Kallos, KJMN, Fig, Maska do włosów cienkich i delikatnych

Kallos, KJMN, Fig, Maska do włosów cienkich i delikatnych

Pojemność 1 000 ml

Maska z wyciągiem z fig wzmacniający włosy cienkie, delikatne i pozbawione blasku i witalności. Dzięki zawartości wyciagu z fig, przeciwutleniaczy i witamin, chroni strukturę włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się koncówek. Delikatne dla włosów składniki maski KJMN Fig nie obciążaja włosów. Maska :
-zapewni włosom siłę, blask i witalność.
-wzmocnienie włosów cienkich i rozdwajających się.
-dodanie włosom siły i witalności.
-zawartość witamin, przeciwutleniaczy.
-odżywczy wyciąg z fig.

Coś poszło nie tak

Figowa maska skusiła mnie tym, że pomagała przy rozdwojonych końcówkach. Przynajmniej tak jest napisane.

Zapach ładny, o wiele lepszy niż wiśniowy TOI TOI.

Ale no raczej tych końcówek to nie pomogła naprawić. Wręcz przeciwnie. Włosy stały się ciężkie, jeszcze bardziej się lamały. To był czas kiedy nawet włosów nie malowałam.

Zawiodłam się na niej strasznie do tego stopnia, że dopiero po paru miesiącach wróciłam do Kallosa do srebrnych włosów.

Kallos jak Kallos, nie zawodzi :)

Bardzo lubie te maskę ze względu na jej nieziemski owocowy zapach, naprawdę niezwykły, na tyle że będąc na wsi garnely sie do mnie osy ;)
Czuc ze bogata w składniki, ale nie obciaza przy tym wlosow!
Stosunku ceny do jakosci chyba zachwalac nie trzeba, wszyscy wiedzą że jest genialny!

Kallosowy przeciętniak.

Wszystkie maski kallosa uważam za bardzo przeciętne, nadające się jedynie do mycia włosów, emulgowania olejów itp. W żadnym wypadku nie są to dla mnie maski, które mają dać "efekt Wow". Jednak ta maska jest przeciętniakiem wśród przeciętniaków kallosa. Szkoda mi nawet tej dychy na kosmetyk, który poza wypełniaczami ma tylko jedną naturalną substancję, a i to na 7 miejscu po zapachu. Sprawdzała się nieźle, wielkiej krzywdy moim włosom nie zrobiła, więc należy jej się 3, ale w składzie nie ma nic ciekawego.

Jak wszystkie maski Kallos...

Cóż, dla mnie nie ma najmniejszej różnicy która z masek Kallos wybiorę. Wszystkie działają tak samo: dla mnie w porządku jako pierwszy krok w myciu metodą OMO. Nałożone zgodnie z instrukcją dają mi efekt co najwyżej odżywki ułatwiające rozczesywanie. Po masce oczekuję jednak czegoś więcej, chociażby fajnego nawilżenia. Mimo wszystko regularnie wracam do tych produktów, jako czegoś "do codziennego użytku".

słodka figa

Po dłuższym czasie ponownie wróciłam do masek Kallosa, zwłaszcza, że pojawiło się kilka nowych, między innymi właśnie ta figowa. Skuszę się też na pewno na kokosową.
Jedyną wadą jaką dostrzegam to stacjonarna dostępność niektórych masek, w tym właśnie tej obecnie recenzowanej.

Zalety;
-ładny zapach, chociaż ja nie czuję nuty figowej
-wydajna
-atrakcyjna cena
-dobra konsystencja
-wygładza włosy
-ułatwia rozczesywanie
-nabłyszcza

Spa o zapachu figi

Od lat używam masek Kallos. Nie wiem już ile ich opakowań zuzylam i ile wersji wyprobowalam, ale nigdy na żadnej z nich się nie zawiodłam. Fakt, bywały lepsze i gorsze, natomiast nie było takiej, która okazała się w moim przypadku klapą. Dlaczego je lubię? Bo są tanie, jest ich dużo, pięknie pachną i robią dobrze moim włosom :) Moimi ulubieńcami są zdecydowanie kokosowa, mleczna (od której lata wstecz zaczęłam przygodę z marką) oraz bananowa. Recenzowana również nie odbiega jakoś specjalnie od wcześniej wymienionych. Ma piękny zapach, który długo utrzymuje się zarówno w łazience jak i na włosach. Mimo iż skierowana jest do włosów cienkich (ja mam grube i gęste) to sprawdziła się również na mojej czuprynie. Produkt nie obciąża ani nie placze włosów. Po jego zastosowaniu pióra są lśniące, miękkie, nawilżone, a ich rozczesanie nie sprawia mi żadnego problemu. Włosy się nie puszą ani nie elektryzuja. Z pewnością sięgnie po kolejne opakowanie recenzowanej maski, tymbardziej, że jej ilość oraz cena w stosunku co do niej jak i właściwości mocno do tego zachęcają :)

Dobra

Maska całkiem przyzwoita. Zapach dosyć przyjemny, owocowy. Jest gęsta, zbita, nie spływa z włosów. Dobrze nawilża włosy i sprawia, że są miękkie i błyszczące. Ogromnym plusem jest niska cena za tak wydajne opakowanie. Polecam.

Calkiem fajna;)

Chociaz zdecydowanie nie mam wlosow cienkich ani delikatnych to maska Kallos Fig sprawdza sie na nich dobrze :) Bardzo ladnie pachnie, owocowo i slodko. Nakladana po myciu na chwile fajnie nawilża i wygladza wlosy, stosowana na dluzej sprawdza sie jeszcze lepiej. Dodalam tez do niej miod i olejek Alterra i wlosy byly za pierwszym razem bardzo ladnie dociazone, a za drugim zrobil sie puch wiec byc moze przesadziłam z iloscia miodu ;) Nie stosowalam jej jeszcze przed myciem, ale mysle, ze tez bedzie ok ;)

Całkiem ok

Maski Kallosa nie są zbyt treściwe, bardziej zasługują na miano lekkich odżywek. Dobrze sprawdzają się do emulgowania olejów lub jako produkt do tuningu ( można dodać ulubiony olej, aloes, keratynę itp.). Największą zaletą produktu jest niska cena przy dużej pojemności opakowania. Maska ma całkiem przyjemny zapach. Włosy po jej użyciu są wygładzone, nawilżone i dociążone.

Jedyna maska tej firmy, która coś robi z moimi włosami. (Oprócz maski color) . Loki są odżywione, mięsiste, nawilżone i super się układają. Czego nie ma na moich włosach po jej siostrach . Dla mnie bomba

Nie dla mnie

Jak w tytule. Nie robił niczego szczególnego, ba, mam wrażenie, że przesuszył moje włosy, stały się tępe w dotyku. Zapach też nie jest przyjemny, jak nigdy mi on nie przeszkadza, tak w tej masce nie mogę go znieść. Jedynym jego plusem wydaje się być fakt, że nieco ułatwia rozczesywanie włosów. Nic więcej.

Po małych przeróbkach super!

Maska kosztuje grosze, jak za taką ilość. Ma przecudny zapach. U mnie sprawdza się zarówno jako odżywka do mycia włosów, jak i jako bazowa odżywka, do której dorzucam różne surowce w celu poprawienia jej właściwości. Jest bardzo wydajna. Można tu się czepiać, że nie robi cudów z włosami, albo że opakowanie nie jest piękne albo nie ma kształtu jednorożca. Ale po co? Jest tania, daje efekt ale delikatny, doskonale "wchłania" wszelkie oleje i inne surowce jakie do niej dodaje. Na dodatek, nawet przy trzymaniu jej długo na włosach, nie powoduje ich obciążenia. Dla mnie must have!