła żelowa nie obciąża, dlatego świetnie nadaje się do mojej mieszanej cery. Lubię jak kosmetyki mają zapach, a ten jest przyjemny i orzeźwiający. Stosuję żel również pod makijaż i nie sprawia mi kłopotów.

Najlepszy krem jaki miałam!

Kupiłam go bo pokusiła mnie reklama w tv ???? a wiem że aloes ma super działanie pielęgnacyjne.. Pierwsze wrażenie po pierwszym użyciu było mieszane bo miałam lepką warstwę, natomiast po dobrym wchłonięcia byłam bardzo zadowolona. Moja buzia była tak miękka.. Używam go od tygodnia ale uzalezniłam się od niego ❤️ jest lekki i ładnie pachnie, do tego szklane opakowanie mi się nawet podoba ???? ze składu również jestem zadowolona ????

Kocham go

No, dobrze... Może "kocham" to za dużo powiedziane, ale zrobił u mnie taki szał, jakiego dawno nie zaznałam.

Wypatrzyłam podobny produkt, który obiecywał nawilżenie tłustej skórze bez uczucia jej duszenia się i tłustego filmu. Wiadomo, smalca na pysku nikt mieć nie lubi, a że cera tłusta to co? "Za karę" miałabym ją przesuszać? Nah.

Mój "wybranek" kosztował dwa razy tyle, co żel od Garniera, więc (jak to cebula) postanowiłam, że wybiorę ten. Dwie dyszki to naprawdę nie dużo jak na taki specyfik.

Przezroczysty żel to fajna sprawa, zwłaszcza jeśli ktoś zmęczył się już cudownymi kremikami we wszystkich kolorach tęczy. Prosty, pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.

Pierwszy raz nałożyłam go po plażowaniu i to była po prostu rozkosz. Zgrzana skóra + chłodny żel - marzenie.

Cera mi podziękowała - zdecydowanie mniej się świeci i czuję, że jest nawilżona i nie mam poczucia, że coś mi obkleja twarz.
Świetnie sprawdza mi się pod makijaż.

Aloesowy nawilżacz w kremie.

Szczerze polecam <3
Agata

Aloesowa galaretka

Żel ma bardzo lekka konsystencję. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie obciąża skóry i doskonale nadaje się pod makijaż. Łagodzi podrażnienia, a po dłuższym stosowaniu zmniejsza niedoskonałości. Zaletą jest też piękne, szklane opakowanie i jego wydajność. Skóra jest nawilżona i napięta.

Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Jelly

Byłam nastawiona dość sceptycznie, jednak jestem mile zaskoczona. W dobie upałów jest to świetne rozwiązanie dla cery mieszanej, która mimo że miejscowo wydziela sebum, potrzebuje ukojenia w nawilżeniu- i tu naprawdę dobrze radzi sobie "galaretka" od Garnier, która nie obciąża dodatkowo skóry, i jeszcze to fajne uczucie aloesowego chłodu.

Cudowne ukojenie

Krem ma fajną żelową konsystencję, którą fajnie się rozprowadza oraz szybo się wchłania. Skóra jest nawilżona, świeża, wygładzona. Można go stosować po makijaż. Super na lato polecam.

super żel na lato

ZALETY:
- przyjemny zapach
- lekka konsystencja
- niska cena
- dostępność
- nie zapycha
- szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
- nawilża
- wydajny
- nadaje się do stosowania pod makijaż

Lekki krem na co dzień

Po powrocie z wakacji, gdzie słońce mnie nie oszczędzało, potrzebowałam ukojenia i uspokojenia skóry na ciele, a także na buzi. Krem Hyaluronic Aloe Jelly idealnie się do tego zadania nadał. Stosowałam go na dzień i na noc, aby dać skórze odpowiedniego nawilżenia. Dzięki niemu nie schodziła mi skóra. Dodatkowo nie zauważyłam, aby mnie zapychał. Jest lekki, szybko się wchłania i ma bardzo delikatny, orzeźwiający zapach. Ze względu na to, że nie pozostawia na skórze żadnego filmu, dobrze nadaje się pod makijaż, aczkolwiek ja nie stosuję podkładu, więc nie wiem jak z nim by współgrał.
Do minusów muszę niestety zaliczyć jego opakowanie - słoiczek (chociaż jest szklany - na plus, bo bardziej ekologiczny!) jest niehigieniczny. Nie ma dołączonej szpatułki, którą można wydobyć produkt, trzeba robić to palcami. Do tego nie ma osłonki pomiędzy produktem a zakrętką, więc gdybym miała z nim podróżować, to po odkręceniu krem byłby wszędzie i wszystko by się dookoła pobrudziło.

Używa produktu od: próbka

Żel krem

Odpowiedni dla tłustej cery. Dla tłustej cery wszystkie kosmetyki powinny być w formie żelu.Takie kosmetyki powinny być dla każdej kategorii wiekowej.

Żel Garnier Hyaluronic Aloe Jelly

Żel ma naturalny skład, fajną konsystencję, jest lekki i szybko się wchłania. Nadaje się pod makijaż. Ma przyjemny zapach. Uważam ze jest idealny na lato.