Isana, Hair, Feuchtigkeits, Spulung (Odżywka nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych)

Intensywnie nawilża włosy suche i zniszczone, nadaje wyjątkowy połysk. Z kompleksem nawilżającym, wzbogacona wyciągiem z bawełny, nie zawiera silikonów i parabenów.
Kombinacja wysokojakościowych składników, wzbogacona wartościowym wyciągiem z bawełny zapewnia włosom suchym i zniszczonym odpowiednią dawkę wilgoci i pomaga w utrzymaniu ich poziomu wilgotności. W wyniku intensywnej pielęgnacji włosy mają olśniewający połysk. Przyjemny zapach sprawia, że mycie włosów staje się szczególnym doznaniem.

Po prostu zła.

Kupiłam ją skuszona dobrymi opiniami. Niestety nie sprawdziła się totalnie. Moje włosy nie są wymagające, ale po tej odżywce nie czuje wogole żebym nałozyła cokolwiek na włosy. Nie rozczesują się, są szorstkie - tak jak bym nie nałozyła żadnej odżywki. Zużyłam ją do golenia nóg. Ewentualnie mieszam ją z inną odżywką.
Według mnie - beznadziejna!

Dobra odżywka

Mam suchy i napuszony rodzaj włosów. Odkąd zaczęłam używać tej odżywki moje włosy stały się widocznie gładsze i bardziej błyszczące.

Dodatkowymi plusami są wydajność, świetna cena i bezpieczny skład.

Minusów jak dotąd nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

nie to co babasu, ale też może być

prosty skład, dzieki któremu spokojnie mogę myś nią włosy od mniej niż połowy długości. Obecnie nie używam jej samej, stanowi mi bazę, do tworzenia swojej kompozycji.
tania, łato dostępna, zwykła i nie przekombinowana - to chyba ją najlepiej określa

Ilość zużytych opakowań: wiele

lubię ją :)

Używam ją podczas jednego mycia z mleczną maską crema al latte i przeważnie z czymś oleistym i tak naprawdę nie wiem czy ona działa czy ta cała reszta, ale i tak mimo wszystko ją lubię. Podczas mycia dzięki niej nie muszę szarpać włosów i chyba właśnie po niej moje włosy mniej się puszą. Nie byłam do niej początkowo przekonana, a teraz wiem, że na pewno znowu ją kupię:)
Nie podrażnia, nie powoduje łupieżu i nie obciąża włosów, no i jest tania. Opakowanie mogłoby być mniej toporne.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Przęciętna

Mam zadbane, niskoporowate włosy i od odżywek nie wymagam wielkich cudów.

Plusy:
- cena, dostępność, wydajność
- gęsta konsystencja- nie spływa z włosów
- nieprzekombinowany skład
- można stosować ją solo, ale ja najbardziej lubię łączyć ją z innymi produktam- miodem, kakao, różnymi olejkami
- łatwo, szybko się spłukuje
- nie obciąża
- nie powoduje łupieżu

Minusy:
- nie wpływa widocznie na poprawę stanu włosów, a jeśli już coś \'\'naprawia\'\' to tylko do kolejnego mycia
- opakowanie zrobione jest z dość twardego plastiku i pod koniec trudno jest wydobyć resztkę, dlatego najlepiej rozciąć opakowanie

Zwykła odżywka co codziennego stosowania- nie zaszkodzi, ale też zbyt wiele nie pomoże.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi

Jest OK

Kupiłam ją skuszona niską ceną (kosztowała na promocji jakieś 4zł)

+cena
+ułatwia rozczesywanie
+włosy są po niej błyszczące
+nie obciąża
+300ml
+lekko nawilża

+/-zapach - nie za bardzo mi się podoba, jest taki mocno chemiczny, ale nie utrzymuje się na włosach
+/-wydajność - nie jest najlepsza, ale za tą cenę można wybaczyć

Szukałam jej ostatnio w rossmanie i nigdzie nie umiałam znaleźć. Mam nadzieję, że jej nie wycofali

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Fajna odżywka za grosze

Mam włosy cienkie, farbowane, a co za tym idzie- przesuszone. Chciałam kupić nawilżającą odżywkę bez protein, zdecydowałam się na zakup tej. Zapłaciłam 4 zł (normalnie kosztuje coś ok. 6 zł).

Odżywka znajduje się w przeźroczystym opakowaniu z cienkiego plastiku dzięki czemu nie ma problemów z jej wyciśnięciem, widzimy również ile odżywki jest w środku.
Ma dość gęstą konsystencję, ale po nałożeniu na wilgotne włosy wydaje się momentalnie w nie wsiąkać, co nie oznacza, że przestaje działać, więc nie dokładam jej bo większego sensu to nie ma.
Posiada typowy zapach taniej odżywki. Piękny nie jest, ale też nie przeszkadza i nie powoduje mdłości pod prysznicem ;)

Odżywka delikatnie nawilża. Włosy są po niej mięciutkie i błyszczące. Nie obciąża włosów i nie szkodzi mojemu skalpowi (zero podrażnień, łupieżu, albo wzmożonego przetłuszczania). Ułatwia rozczesywanie.
Nie dociąża wystarczająco moich końcówek, ale tego nie zrobi żadna odżywka która nie jest bombą silikonową więc nie będę się o to czepiać.

Skład i analiza:

Aqua- woda

Cetearyl Alcohol- alkohol, emolient

Glyceryl Stearate SE- emulgator

Propylene Glycol- humektant, hydrofilowa substancja nawilżająca skórę, zapobiega wysychaniu masy kosmetycznej przy ujściu butelki, wspomaga działanie konserwujące, jest bezpieczny do stosowania nawet w 50% stężeniu, może powodować podrażnienia jeżeli jest aplikowany na skórę chorobowo zmienioną

Niacinamide- witamina B3

Panthenol- prowitamina B5

Betaine- związek organiczny, pochodna glicyny, otrzymywany z buraka cukrowego, działa silnie nawilżająco, substancja antystatyczna

Aloe Barbadensis Leaf Extract- ekstrakt z aloesu

Gossypium Herbaceum Seed Extract- ekstrakt z nasion bawełny

Glycerin- alkohol, humektant, środek nawilżający

Quaternium-87- poprawia rozczesywalność, zapobiega splątywaniu, nadaje połysk, wykazuje działanie antystatyczne, substancja konserwująca, w stężeniu powyżej 5% powoduje podrażenie skóry, dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie wynosi 0,2% (jeżeli składnik pełni rolę substancji konserwującej)

Behentrimonium Chloride- antystatyk, konserwant, substancja aktywnie myjąca, może powodować reakcje alergiczne, jego maksymalne dopuszczalne stężenie to 0,1%

Isopropyl Alcohol- środek rozpuszczający, pochodzenia chemicznego, ma działanie odtłuszczające i oczyszczające, redukuje wytwarzanie się piany

Stearamidopropyl Dimethylamine- zapobiega elektryzowaniu się włosów, zmiękcza i wygładza skórę i włosy, łagodzi ewentualne drażniące działanie anionowych substancji powierzchniowo czynnych na skórę, emulgator

Parfum- kompozycja zapachowa

Citronellol- substancja zapachowa, może uczulać, imituje zapach róży i geranium

Hexyl Cinnamal- substancja zapachowa, może uczulać, imituje zapach jaśminu

Linalool- substancja zapachowa, może uczulać, imituje zapach konwalii

Limonene- substancja zapachowa, może uczulać, imituje zapach skórki cytrynowej

Sodium Benzoate- konserwant, jego dopuszczalne maksymalne stężenie to 0,5%

Potassium Sorbate- sól potasowa kwasu sorbowego, konserwant, jego dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie to 0,6% w przeliczeniu na kwas sorbowy

Sodium Hydroxide- regulator pH

Citric Acid- regulator pH

Używam tego produktu od: 2 miesiące z kawałkiem

Nie wiem dlaczego nie wyświetla się odpowiedź czy kupiłabym ten produkt ponownie. Pewnie jakiś bug w KWC. No cóż, napiszę to tutaj. TAK

Zwyczajna odżywka. :)

Produkt jak za tak niską cenę jest w porządku. Ułatwia rozczesywanie, jest lekka, nie przetłuszcza włosów. Nie robi z nimi jednak nic nadzwyczajnego. Moje włosy wciąż są zniszczone, ale nie kupiłam jej z myślą jakiejś super regeneracji. Od produktu za bodajże 4 zł nie można wymagać nie wiadomo czego. Odżywka jest bardzo wydajna i ma gęstą konsystencję.
Nie kupię jej ponownie, bo w moim przypadku jest zbędna, ale jeżeli komuś zależy na czymś ułatwiającym rozczesywanie i tanim to jak najbardziej na tak.

Używam tego produktu od: Póltora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

W porządku

Nie mam suchych ani zniszczonych włosów do jakich ta odżywka jest przeznaczona, ale kupiłam ją kierując się uprzednimi doświadczeniami z balsamami tej firmy.
I nie zawiodłam się. :D Odżywka jest lekka, nie obciąża włosów, szybko w nie wnika, ułatwia rozczesanie.
Według mnie jest zdecydowanie za słaba, żeby dać coś suchym czy zniszczonym włosom, polecam ją raczej osobom z włosami normalnymi lub tłustymi (jak moje :D).
Zapach odżywki jest przyjemny, cena jest bardzo niska (a do tego częste promocje), wydajność - duża.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4

Cudo, cudo, cudo !

Ta odżywka to odkrycie na jakie czekałam. Pachnie okej, świetnie nawilża, ułatwia rozczesywanie, włosy się nie puszą, są gładkie i miękkie :-) cena suuuper niska, więc żyć nie umierać. W porównaniu do odżywki z Pantene, radzi sobie z moimi włosami o niebo lepiej. Jedyny mankament to opakowanie, najokropniejsze opakowanie świata. Żeby wycisnąć z niego odżywkę trzeba chyba być mięśniakiem. Przelewam ją zawsze do innego pojemnika, ale i tak dużo zostaje w opakowaniu i idzie do śmieci.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

odżywka... bezpłciowa

ciężko cokolwiek powiedzieć o tej odżywce. największą zaletą jest cena (w porywach kosztuje nawet 4 zl), a najgorszą wadą opakowanie: produkt ciężko wycisnąć mimo, że jest go jeszcze sporo.
\\nodżywka nie nawilża, nie wygładza, nie ułatwia rozczesywania, nie robi kompletnie nic.
\\nużywałam jej jako pierwsze O w OMO lub dodawałam jej do resztek masek, np do biovaxu (mieszanka spisała się świetnie).
\\n

Super produkt

Na pewno wrócę do tej odżywki!
Mówię od razu.

Kosmetyk posiada wg mnie wszelkie znamiona odżywki idealnej, a więc:

+doskonale nawilża
+ułatwia rozczesywanie
+jest tania
+wydajna
+nie obciąża włosów

Jedynym minusem produktu jest dziwaczny zapach- autentycznie proszek do prania :D
Ale, ale! nie bać się, zapach ulatnia się bardzo szybko, więc polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte