KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

L'Oreal Professionnel Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Shampoo (Szampon do długich włosów)

4,6 na 5122 opinie

Kupi ponownie: 75% osób
    MissYou00
    5 sierpnia 2020 o 9:55
    5 / 5
    Naprawdę dobry, zwłaszcza dla suchych i puszących się włosów!
    Linię Pro Loger testuję dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję
    Używa produktu od:miesiąc

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    katharos00
    7 sierpnia 2020 o 17:16
    Cudny ten szampon!
    Szampon miałam okazję testować w ramach klubu recenzentki wizaż. Na początku zaznaczam, że mam cienkie, suche i łamliwe włosy. Szampon urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Już samo opakowanie robi wrażenie, jest śliczne, w delikatnie złamanym różu, dodatkowo półprzezroczyste co pozwala na monitorowanie ilości kosmetyku. W pierwszej chwili niewielki rozmiar buteleczki (300 ml) sugerował, że nie wystarczy na długo. Codziennie myję włosy i taka pojemność normalnie wystarczyłaby mi pewnie na miesiąc. Jednak już tu pojawiło się pierwsze pozytywne zaskoczenie. Szampon jest mega wydajny, tj. używam go o połowę mniej niż innych. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby dokładnie umyć całe włosy. Przy pierwszym użyciu nabrałam go zdecydowanie za dużo i musiałam nauczyć się go porcjować. Mam go od miesiąca i nie zużyłam nawet połowy opakowania (ale zamiennie używałam też innych szamponów). Kosmetyk ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, leciutko się błyszczy i zawiera mieniące się drobinki, które pięknie odbijają światło co dodatkowo daje wrażenie luksusowości produktu xD ja jestem podatna na takie sztuczki więc.... przejdźmy dalej. Zapach jest absolutnie obłędny. Pierwsze wrażenie i skojarzenie to salon fryzjerski, zgadzam się w tej kwestii ze wszystkimi pozostałymi recenzjami, można się poczuć jak u fryzjera, oni zawsze mają tak przepięknie pachnące kosmetyki. W użyciu jak już zaznaczyłam, niewielka ilość wystarczy aby dokładnie umyć włosy, świetnie się pieni, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, włosy są gładkie i lśniące. Raz użyłam go bez odżywki, żeby sprawdzić jego efekt i spisał się zaskakująco dobrze. Nawet bez odżywki włosy dawały się ładnie rozczesać, nie plątały się, były dosyć gładkie i wypielęgnowane. Było to dużym zaskoczeniem, bo normalnie nie jestem w stanie ogarnąć włosów bez dodatkowych nawilżaczy i odżywek (i raczej z nich nie zrezygnuję bo ładnie podbijają efekt szamponu). Generalnie, spełnił wszystkie wymagania jakie można mieć do szamponu, bardzo dobrze się spłukuje, a po wysuszeniu włosy są ślicznie lśniące i odbite od skalpu. Cała seria ładnie wypielęgnowała moje końcówki, które mniej się rozdwajają, a włosy po szamponie nabierały nieco objętości, co zawsze jest u mnie na plus. Z czystym sercem mogę dać mu mój HIT. Z całą pewnością wrócę do niego i może skuszę się na inne serie produktów Professionnel.
    Zalety:
    • + mega wydajność
    • + przepiękna szata graficzna opakowania
    • + obłędnie piękny zapach, typowy dla profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich
    • + bardzo dobra, kremowa konsystencja z mieniącymi się drobinkami
    • + świetnie się pieni, rozprowadza i spłukuje, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy
    • + włosy po użyciu są gładkie, lśniące, zwiększają objętość i są odbite od skalpu
    • + łącznie z pozostałymi kosmetykami z serii wypielęgnował mi końcówki, które widocznie mniej się rozdwajają
    • + spisuje się nawet bez odżywki (włosy są gładkie i dają się rozczesać)
    Używa produktu od:miesiąc

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    maladaga
    31 lipca 2020 o 10:44
    Bardzo dobry szampon
    Szampon z serii Pro Longer był pierwszym elementem zestawu który miałam możliwość testować z ramienia Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuje. Uwielbiam testować włosowe nowości , chociaż od szamponu nie mam wygórowanych oczekiwań. Ważne by oczyszczał bez podrażnień i nie wpływał na szybsze przetłuszczanie włosów. Ten szampon zrobił jednak na moich włosach odrobinę więcej ( przy wsparciu całej serii oczywiście ) Jestem więc z niego naprawdę zadowolona. Opakowanie wizualnie prezentuje się pięknie. To wykonana z miękkiego plastiku dość zgrabna buteleczka z estetycznymi napisami. Jest barwiona róż ale pół transparentna dzięki czemu zużycie produktu jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco.Wygodna zatyczka która nie zacina się i nie pęka świetnie dopełnia całość. Stylistyka opakowania jak najbardziej profesjonalna. Szampon ma moim zdaniem jasno różową barwę i da się dostrzec zatopione w nim maleńkie połyskujące drobinki. Konsystencja jest dość lekka ale nie aż tak rzadka by czynić szampon słabo wydajnym. Zapach produktu dość ciekawy - taki typowy aromat profesjonalnego szamponu fryzjerskiego przełamany świeżymi kwiatami i lekką nutą morską. Na moich włosach zapach szamponu nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo , ale też moje włosy nigdy nie były specjalnie silnym nośnikiem zapachów. Po włosach rozprowadza się bardzo dobrze bez pozostawiania oblepiającej powłoczki. Bardzo łatwo go spłukać i jest dość wysoko pienny co jak wiadomo czyni go wydajnym. Nie ma również problemów by po użyciu tego szamponu szybko rozczesać włosy. Wyschnięte prezentują się naprawde pięknie : Są świetnie oczyszczone ,wyraźnie zmiękczone i wygładzone. Delikatne odbite od nasady , dobrze dociążone takie aż '' mięsiste '' no i faktycznie muszę przyznać , że włosy są błyszczące. Nie jest to oczywiście zasługa tylko i wyłącznie samego szamponu ale wkład w taki efekt ma duży . Co więcej tą miękkość włosów dało się zaobserwować już po pierwszym użyciu a z każdym kolejnym razem było już tylko lepiej. Szampon nie podrażnił skóry głowy , nie wywołał łupieżu , nie przyczynił się do szybszego przetłuszczenia się włosów. W ogóle nie widzę w nim minusów . Spełnił wszelkie obietnice producenta , więc naprawdę warto zainteresować się zarówno szamponem jak i całą serią Pro Longer - włosy wyglądają po tych produktach jak po wizycie u fryzjera . I to dobrego fryzjera :)
    Zalety:
    • opakowanie
    • wydajność
    • przyjemny zapach
    • bardzo dobrze oczyszcza włosy
    • zmiękcza i delikatnie wygładza włosy
    • delikatnie nabłyszcza
    • nie podrażnia
    • nie wywołuje łupieżu
    Wady:
    • -
    Używa produktu od:2 tygodnie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    Swistu
    17 września 2023 o 22:59
    Uwielbiam
    Szampon jest mega wydajny, pięknie pachnie, mocno się pieni, a do tego daje niesamowity efekt - gładkich i lśniących włosów. Włosy po jego użyciu ładnie się układają, zmniejsza się puszenie
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Efekt działania
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    JoannaKB
    15 kwietnia 2023 o 11:00
    Fajnie działa
    Wypróbowałam już większość produktów Loreal Serie Expert i w większości przypadków byłam zadowolona od kilku lat używam tylko ich. Dopiero ostatnio pokusiłam się na inną firmę, ale o tym kiedyś napiszę. Tak czy inaczej to fajny szampon, generalnie moje włosy odkąd używam produktów tej serii, bardzo odżyły, przestały mi wypadać, nie mam już łupieżu i są w o wiele lepszej kondycji niż przed. Maseczki i olejki są jeszcze fajniejsze. Owszem, potrzeba trochę czasu, żeby poprawić stan włosów, ale efekt nie jest tak, jak w przypadku innych, tylko pozorny.
    Zalety:
    • Miękkie, zdrowsze włosy,
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań