Make Up For Ever, Ultra HD, Invisible Cover Stick Foundation (Podkład w sztyfcie)

Jeszcze bardziej niewidoczny.
Stworzona jako odpowiedź na potrzeby filmowej i telewizyjnej technologii HD, formuła podkładu Ultra HD jest niewidoczna w kamerach 4K i gołym okiem. Doskonały podkład dla profesjonalnych makijażystów i dla Ciebie.

Łącząc nienaganne krycie i teksturę „drugiej skóry”, podkład w sztyfcie Ultra HD zapewnia poziom krycia od średniego do wysokiego, wyrównuje koloryt skóry dając naturalny efekt. Unikalny kompleks 4K sprawia, że makijaż jest niewidoczny, naturalny i komfortowy. Kremowa formuła wtapia się w skórę, kamuflując niedoskonałości. Jest również idealna do poprawek; łatwo rozprowadza się po skórze, wyrównuje koloryt i rozświetla cerę
naturalnie satynowym wykończeniem niezauważalnym gołym okiem.

Formuła odpowiednia dla każdego typu skóry, nawet suchej.

oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu
Krycie
średnie
sztyft
Filtry
SPF <15
w sztyfcie
tłusta, sucha, mieszana
kryjące, rozświetlające, ujednolicające, nawilżające, o przedłużonej trwałości

Wspaniały

Podkład super podręczny, mam mieszana cerę i ani jej nie wysusza ani nie pozostawia suchych skórek, nie zapycha porów, rewelacja na pewno do niego wrócę plusem jest tez to ze tak jak w płynnych podkładach bywa ze wszystko się brudzi tak w tym przypadku nic nie jest w podkładzie:)

Nie mam słów- ten podkład jest tragiczny !!!

Podkład jest dedykowany posiadaczkom skóry suche, lecz ja jako posiadaczka cery normalnej/ może lekko mieszanej niby nie powinnam wogóle zwrócić uwagi w jego stronę ale oczywiście skusiłam się, ponieważ miał nie wysuszać skóry, mieć dobre krycie, być lekki i same ochy i achy, lecz nic co deklaruje producent nie zostało spełnione. Po pierwsze podkład nałożony na krem wygląda na twarzy bardzo sucho i nieestetycznie, do tego podkreśla w dziwny sposób suche skórki , o ktorych istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia, nakłada się grubą warstwą a wcale nie używam go dużo ( jestem fanką naturalnego makijażu, normalny podkład starcza mi przeważnie na 8/9 miesięcy codziennego używania, uwielbiam też kremy bb), ma tłustą konsystencję, podkreśla pory i dodatkowo je uwidacznia, a do tego szybko twarz wygląda na zmęczoną i po bardzo krótkim czasie mocno się świeci i to nagle, ściera się a być może zanika i wygląda bardzo brzydko, nałożony na olejek przy nakładaniu już tak mocno nie podkreśla struktury skóry, ale po chwili warzy się i wygląda okropnie, podkład osadza się w porach i na skórkach, ściera się, jest nie trwały, waży się i zbiera , szczególnie koło nosa. Nie polecam go nikomu. Choć wiem , że ma ogromne grono fanek, przynajmniej na Youtube.