Eva Simple, Szampon do włosów normalnych z owsem

Eva Simple, Szampon do włosów normalnych z owsem

Szampon przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, również cienkich i delikatnych. Wyciąg z owsa działa łagodząco i ochronnie na skórę głowy i włosy. Odżywia, poprawia ich strukturę oraz zapobiega wysuszaniu. Włosy odzyskują naturalny blask, elastyczność, zdrowy wygląd i łatwo się rozczesują.

nawilżające, łagodzące
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych

Zwyklak-przyjemniaczek.

Jeśli brać pod uwagę cenę i pojemność, to rzeczywiście jest powód do podjarki.
Co do samego działania, jak dla mnie owsiana Eva to po prostu zwykły, aczkolwiek przyzwoity szampon.
Dobrze się pieni, ale to dlatego, że ma sls w skłądzie. Dobrze domywa. Codzienne traktowanie nim wrażliwej skóry głowy zapewne skończyłoby się podrażnieniem, ale raz na jakiś czas szampon jest całkiem satysfakcjonujący.
Nie posiada szczególnych właściwości pielęgnujących, po prostu myje, nie wysuszając na wiór i nie zostawiając sztywnego siana na głowie. Włosy można rozczesać bez problemów.
Skład poprawny, niezbyt bogaty, ale nie jest też tak źle.
Zapach jest delikatny, nieinwazyjny.
Za ta cenę warto przetestować.

Przyzwoity szampon za grosze

To naprawdę fajny szampon. Obietnice producenta uznaję za spełnione - włosy wyglądają zdrowo, nie są suche, ale też nie przetłuszczają się szybciej za sprawą tego kosmetyku. Konsystencja w sam raz, zapach neutralny. Nie robi krzywdy skórze głowy, żadnego swędzenia ani łupieżu. Warto wypróbować :)

W trakcie jak stosowałam ten szampon zauważyłam wyraźne polepszenie stanu moich włosów. Należę do posiadaczek włosów, które mają tendencję do bycia "sianowatymi", suchymi a po używaniu tego szamponu stały się miękkie, znacznie gładsze i wyglądają na bardziej nawilżone. Świetnie się rozczesują, nie plączą. Naprawdę bardzo fajny szampon godny spróbowania. Szampon jest też bardzo wydajny.

Szampon po prostu genialny!

Za niecałe 6 zł nabyłam go w markecie spożywczym. Jestem zachwycona. Duże ale poręczne opakowanie przypadło mi do gustu. Szampon dedykowany do codziennego mycia włosów normalnych sprawdza się w tej roli znakomicie. Nie jest agresywny ale włosy są czyste i wyglądają fajnie. Odżywił moje suche końcówki po zabiegach fryzjerskich, nadał kolorytu moim prostym blond włosom z jasnymi odrostami. Ujarzmił je, ponieważ mają tendencję do przekornego odkręcania się końcówek w różne strony. Są miękkie, dobrze nawilżone ale lekko sypkie, z łagodnym satynowym połyskiem i podatne na układanie. Skórze głowy nie szkodzi. Ponadto, po kilku myciach, pojawił się efekt obfitości włosów. Wyglądają zdrowo i estetycznie. Według mnie to szampon do włosów normalnych i suchych. Skłonne do przetłuszczania się może nieco obciążyć. Ale z tej serii jest szampon dedykowany do włosów tłustych (nie próbowałam).
Może brzmi to jak bajka ale to mój hit nad hity!