Marion, Fit & Fresh Avocado Face Mask (Maseczka na twarz, szyję i dekolt 'Awokado')

Pojemność 7,5 ml

To doskonały sposób na szybką regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry twarzy. Ekstrakt z awokado jest bogatym źródłem witamin (A, B, C, D, E, K), minerałów i protein. Dzięki temu przywraca naturalne funkcje barierowe skóry, intensywnie ją nawilża i wygładza bez efektu natłuszczenia. Maseczka wzbogacona jest o miód, który zawiera cenne kwasy organiczne. Działa na skórę twarzy odżywczo, kojąco, regenerująco oraz nawilża nawet bardzo suchą cerę. Znacznie wpływa na poprawę elastyczności i miękkości skóry.

nawilżające, wygładzające, regenerujące
hipoalergiczna
w saszetce
klasyczne
sucha

Bardzo fajna maseczka

Cudo maseczka no może nie ale mega daje nawilżanie.

Zacznę od tego że skóra moja raczej sucha przesuszona

Tutaj mamy poreczne opakowanie, konsystencja kremowa przyjemny zapach.
Można zmywać nie trzeba hmm ja stosowalam jako krem na noc czyli nie zmywałam raczej wmasowywalam i nie zapycha, potrzebuje chwili na wchloniecie
Ale zostawia mega miękka i ukojona skórę... Dobrze, że ja poznałam późno ale dobrze ze wogole

Jest w porządku

Maseczka ma bardzo estetyczną szatę graficzną - połówki awokado nad szklanką z "artystycznie" rozchlapującą się wodą. Przemawiają do mnie takie klimaty. Rozmiar saszetki jest dość duży jak na kremową maskę. To sprawia, że ma się wrażenie, że jest jej więcej, a mamy tutaj 7,5 ml. Taka ilość wystarczyła na pokrycie twarz i szyi grubą warstwą produktu. Opakowanie da się otworzyć bez nożyczek, jednak ta czynność sprawia trochę trudności.

Zapach maseczki jest niestety chemiczny. Bardziej warzywny, niż owocowy. Przy odrobinie dobrej woli można wyczuć tutaj woń awokado, ale gdybym nie przeczytała, to nie domyśliłabym się, że to właśnie ten owoc gra tutaj pierwsze skrzypce.

Produkt ma białą barwę. Jego konsystencja to lekki, żelowy krem. Bardzo łatwo się rozprowadza, nie spływa z twarzy. Mam wrażenie, że podczas trzymania maski na twarzy produkt delikatnie chłodzi. Po kilkunastu minutach usunęłam nadmiar kosmetyku płatkiem kosmetycznym. Zostawia po sobie warstewkę ochronną. Nie czułam już potrzeby nakładania po niej kremu.

Cera po aplikacji maseczki jest solidnie nawilżona i odżywiona. Skóra staje się cudownie miękka. Podoba mi się również fakt, że jest bardzo ładnie rozświetlona, bez efektu przetłuszczonej twarzy. Zauważyłam także, że koloryt cery został lekko wyrównany, aczkolwiek na tym polu nie było efektu wow.

Maseczka jest w porządku. Kosztuje grosze, a daje fajne efekty. Może brak tutaj fajerwerków, ale jeżeli oczekuje się nawilżenia i odżywienia, to ten produkt powinien to zapewnić.

Seria maseczek Fot & Fresh inspirowana Superfoods regularnie gości w mojej kosmetyczce, często wracam do tych maseczek,bo moja skóra je bardzo lubi. Szczególnie jesienią wracam do mocno odżywczych, nawilżających kosmetyków, które złagodzą uczucie ściągnięcia i dyskomfort. Maseczka z awokado ma ciekawą formę, dogłębnie nawilża i wygładza skórę, a efekty te utrzymują się długo po jej użyciu.

OPAKOWANIE

Opakowanie wygląda uroczo – podoba mi się kształt saszetki imitujący szklankę z drinkiem. Grafika z awokado i napisy idealnie wkomponowały się w całość. Niby proste rozwiązanie, ale ma coś w sobie, całość wygląda bardzo estetycznie i ładnie. Z tyłu znajduje się opis maseczki oraz całej serii. Wszystkie informacje są pogrupowane, więc łatwo jest je odnaleźć. Saszetka ma wyznaczone miejsce do otwarcia, wystarczy lekko pociągnąć i bez konieczności użycia nożyczek można je łatwo otworzyć.

MASKA

Maseczka ma postać bardzo gęstego, zbitego, aksamitnego kremu w kolorze białym. Zapach jest delikatny, praktycznie neutralny i tylko trochę wyczuwam lekką nutę awokado. Maseczkę nakładam na skórę oczyszczoną żelem oraz po wykonaniu peelingu, łatwo się ją nakłada pędzelkiem lub dłońmi. Po kilkunastu minutach maska praktycznie całkowicie się wchłania pozostawiając lekką warstewkę, która nie jest tłusta, ale zapewnia ochronę skórze. Jest idealnym zamiennikiem kremu na noc, po jej zastosowaniu nie używam już żadnego innego kosmetyku, po prostu kładę się spać. Maseczkę można wmasować lub usunąć resztki wacikiem, ja zostawiam ją na całą noc. Po jej ożyciu cera jest bardzo dobrze nawilżona, miękka i gładka w dotyku, aż chce się dotykać jej bez przerwy. Niweluje uczucie ściągnięcia i dyskomfort, nie zapycha i nie powoduje powstawania niedoskonałości. Ostatnimi czasy mam problem z przesuszeniami a po użyciu tej maseczki mogłam o nich na kilka dni zapomnieć. Uważam, że maseczka świetnie nawilża i odżywia skórę. Saszetka wystarczyła mi na 1 pełny zabieg na twarz, szyję i dekolt, co uważam za bardzo dobrą wydajność. Dobra cena i dostępność sprawia, że często do niej wracam.

PLUSY
delikatny zapach
przyjemna, gęsta konsystencja
wygodna aplikacja
nawilża, wygładza, odżywia
niska cena
dobra wydajność
dostępność

Świetnie się sprawdziła

✔️Opakowanie ma piękną szatę graficzną, która przyciąga uwagę soczystej zieleni. W parku jest 7,5 ml maseczki, która wystarczyła na dwie aplikacje.
✔️Maseczka jest koloru białego i ma bardzo ładny zapach. Jej konsystencja jest bardzo gęsta, ale wydobywa jak i rozprowadza się bez żadnego problemu.
✔️Maseczka ba twarzy prze zemnie buła trzymana jak zalecał producent 15-20 minut.
✔️Później po zmyciu moja skóra buła przyjemna w dotyku, gładziutka, miękka oraz nawilżona. I co zauważyłam to twarz była przemienna i zdrowsza. Ten piękny efekt utrzymywał się aż dwa dni. Także mogę polecić z całego serca.

Szybka regeneracja

Cera po aplikacji była rozjaśniona, widocznie wygładzona i miękka w dotyku. Nawilżenie, może nie dogłębne, ale na pewno daje. Na plus też fakt, że jest delikatna, nie podrażnia, piekła mnie tylko odrobinkę i to i tak jest sukces, ponieważ moja cera jest ultra wrażliwa i praktycznie zawsze reaguje większych dyskomfortem. Nie szczypie w oczy podczas zmywania. Ot, taka bezpieczna, doraźna opcja.

Taka sobie ale za 2 zł czego chcieć więcej

Maska przeznaczona jest dla skóry suchej i odwodnionej.
Idealna dla mnie :)
Potrzeba mi mocnego nawilżenia, odżywienia i ujędrnienia skóry .Latka lecą a ja zbliżam się do 40stki.
Maskę kupiłam przez internet za 2zł bo zauroczyło mnie opakowanie:)
Po jej zrobieniu muszę stwierdzić że to nie jest zły produkt

Plusy daję za :
-ładne opakowanie w formie świeżego koktajlu. Widząc taką grafikę ma się wrażenie że w środku mamy naturalne ekstrakty które nasyca skórę dobroczynnymi składnikami
-za ładny zapach-wcale nie owocowy, bardziej kwiatowy , ja czuję konwalię :) umila czas oczekiwania na działanie maseczki
-konsystencja-jest w porządku -jest gęsta kremowa, dobrze się nakłada i trzyma twarzy. Czasem produkty potrafią przeciekać przez palce albo ściekać po szyi ale nie Marion. Tu się nie czepiam
-skład-nie jest zły ale ja osobiście widzę kilka elementów które staram się unikać(PEG, silikony, parabeny, fenoksyetanol)
Znajdziemy tam sok z aloesu odpowiedzialny za nawilżenie i ukojenie skóry
*ekstrakt z awokado-bogaty w witaminy, nawilża, , wygładza, chroni skórę
*miód-odżywia , nasyca skóre mikroelementami, uelestycznia,
*ekstrakt z rumianki-łagodzi podrażnienia
olej arganowy

-brak podrażnień w trakcie aplikacji i negatywnych odczuć po zmyciu
Działanie

Maskę po 20 minutach zmyłam wodą choć producent zaleca wmasować w skórę. Oklejona silikonami twarz przez całą noc-nie dziękuję
Saszetka wystarczyła mi na jedną aplikacje-nałożyłam grubą warstwę na twarz, starczyłoby spokojnie jeszcze na szyje
Daje wrażenie dobrego nawilżenia skóry i jej zmiękczenia.
Nie spowodowała niemiłych niespodzianek na skórze, nie zapchała mnie mimo że efekt wygładzenia zawdzięcza silikonom.
Maska krzywdy mi nie zrobiła , delikatnie nawilżyła skóre i tyle .
Kosztowała grosze więc nie oczekuje nie wiadomo czego po jej zastosowaniu.
Nie kupie ponownie ze względu na skład

Maseczka Ogórek regeneracja i nawilżenie, Marion

Maseczkę kupiłam na jednej z aukcji internetowych
jedno opakowanie zawiera 7,5 ml kosmetyku zapłaciłam około 2 zł
Maseczka ma ładny zapach, żelową konsystencję, w opakowaniu jest wystarczająca ilość kosmetyku na jedną aplikację.
Maseczkę stosowałam na nocą 1-2 razy w tygodniu nakładam na oczyszczoną skórę na około 20-30 minut, zużyłam cztery opakowania, skóra po zastosowaniu maseczki jest nawilżona, odżywiona i wygładzona .
Maseczka całkiem dobrze sprawdza się na cerze mieszanej, nie uczula, nie podrażnia ogólnie u mnie sprawdza się lepiej niż wersja Ogórek oczyszczenie i nawilżenie którą używałam wcześniej.
Podsumowując ta maseczka to całkiem przyjemny średniak dobrze się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i wygładzoną, pewno jeszcze do niej wrócę sięgnę też po inne rodzaje maseczek Marion może w końcu trafię na swojego ulubieńca.

Lubie maseczki, których nie muszę zmywac. A ta wlasnie taka jest. Nalozylam ja dosc obficie na twarz szyje i dekolt. Po kilkudziesięciu minutach super sie wchlonela i pozostawiła skore odzywiona, nawilzona i wygladzona. Super maseczka za male pieniadze.

Bardziej kremik niż maseczka

Kupiłam maseczkę ze względu na jej właściwości. Maska jest zamknięta w łatwej do otwarcia saszetce z motywem awokado. Konsystencja lekkiego, białego kremiku. Zapach ma bardzo ładny, ale to na pewno nie awokado. Bardzo przyjemnie się nakłada. Niby mała pojemność, a mi starczyło na 4-5 dni. Przy cienkiej warstwie bardzo szybko się wchłania, przy grubszej trochę dłużej.
Działanie: Produkt nieźle nawilża, twarz po jest wygładzona, odżywiona. Według mnie jest to cudowny, nawilżający kremik, bardzo przyjemny dodatek do codziennej pielęgnacji, a nawet zastępuje krem. Fajny kosmetyk na wyjazdy, nie zajmuje dużo miejsca i jest dostępny w niskiej, przystępnej cenie.

Krótkotrwałe nawilżenie

Nakładanie szybkie, łatwe. Gęsta, nie spływa z twarzy. Trzymałam około 25 minut. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną, niestety krótkotrwale. Zmywanie wodą przy pomocy wacików trochę utrudnione przez gęstą, tłustawą konsystencję. Cera po zastosowaniu jest lekko rozjaśniona, rozświetlona, wygląda na bardziej wypoczętą. Cena niska, adekwatna do krótkotrwałych efektów.

Świetna maeczka

Bardzo lubię maseczki od Marion. Są w dobrej cenie i fajnie działają.
Maseczka z awokado jest w standardowej saszetce, która wystarcza na 2 zastosowania na samą twarz lub jedno, kiedy nakładamy ją na twarz, szyję i dekolt. Maseczka jest o pięknym zapachu i fajnej konsystencji. Doskonale się rozprowadza.
Po zmyciu skóra jest bardzo dobrze nawilżona, gładka i miła w dotyku. Zwykle robię maseczki wieczorem i akurat po tej nawilżenie utrzymuje się jeszcze następnego dnia.
To bardzo dobra maseczka, szczególnie teraz w zimie, kiedy skóra wymaga dodatkowego nawilżenia. Polecam

Odżywienie i nawilżenie skóry na już

Generalnie bardzo lubię kosmetyki od firmy Marion, nie stosowałam ich zbyt wiele, ale postanowiłam to zmienić i wzbogacam moją kolekcję o różnego rodzaju produkty od tej marki, ponieważ wszystkie stosowane do tej pory mi się sprawdziły. W tych testowaniach nie mogło zabraknąć oczywiście kilku maseczek, które uwielbiam, a nawet kocham i stosuję regularnie od kilku lat. Podczas zakupów w jednej z drogerii rzuciły mi się w oczy dwie maseczkowe propozycję z tej firmy. Jedną kupiłam z myślą o przetłuszczającej się cerze mojego chłopaka, więc tak padło na propozycję z dodatkiem ogórka. Dla mnie zdecydowałam się na wersję z awokado, które kocham stosować w kuchni, więc dlatego zdecydowałam się wypróbować go również w mojej pielęgnacji.

Serię maseczek o różnym działaniu, które są przeznaczona dla wielu rodzajów cer mają ustaloną i podobną do siebie szatę graficzką oraz kształt saszetki. Znajduje się na niej grafika przypominająca szklankę pełną esencji z głównego owocu bądź warzywa dla każdej z maseczek - w tym wypadku jest to oczywiście awokado. Baza saszetki jest w kolorze białym. Konsystencja maseczki jest bardzo kremowa, przypomina te standardowe, wielofunkcyjne kremiki popularnych firm, które większość z nas zna z dzieciństwa. Zapach też do nich nawiązuje. Produkt jest w kolorze białym i jest go w saszetce wystarczająco, by pokryć całą twarz, szyję oraz fragment dekoltu, więc nic się nie marnuje i nie musimy wyrzucać nadmiaru produktu do śmietnika bądź zastanawiać się, co z nim zrobić.

W tej saszetce znajduje się dobro różnego rodzaju witamin. Jest tutaj m.in. witaminka A, które mocno rewitalizuje oraz odżywia skórę oraz mocno ją odnawia. Witamina c świetnie działa na rozświetlenie oraz nawilżenie skóry, zaś witamina K wykazuje działanie przeciwzapalne.

Kosmetyk bardzo dobrze trzymał się na twarzy, nic nie spływało, a nawet produkt wchłaniał się w skórę podczas trzymania go na twarzy przez zalecane 15 - 20 minut. Maseczka jest bardzo delikatna w swojej strukturze, więc nie podrażniała cery, zarówno podczas jej noszenia, jak i zmywania, które ze względu na mocne właściwości wchłaniające się przebiegał całkiem szybko. Dodatkowo kosmetyk można stosować zamiast kremu na noc, może nie co każdą noc, ale można by wprowadzić coś takiego raz na jakiś czas, ponieważ produkt serio jest super. Bardzo dobrze nawilża oraz odżywia skórę, mocno ją zmiękczając. Nawet po jej zmyciu nie czułam potrzeby nakładania kremu, a najczęściej to właśnie robię po oczyszczeniu buzi z maseczki, bo czuję intensywne uczucie ściągnięcia bądź niewystarczające nawilżenie. Tutaj wszystko jest jak najbardziej ok, gra i hula bez zarzutu.

Maseczka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się po niej aż takiego efektu, i to za mniej niż 2 zł na promocji. Serdecznie polecam, bomba witaminowa dla suchej skóry na już.