La Roche Posay, Lipikar Syndet AP+, Krem myjący

La Roche Posay, Lipikar Syndet AP+, Krem myjący

Lipikar Syndet AP+ to krem myjący, który koi i łagodzi suchą skórę, zmiękcza, wygładza, nawilża i chroni. Zawiera masło Karite, niacynamid, wodę termalną z La Roche-Posay oraz składnik Aqua Posae Filiformis, który pomaga przywrócić różnorodność mikroorganizmów na powierzchni skóry.

Zachwycona

Jak to pierwszy raz użyliśmy to po uszy się w działaniu i efektach zakochaliśmy! Wcześniej skóra podrażniona po aplikacji natychmiast chroniona i odżywiona! Dzięki niej przesypiamy spokojnie noce a masło Shea i Niacynamid ma wspaniałe moce. Zapobiega zapaleniom skóry i wszystkim rodzicom z problemami maluchów powiem jedno "Głowa do góry"! Z nim zapomnicie o wszystkich zmartwieniach i na skórze zaczerwienieniach. Ten krem myjący działa cuda i wiem, że dzięki niemu wszystko nam się uda!

Mega hit

Produkt warty swojej ceny. Idealnie sprawdza się do cery suchej. Produkt nie uczula, zapach bardzo neutralny. Używam dwa razy dziennie, już po pierwszym użyciu można poczuć nawilżenie.

Idealny na zime

Idealny produkt do cery suchej i wrażliwej, szczególnie zimna sprawdzi się na wymagająca skórę, można nim myć całe ciało jak i twarz, nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje efektu ściągnięcia skóry, pielęgnuje i nawilża, w dodatku jest to produkt bardzo wydajny, używam od marca 2020, na pewno kupię kolejne opakowanie

Kosmetyki La Roche Posay u mnie się sprawdzają.

Krem myjący La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ otrzymała moja mama, a jako że jestem wielką fanką marki podkradłam jej owy krem. Dodam, że mam skórę suchą, wymagającą nawilżenia, zwłaszcza w chłodne dni.

#OPAKOWANIE
Krem zapakowany jest w dużą butlę z pompką. Bardzo wygodny rodzaj opakowania, dodatkowo umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku to jeszcze jest bardzo higieniczne. Szata graficzna jest minimalistyczna, typowo biało niebieskie kolory, tak charakterystyczne dla marki. Etykieta zawiera wszystkie informacje.

#KONSYSTENCJA
Krem ma dość gęstą, typowo kremową konsystencję w kolorze mleczno białym. Kosmetyk dobrze się rozprowadza, średnio pieni, jednocześnie nie obtłuszcza i nie oblepia. Pod wpływem wody fajnie się rozpuszcza.

#ZAPACH
Jako, że to kosmetyk dla wrażliwców jest bezzapachowy. Dla mnie to jest minus bo uwielbiam jak żele itp. ładnie pachną. Ale jeśli ktoś ma alergie, AZS itp. to będzie to na pewno zaletą produktu.

#DZIAŁANIE
Krem dobrze oczyszcza skórę ciała. Daje uczucie świeżości i komfortu pomimo, że nie pachnie jakoś szczególnie. Skóra jest miękka, miła w dotyku, bardziej gładka, nawilżona. Kosmetyk niweluje uczucie ściągania, przesuszenia, choć prawda jest taka, że używam zawsze po jakiegoś balsamu/oliwki. Jak dla mnie sprawdza się w swoim działaniu, myje, pielęgnuje, dba o skórę w całkiem niezłym stopniu.

#NIEPORZĄDNE
Krem mnie nie podrażnia, nie zapycha skóry, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, zaczerwienienia, krostek, nie ma uczucia ściągania czy wysuszenia.

#WYDAJNOŚĆ
Opakowanie jest duże, przy używaniu przez kilka osób szybko zniknie, ale przy używaniu tylko u dziecka/jednej osoby będzie wydajny.

#CENA
Jest wysoka, to prawda, ale jeśli kosmetyk ma być użyty u dziecka będzie bardzo wydajny i myślę, że przy delikatnej skórze się sprawdzi.

Istna ragedia

Dostałam miniaturkę tego kremu myjącego w zestawie prezentowym, na moje wielkie szczęście to tylko miniaturka. Zapach jest okropny, same jego opary powodują, że moje oczy mają ochotę wziąć nogi za pas i uciekać jak najdalej od tego produktu. Moja skóra też nie reaguje lepiej - staje się niesamowicie czerwona, podrażniona i na momencie wysusza się na amen, ciężko ją odratować. Dawałam szansę temu produktowi 3 razy, za każdym razem z takim samym skutkiem. Produkt, który jest przeznaczony stricte do skóry wrażliwej, doprowadza do istnego armagedonu na tejże skórze. O niesamowicie alkoholowym zapachu już nie wspomnę. Nigdy go nie kupię, dla mnie to jedna wielka porażka.

Bardzo dobry!

Posiadałam wersję miniaturową (100ml), używałam do mycia twarzy i sprawdził się świetnie.
Nie podrażnia, za to widocznie łagodzi zaczerwienienia. Nie zapycha porów, nie uczula.
Zapach łagodny, konsystencja gęsta, dobrze się pieni, a do umycia twarzy wystarczy naprawdę niewielka ilość. Jest wydajny, tubka 100ml wystarczyła mi na ok. 1,5 miesiąca.
Polecam!

Bardzo dobry krem myjący

Lipikar Syndet AP+, Krem myjący- zdecydowanie polecam do skóry atopowej. Prawie bezwonny, bardzo delikatny. Krem jest gęsty i przy tym doskonale się rozprowadza. Spośród wielu przetestowanych przez moje dziecko z ciężkim AZS- ten nie podrażnia.
Opakowanie wydajne.

Ideał

Kosmetyki marki la Roche-Posay od zawsze goszcza, w moim domu. Od teraz kiedy mam malutkiego szkrabunia gama sie jeszcze powiekszyla o dodatkowy krem myjacy. Dlaczego postanowilam go kupic? Po tym jak przetestowalam probki bylam zaskoczona szybkoscia dzialania!
Ale od poczatku. Krem posiada mila w dotyku aksamitna dosyc gesta konsystencje o neutralnym zapachu. Bardzo dobrze sie pieni. Ma idealne wlasciwosci myjace. Synek niestety boryka sie z AZS i ciezko dobrac odpowiedni produkt a la roche to strzal wx10 tke. Skora po umyciu chyba za 3 razem ogasła, czerwone plamki na skorze staly sie mniej widoczne i wyeliminowal sie problem szorstkiej skory. Od kiedy uzywam tego zelu skora jest idealnie czysta bez skazy azs.
Produkt przezaczony dla alergikow, osob borykajacych sie z atopowym zapaleniem skory, a takze dla kazdego do codziennego uzytku by skora byla miekka i aksamitna.
Polecam bardzo mocno, zel jest troche drogi ale bardzo wydajny i patrząc po jego właściwościach łagodzących jest wart kazda cene.

Najlepszy krem myjący dla osób z problematyczną skórą

Kosmetyk godny polecenia szczególnie dla osób borykających się z problemami skórnymi takimi jak AZS czy zwyczajnie suchą skórą.

Żelowa bezzapachowa gęsta konsystencja zamknięta w uroczej biało niebieskiej butelce z pompką lub w tubie zależnie od wielkości żelu, która po kontakcie z wodą zamienia się w delikatną aksamitną piankę. Łatwo się rozprowadza.

Aplikowany na twarz i całe ciało dobrze myje , pozostawia skórę ukojoną, nawilżoną, gładką i pachnącą.

To najdelikatniejszy żel myjący jako miałam możliwość kiedykolwiek używać. Już po pierwszym uzyciu widać efekty ukojonej skóry.

Likwiduje nadmierną suchość skóry, podrażnienia, niweluje zaczerwienienia.

Duża butla starczy nam na długo, mimo, że u mnie używa go cała rodzina to jest szalenie wydajny.

Używam go nawet podczas golenia nóg, zawsze po depilacji maszynką były podrażnione , odkad uzywam tego żelu problem zniknął ❤

Jest jak lek na suchą skórę. Jestem nim zachwycona. Produkt który warto mieć w swojej łazience. Polecam.
Jedyny minus to niezbyt niska cena .

Świetny produkt, polecam!

Produkt otrzymałam do testowania i stwierdzam, że krem myjący jest wspaniały. Przeznaczony dla suchej skóry, idealnie łagodzi stany skrajnej suchości skóry. Każda, po prostu każda cecha tego produktu to dla mnie rewelacja. Szybko przynosi ukojenie podrażnionej skórze. Dzięki aplikatorowi z pompką jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest cena, ale trzeba przyznać, że krem myjący jest skuteczny i godny polecenia!

Ukojenie pełną gębą ;-)

Preparat ma kremową konsystencję, delikatnie się pieni i oczyszcza skórę. Zapach neutralny. Przynosi uczucie ukojenia, po użyciu skóra jest przyjemnie odprężona, nie ściągnięta, tak jak obiecuje producent. Stosuję go naprzemiennie z innymi żelami, ponieważ oprócz tego, że moja skóra jest mieszana i nadreaktywna to do tego problemowa. Dlatego czasem potrzebuję troszkę mocniejszego oczyszczenia. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Mogę polecić z "czystym" sumieniem ;-).

mile zaskoczona

Lipikar Syndet AP+ 400ml
jako mama alergika czesto dla siebie i syna szukam produktów silnie nawilżających , które zostawią na naszej skórze warstwę ochronną.

Świetnie sprawdził sie jako żel myjący dla mnie i dla syna

Opakowanie z wygodnym dozownikiem, jak kazdy kosmetyk La Roche-Posay zapach ładny łagodny.
Konsystencja kremu dość gęsta i bardzo dobrze sie pienii zmywa .

łagodził swędzenie skóry- skóra byla naprawde miekka, delikatna i nawilżona.
nie ma potrzeby dodatkowego nwilżania po kapieli