OH! my sexy hair, Hair Mask with Algeas Oil 'Deep Conditioning' (Maska do włosów z algami `Głęboko regenerująca`)

Głeboko regenerująca maska do włosów Oh! My Sexy Hair z ekstraktem z Alg, które posiadaja niezywkła zdolność gromadzenia cennych mikroelementów zawartych w wodzie morskiej. Składniki takie jak wapń wzmacniają strukture włosów , magnez nadaje im sprężystośći, a żelazo zapobiega łamaniu. Odpowiednia do każdego rodzaju włosów.

Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych, do włosów bez objętości, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
wygładzające, wzmacniające, nawilżające, regenerujące
zapachowa, hipoalergiczna
w słoiku

Średnia

Kupiłam ją i teraz nie wiem co z nią zrobić.. Maska jak maska ułatwia rozczesywanie, ale nie potrafi zdziałać nic na moich włosach. Przez chwilę są tylko miękkie, ale za to bardzo napuszone. Nie będę jej używać. Zapach także mi nie odpowiada, jestem zawiedziona tym bardziej, że maski jest dużo, a mi będzie teraz zalegać w łazience :/

ale fajna

kupiłam z ciekawości i chyba z nią zostanę na dłużej, włosy po jej zastosowaniu są miękkie w dotyku i w sumie czuć to od razu po zastosowaniu. Jej cena nie jest powalająca a to duży plus. Jej opakowanie bardzo przyciąga uwagę. No i jest bardzo wydajna ,fajna jest ta maska.

Jest okej

Przez jakiś czas do mycia włosów używałam szamponu dla dzieci i wtedy ta maska najbardziej mi się przydawała. Sprawiała, że włosy były łatwiejsze w rozczesywaniu, zwłaszcza pierwszym po umyciu. Włosy trochę mniej się po niej puszyły i mniej elektryzowały.

Niezastąpiona!

Mój numer jeden jeśli chodzi o odżywki do włosów! Jako posiadaczka farbowanych, zniszczonych prostownicą i mających tendencję do puszenia się włosów, muszę stwierdzić, że jest to mój ratunek. Odżywka pięknie pachnie, jest tania, świetnie się rozprowadza, jest wydajna i co najważniejsze - działa. Używam od dawna i nie zawiodłam się. Dzięki odżywce moje włosy wyglądają zdrowo, nie puszą się i nie przetłuszczają się tak szybko.

Nie do końca dla mnie

Maskę kupiłam w promocji w Rossmanie. Ciekawe opakowanie. Nigdy wcześniej nie próbowałam produktów tej marki. Moje włosy potrzebują regeneracji. Piekny zapach i niebieski smerfowy kolor :) Maski jest dużo i jest wydajna. Jeśli chodzi o działanie to nie do końca sprawdziła się u mnie. Moje włosy są przesuszone i zniszczone rozjaśnianiem. Maska dobrze się aplikowała i nie spływała bo jest bardzo gęsta. Po zmyciu włosy nie były za bardzo nawilżone, trochę tępe i średnio się rozczesywały. Po wysuszeniu nadal się puszyły. Myślę że na mniej zniszczonych włosach może spisać sie lepiej

ciekawy produkt

Maska ma piękny kokosowy zapach, fantazyjny niebieski kolor i przyjemnie lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje. Ponadto wystarczy trzymać ją na włosach 5 minut, jest to więc dobra opcja dla tych, co nie mają zbyt wiele czasu na pielęgnację włosów. U mnie nie daje spektakularnych efektów, ale moje kosmyki są z natury gładkie. Niemniej maska zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, a przy tym nie obciąża fryzury. Na uwagę zasługuje też przyjemne dla oka i nowoczesne opakowanie oraz krótki skład (chociaż nie bardzo podobają mi się użyte konserwanty). Warto wypróbować!

Smerfik

Maskę kupiłam jakiś czas temu dość przypadkowo skuszona promocją i tym, że produkt jest Polski. Przede wszystkim bardzo zauroczył mnie jej kolor i cudny zapach. Konsystencja jest nieco bardziej zbita niż przy maskach kallosa, pojemność też jest nieco mniejsza. Działanie maski określiłabym słowem delikatne. Na pewno dociąża włosy i ułatwia późniejsze rozczesywanie. Zauważyłam też lekkie nawilżenie i odżywienie włosów. Myślę że będzie idealna dla włosów cienkich i puszących się, zdecydowanie warto wypróbować. Dostępna jest w Rossmannie i chyba tylko tam. Cena znośna, a opakowanie estetyczne, zwyczajne.

Nie

Maska jest duża i tania, jednak uważam, że i tak nie warto po nią sięgać. Tyle dobrego, że nie szkodzi, ale też nie robi niczego dobrego. Moje włosy były po niej lekko suche i potrzebowałam użyć jeszcze czegoś dodatkowo, bo inaczej bym ich nie rozczesała.

Pomimo niezbyt dobrych recenzji postanowiłam kupić maskę na jakiejś promocji za połowę ceny, więc za około 7 zł. Maska od pierwszego użycia zaskoczyła mnie pozytywnie moje rozjaśnione puszące się po myciu włosy były gładkie i dociążone, bardzo dobrze się rozczesały i wyglądały super. Maska na moje włosy działa super, są po niej miękkie i lejące, a nie sianowate. Przy najbliższej promocji kupie 2 pozostałe wersje, ale do tej będę wracać.

Gorsza niż Kallos-y

Nie robi nic szczególnego włosom, ani nie regeneruje, ani nie daje sprężystości, jedynie co to łatwiej rozczesać je po myciu, takie wielkie nic.

Jest jej dość dużo, stąd porównanie z Kallos.

Włosy mam rozjaśniane, nie pomógła im w żaden sposób warty uwagi.

całkiem ok

Maska ma dość neutralny zapach, z łatwością rozprowadza się na włosach jest bardzo wydajna. Zaskakują mnie słabe opinie innych na jej temat, ponieważ moje włosy wybitnie się z tą maską polubiły: są miękkie, błyszczące, ładnie odbijają się od nasady. Mam włosy średnioporowe, obecnie trochę dłuższe niż do ramion. Co dla mnie ważne: nie mam po niej puchu na włosach, co po tanich maskach zdarzało się bardzo często, szczególnie na końcach - tutaj są ładnie dociążone

ZAWIODŁAM SIĘ!

Kupiłam ją na próbę, niestety, spotkało mnie wielkie rozczarowanie.
Maska delikatnie ułatwia rozczesywanie ale nie daje moim włosom nic poza tym. Trzeba nałożyć jej gigantyczną ilość aby pojawił się jakikolwiek efekt. Dla mnie, nie warto, a szkoda :c