KWC LogobyWIZAŻ logo

flame26 hitów!
58% kupi ponownie

Porównaj ceny

Bielenda
Soraya Naturalnie wygładzający krem pod oczy
21,99  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 58% osób
    Chrypka89
    14 stycznia 2020 o 13:40
    Jestem na tak!
    Zakupiłam ten krem po przeczytaniu pozytywnych opinii na Wizażu i teraz śmiało mogę wystawić podobną opinie i zachęcić innych do użycia tego produktu. Mam 30 lat i szukałam kremu, który nawilży okolice oczu, ewentualnie zawalczy z pierwszymi zmarszczkami. Zgadzam się, że niestety z zmarszczkami nie walczy, ale producent tego nie obiecuje. Za to mówi o nawilżeniu i tu krem sprawdza się w 100%. Skóra w okolicach oczu nie jest sucha, wygląda na świeżą i wypoczętą. Ma świetny, naturalny skład. Ja kremu używam na noc i dzień i jestem bardzo zadowolona, współpracuje dobrze z korektorem, dodatkowo szybko się wchłania. Do tego krem ma przepiękna szatę graficzną. Chce się go używać. Zapach jest neutralny. Jedyny minus to pudełeczko do kremu. Nie rozumiem po co jest takie duże, dwa albo nawet trzy kremy by się tam zmieściły. Może chodzi o produkcje. Nie wiem, ale nie podobało mi się to. W całokształcie bomba, gorąco polecam! Zalety: - nawilżenie skóry, - dobrze się wchłania, - naturalny skład, - piękna szata graficzna, - cena, - dostępność. Wady: - za duże opakowanie kartonowe.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

55 osób uznało tą opinię za pomocną
    stopkatkaa
    1 lipca 2020 o 16:30
    4 / 5
    Nawilżenie i nic poza tym
    Krem znajduje się w pięknym opakowaniu z motywem roślinnym. Jest to mała i poręczna tubka zakończona precyzyjnym aplikatorem typowym dla produktów przeznaczonych do skóry pod oczami i klasyczną nakrętką. Można go postawić, przez co krem zawsze spływa w stronę dozownika, dzięki czemu nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku ze środka. Krem jest koloru białego. Ma dość gęstą, kremową konsystencję, która łatwo się rozprowadza (jednak nie sunie tak fajnie po skórze jakbym sobie tego życzyła, szczególnie w przypadku produktu do okolic oczu). Według mnie krem jest bezzapachowy. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o krem pod oczy - nie ma obawy, że podrażni lub będzie powodował łzawienie oczu po jego użyciu z uwagi na intensywny zapach. Produkt dobrze nawilża. Nie spektakularnie, nie słabo, tylko własnie dobrze. Zabezpiecza delikatną skórę przed przesuszeniem i niekorzystnymi czynnikami i... to wszystko. W żadnym stopniu nie wpływa na rozjaśnianie cieni czy zmniejszanie worków pod oczami, więc podejrzewam, że na zmarszczki również nie będzie miał większego wpływu. I to, co najbardziej mi w nim przeszkadza - a mianowicie mam wrażenie, że lekko obciąża skórę. I można by powiedzieć, że przecież to oczywiste, że po całym dniu oczy będą zmęczone, ale tutaj nie chodzi o oczy, tylko stricte o skórę pod nimi. Po zrobieniu demakijażu to uczucie znika, więc to raczej jego wina. I mimo że działanie tego kremu jako krem pod oczy na dzień całkiem mnie zadowala, ponieważ moja skóra w tych okolicach nie jest (jeszcze) zbyt wymagająca, to nie kupię go ponownie z powodu tego uczucia ciężkości.
    Zalety:
    • - skład,
    • - wygodna, higieniczna tubka,
    • - dobrze nawilża,
    • - chroni przed niekorzystnymi czynnikami,
    • - bezzapachowy,
    • - nie podrażnia i nie uczula wrażliwych oczu,
    • - dostępność,
    • - cena.
    Wady:
    • - brak wpływu na cienie czy obrzęki,
    • - zostawia uczucie ciężkości na delikatnej skórze.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    Arpeggio17
    28 września 2020 o 13:53
    Niedrogi a dobry
    Na ten kremik skusiłam się przy okazji promocji, kiedy weszła ta seria. Kupiłam go wtedy dosłownie za kilka złotych i absolutnie nie żałuję. Pierwsze, co rzuca się w oczy to piękna szata graficzna, jak w całej serii. Krem jest standardowo zapakowany w smukłą tubkę. Wąski aplikator pozwala precyzyjnie wycisnąć odpowiednią ilość kremu. Ma on konsystencję dość konkretną, ale też niezbyt gęstą ani nie ciężką oraz ledwie wyczuwalny zapach. Dobrze się rozprowadza na skórze i ładnie wchłania. Mam cerę suchą i wrażliwą, a więc skóra wokół oczu również ma tendencję do przesuszania, jest delikatna i dosyć cienka. Ten krem całkiem ładnie ją nawilża przez cały dzień, nie doprowadzając do przesuszenia. Jego cienka warstewka daje uczucie ukojenia skóry, ale też świetnie nadaje się pod makijaż. Dobrze współpracuje z korektorem, nic się nie zbiera i nie roluje, no a skóra wygląda ładnie, bo nie jest sucha. Co istotne krem nie podrażnia ani skóry, ani oczu. Nie powoduje zaczerwienienia, pieczenia czy łzawienia. Samej redukcji cieni nie zauważyłam. Jeśli już są to zostają, ale wydaje się ograniczać intensywność powstawania nowych przez poprawę poziomu nawilżenia i wygładzenie skóry. Uważam, że jest to produkt, który warto wypróbować. Zwłaszcza, że jest w dobrej cenie i ma dobry naturalny skład.
    Zalety:
    • Utrzymuje nawilżenie skóry pod oczami przez cały dzień
    • Wygładza
    • Nie podrażnia
    • Nadaje się pod makijaż
    • Naturalny skład
    • Niska cena
    • Piękna szata graficzna
    Wady:
    • Brak
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    Jula_29
    2 kwietnia 2024 o 17:54
    4 / 5
    Nic specjalnego
    Korektor ma lekką formułę. W porządku nawilża i nic poza tym. Sprawdza się pod makijaż i nie wyświeca się. Oprócz nawilżenia nie zauważyłam żadnych zmian pod moim okiem. Polecam dla młodych osób zaczynających układanie swojej pielęgnacji, lub osobą, które nie wymagają za dużo od kremu pod oczy.
    Zalety:
    • -dobre wygląda pod makijażem
    • -ładnie nawilża
    Wady:
    • brak

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    stysdorotaanna
    18 lutego 2024 o 11:25
    Przyjemne nawilżenie na dzień
    Krem ma przyjemną lekko żelową konsystencję. Bardzo przyjemnie nawilża, odpowiednio dla moich potrzeb. Super współpracuje z makijażem. Po chwili już jest niewyczuwalny, ale pozostawia odpowiednie nawilżenie. Na pewno sięgnę ponownie

1 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne