Biotebal, Rzęsy XXL, Serum pobudzające wzrost rzęs

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotin™, serum skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Przy regularnym stosowaniu specjalistyczne serum Biotebal rzęsy XXL stanowi doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla przedłużania i liftingu rzęs u kosmetyczki oraz zagęszczania i doklejania sztucznych rzęs.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu
hipoalergiczna
żel

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum dobre nawet dla wrażliwych oczu

Jako posiadaczka lichych, płowych i krótkich rzęs, śmiało mogę stwierdzić, że produkt działa, choć potrzeba do tego cierpliwości i czasu. 3 tygodnie, które zapewnia producent, u niektórych mogą nie przynieść żadnych rezultatów. W moim przypadku było widać delikatny przyrost rzęs rzędu 2mm oraz delikatne zagęszczenie brwi. Najładniejszy i widoczny efekt zauważyłam przy wytuszowaniu rzęs tym samym tuszem, który stosowałam przed testowaniem serum.
Sam preparat jest bardzo wydajny, żelowy, łatwo się nakłada i jest bezzapachowy. Nie podrażnieniu moich bardzo wrażliwych oczu, co bardzo mnie zaskoczyło.
Ja ze swojej strony produkt polecam ale trzeba uzbroić się w cierpliwość przy jego stosowaniu.
Będę dalej używać go, może zauważę jeszcze większe przyrosty moich włosków.

Biotebal do rzęs

Miałam bardzo krótkie rzęsy, stosuje biotebal od kilku tygodni i zauważyłam że rzęsy stały się dłuższe. Nie wydaje mi się żeby były grubsze. Mimo to kupie na pewno kolejne opakowanie bo teraz malowanie rzęs to przyjemność i w końcu wyglądają ładnie.

Zero efektów

Po 3 tygodniach codziennego stosowania nie zauważyłam u siebie żadnych efektów, poza wzmożonym wypadaniem rzęs przy demakijażu. Być może jeszcze za wcześnie na ocenę długości czy zagęszczenia, chociaż producent obiecuje efekty już po 3 tygodniach... Produkt nie podrażnia, chyba że dziabniemy sobie pędzelkiem centralnie w oko. Aplikacja jest dość szybka i prosta. Serum jest wydajne, na pewno dam mu jeszcze drugą szansę i zużyję go do końca.

Cudo na rzęsy XXL

Super produkt, bardzo jestem zadowolona z efektu końcowego testowania serum pobudzające wzrost rzęs. Napweno będę go dalej testowała. Polecam produkt bez zapachu w konsystencji gęstej od wody, opakowanie mało zajmuję miejsce. Używamy go raz na noc.

Świetny produkt !!!

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Po 2 tygodniach zauważyłam, że moje rzęsy zdecydowanie stały się dłuższe i jakby trochę bardziej gęstsze. Mam nadzieję, że w ciągu następnych tygodni staną się one bardziej gęste, bowiem długość jest już wystarczająca jak na taki okres czasu. Myślę że po dłuższym stosowaniu rzęsy będą jeszcze gęściejsze i dłuższe. Jak na razie jestem na tak !!!!

Świetne serum do rzęs

Fajne malutkie opakowanie, łatwo mieści się do torebki, więc można brać ze sobą wszędzie. Pachnie przyjemnie i bardzo łatwo się aplikuje. Rzęsy są rzeczywiście mocniejsze i ciut dłuższe. Będę dalej stosować i sprawdzać efekty.

Polecam serum

Serum jest godne polecenia. Rzęsy szybciutko rosną przy regularnym codziennym stosowaniu. Razem z brwiami stały się mocniejsze i zagęściły się. Wyglądają na "zdrowsze". Bezbarwne serum aplikuje się bardzo wygodnie, przy użyciu pędzelka. Fajnie, że produkt można stosować na brwi oraz rzęsy jednocześnie, a mimo tego jest wydajny.

Biotebal Rzęsy XXL: Moje Sekretne Narzędzie do Pięknych Rzęs

Serum Biotebal Rzęsy XXL to lekkie, bezwonne serum, które pobudza wzrost i wzmacnia rzęsy. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczącą poprawę. Moje rzęsy stały się dłuższe i gęstsze. Jestem z wrażliwą skórą, ale produkt nie wywołał u mnie podrażnień. Opakowanie z precyzyjnym aplikatorem jest praktyczne. Polecam je każdemu, kto marzy o pięknych rzęsach.

Jestem pod wrażeniem

Bardzo podobał mi się test tego serum. Moje rzęsy zaczęły szybciej rosnąć przez co jestem w szoku że tak szybko zadziałało. Nie podrażnia moich oczu, jest łatwy w użyciu. Starcza na długo opakowanie. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Jestem bardzo zadowolona. Będzie u mniej gościł co jakiś czas ten produkt :)

Super produkt,spełnił moje oczekiwania

Produkt o dosyć rzadkiej żelowej konsystencji bez zapachu. Ja stosowałam go raz dziennie u nasady rzęs i robiłam to codziennie wieczorem ( trzeba pamiętać o systematyczności) aby osiągnąć oczekiwany efekt. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam że moje włoski nie wypadają,stały się mocniejsze i grubsze - lekko wydłużyły się .

- produkt nie uczula
- bardzo fajne i wygodne opakowanie ,wygodny cienki aplikator .
- wydajny ( jedna aplikacja wystarczy na jedną powiekę )
- świetnie pogrubia ,zagęszcza i wzmacnia osłabione włoski,
- poręczny i mieści się w każdej kosmetyczce ????
Polecam osobom które mają rzadkie i osłabione włoski.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Trzy tygodnie uzytkowania i zero rezultatów

Niestety jeśli chodzi o mnie i testowanie produktu przez trzy bite tygodnie to nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniami, że preparat, w którym w sumie pokładałam duże nadzieje, działa i to całkiem sprawnie. Użytkowałam preparat zgodnie z zapewnieniami producenta i licho co wyrosło na powiekach.

Zacznę od tego, że moje rzęsy na prawdę wymagają dodatkowego wzmocnienia lub podkreślenia gdyż z natury są bardzo jasne, cienkie i krótkie- typowe rzęsy blondynki. Kiedy maluje je dobrymi mascarami to oczywiście moge w bardzo łatwy i szybki sposób je podkreślić. Chciałabym również taki efekt uzyskać bez konieczności nakładania na nie ton produktów dlatego pokladalam nadzieje w tym serum. Stosowałam je również na swoje rzadkie brwi i niestety u mnie nie zmieniło się nic. Być może stosowałam produkt zbyt krótko!? Będę kontynuować „terapie” z nadzieją na zagęszczenie rzęs oraz brwi.

Jeśli chodzi natomiast o użytkowanie serum to nie ma się do czego przyczepić. Jest to zabieg bardzo komfortowy i nie zabiera dużo czasu. Opakowanie również jest schludne i zachęca do zakupu. Być może tylko w moim przypadku kuracja się nie sprawdziła.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Za dużo oczekiwalam od tego serum?

Serum mogłam przetestować dzięki wizaz.pl

Moje rzęsy nie zachwycają objętością i długością, dlatego zgłosiłam się do przetestowania serum. Na duży plus zasługuje to, że można go stosować również do brwi.

Serum jest bezbarwne, zamknięte w opakowaniu podobnym do mascary, a zamiast szczoteczki mamy końcówkę jak do eyelinera.
W opakowaniu znajdziemy ulotkę informacyjną, z której wynika, że nie preparat nie może być stosowany przez m.in kobiety w ciąży czy karmiące piersią.

Serum nakładamy jak eyeliner, tuż przy linii rzęs. Codziennie przez 3-8 tygodni, po tym czasie należy zmniejszyć ilość aplikacji do 2 w tygodniu. Pierwsze efekty powinny pojawić się po 2 tygodniach stosowania.
Obecnie stosuję go już blisko miesiąc i co mogę powiedzieć?
Na rzęsach praktycznie nie widzę efektu wydłużenia, może są nieco gęstsze i wzmocnione, ale na pewno nie mają długości XXL. Zagęszczenie zauważyłam za to w brwiach, one faktycznie wyglądają teraz na nieco grubsze i podatniejsze na stylizowanie niż wcześniej.

Na brwi - ok, na rzęsy niestety dla mnie raczej nie wypał. Będę stosować dalej i nie wykluczam, że jeszcze zmienię swoje zdanie na temat tego serum, ale na razie mocne 3.