Bambino, Rodzina, Nawilżający szampon do włosów hiperdelikatny

makeup.pl
Średnia ocena: 4.60/5

Bambino Rodzina
Nawilżający Szampon Do Włosów Hiperdelikatny

Nawilżający szampon Bambino Rodzina został stworzony z największą czułością, aby zadbać o włosy i skórę głowy całej rodziny! Wzbogacona o drogocenne składniki i ekstrakty pochodzenia naturalnego formuła pielęgnuje włosy oraz zapobiega podrażnieniom, nawilża skórę głowy i wzmacnia włosy nadając im blasku. Szampon nie zawiera silikonów, ułatwia rozczesywanie i nie szczypie w oczy. Można go stosować w codziennej pielęgnacji włosów już od 3 roku życia. Produkt został wymyślony oraz wyprodukowany w Polsce.

Korzyści:

Hiperdelikatna ochrona i pielęgnacja włosów i skóry głowy
Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia
Wzmacnia włosy i nadaje im blasku
Ułatwia rozczesywanie i nie szczypie w oczy
Bez silikonów

Nawilża suchą skórę głowy

Bambino nawilżający szampon do włosów dla dzieci i dorosłych jest średniej konsystencji i średnio się pieni zamknięty w plastikowej butelce na klik szata graficzna ładna z wizerunkiem niebieskich kwiatów pojemność mamy 400 ml i przystępna cena 12 złotych ma delikatny zapach który szybko się ulatnia jest delikatny lecz dobrze oczyszcza skórę głowy oraz włosy dodatkowo nawilża suchy skalp włosy są miekie i sypkie jednak bez odżywki mam problem z rozczesaniem jestem na tak

Bardzo dobry

Moje włosy są naturalne, niefarbowane. Nie wymagam wiele od szamponu, ma po prostu myć, nie uczulać i nie przesuszać, od reszty zadań mam odżywki. Szampon Bambino doskonale nadaje się do codziennego mycia włosów. Delikatnie pachnie, fajnie się pieni i dobrze spłukuje. Nie podrażnia i nie uczula. Myję włosy codziennie, dlatego nie wiem, czy będzie odpowiadał komuś, kto myje włosy rzadziej. Na pewno kupię go ponownie!

Ciężko po nim rozczesać włosy

Nie do końca ten szampon przypadł mi do gustu. Ciężko po nim rozczesać włosy, mam z tym duży problem. Nie zawsze mam czas, żeby użyć jeszcze odżywki ułatwiającej rozczesywanie. Ogólnie ma fajną konsystencję, łatwo się pieni i łatwo go spłukać, jednak jakoś nie zauważyłam, żeby poprawił stan suchych włosów. U dzieci sprawdza się bardzo dobrze, jednak przy moich długich włosach robi katastrofę i szczerze nie polecam tego szamponu dla osób z dłuższymi włosami.

cudowny

Szampon dobrze się pieni, dobrze domywa włosy a jednocześnie jest super delikatny. Włosy są po nim lśniące, gładkie, przyjemne w dotyku, sypkie. Nie podrażnia skóry głowy, niweluje świąd i podrażnienia z czym wcześniej miałam problem. Został moim ulubieńcem.

Hit!

Jestem w szoku bo nie sądziłam, że tak pokocham ten szampon. Skóra mojej głowy jest bardzo wrażliwa i jestem w trakcie reanimowania włosów po latach palenia i farbowania. Zajęło mi to ponad 2 lata ale mam już swój piękny naturalny kolor na głowie, a ten szampon dba o moje włosy jak, żaden inny, żałuje że nie znalazłam go wcześniej bo miałabym teraz pewnie jeszcze piękniejsze włosy.

Pozytywne zaskoczenie

Szampon kupiłam dla dzieci. Sprawdził się u nich dobrze a mają AZS i nie każdy kosmetyk się sprawdza. Podobał się mi zapach więc uznałam, że spróbuję jak zareagują moje włosy i skóra głowy. I super. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Fajnie się pieni, ma delikatny zapach, zupełnie nie przeszkadzający. Nie podrażnia. Jednak muszę dodać, że zawsze używam odżywki więc nie wiem jak wyglądałyby moje kręcone włosy tylko po umyciu tym szamponem.

Naprawdę super

Szampon jest super! Bardzo dobrze nawilża skórę głowy i włosy. Szampon nie szczypie w oczy. Bardzo ładnie pachnie bardzo delikatnie, nie jest duszący zapach. Jest dość gęsty, dzięki czemu nie spływa szybko z włosów. Bardzo dobrze się spłukuje. Dzięki niemu włosy są miękkie i gładkie, bardzo ładnie lśnią. Idealne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szampon nie podrażnia, co jest bardzo ważne przy skórze głowy dzieci. Dzięki szamponowi rozczesywanie włosów nie jest już taką tragedią :P

Rozczarował mnie

Zachęcona tak pozytywnymi opiniami postanowiłam go kupić, jednak u mnie on się nie sprawdził.Moje włosy proste, farbowane po jego użyciu wyglądały jakby były brudne i nie domyte w dodatku w dotyku były szorstkie, tępe.
Nie chciały się układać,nie wiem może to wina składu ,jestem strasznie rozczarowana tym produktem. Niestety wylądował w koszu

Fajny kosmetyk dla całej rodziny

Szampon nawilżający Bambino sprawdził się zdecydowanie w kwestii jednego produktu na wszystkich. Idealny dla dzieci jak i dorosłych również tych alergicznych.
Produkt jest bardzo delikatny i nie plącze włosów. Moje włosy nie są tak błyszczące jak obiecuje producent, natomiast włosy dziecka jak najbardziej miłe w dotyku i mają swój zdrowy połysk.

Idealny dla całej rodziny

Szampon, który jest delikatny, łagodny i wyjątkowo pachnący. Idealny dla małych i dużych, pięknie pachnie, pieni się, daje uczucie relaksu i odprężenia. Mały i duży myje nim włosy i skórę głowy, bez podrażnień i alergii.

U nas się sprawdził

Szampon jest idealny dla całej rodziny. I dla małego i dla dużego ????
Pierwsze co mi się podoba to to, że po użyciu szamponu włosy bardzo dobrze się rozczesowuje. Naturalne ekstrakty powodują, że nie wystąpiły u nas żadne uczulenia, żadne swędzenie skóry głowy. Szampon bardzo dobrze myje,jest wydajny, ma delikatny zapach. Fajne jest to, że jest przeznaczony dla całej rodziny i nie musi mieć każdy czegoś innego. U nas się sprawdził i ja polecam. Nie zawiodłam się

Rodzinny szampon.

Bardzo przyjemny w stosowaniu, ładnie subtelnie pachnie. Jest wydany i delikatny. Nie ma potrzeby stosowania odżywki po myciu włosów. Doskonale nawilża i ułatwia rozczesywanie, a także pielęgnuje skórę głowy. Odpowiedni dla całej rodziny. Włosy po nim lśniące i pełne blasku. Wzbogacony o drogocenne składniki i ekstrakty pochodzenia naturalnego. Pozbawiony sylikonów. Przyjemne opakowanie.

1942