Xiaomi InFace, Sonic Clean (Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy)

Xiaomi InFace, Sonic Clean (Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy)

Pojemność 1 szt

Xiaomi InFace Sonic Clean to soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy przeznaczona dla kobiet oraz mężczyzn. Usuwa brud, makijaż, nadmiar sebum oraz martwy naskórek. Produkt przypomina kształtem kostkę mydła. Dostępny w czterech kolorach: różowym, pomarańczowy, szarym i zielonym. Jedno ładowanie starcza na 3-4 godzin ciągłego użytkowania.
Silniczek wewnątrz szczoteczki pozwala na wybranie jednej z trzech prędkości. Silikonowe włoski posiadają certyfikat FDA i mają grubość 4.5 mm.

W zestawie znajduje się szczoteczka, etui do przechowywania oraz kabel do ładowania.

Wymiary urządzenia: 80 x 53 x 30,4 mm
Waga: 83 gramy.
Klasa wodoszczelności: IPX7 (możliwość zanurzenia w wodzie na 30 minut na głębokość 1 metra).

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

odmieniła mój wieczorny rytuał

Soniczny szczoteczka do oczyszczania twarzy była moim marzeniem od dłuższego czasu. Wiadomo, że szał na takie urządzenia zaczął się od słynnych szczoteczek F, których cena wyrywa z butów. Szczoteczkę inFace udało mi się zamówić na ali z wysyłką z Polski, także był to bardzo dobry zakup. Dodatkowo udało mi się zaoszczędzić przynajmniej 40 zł. Moja szczoteczka ma kolor szary.
Używam jej od miesiąca, od tego czasu nie była jeszcze ani razu ładowana, co jest bardzo wygodne. Szczoteczka jest mała i poręczna. Była już ze mną na wakacjach. Urządzenie posiada trzy strefy włosków do różnych części twarzy. Minusem dla mnie jest to, że szczoteczka nie jest w żadne sposób wyprofilowana, dlatego tak, czy siak masujemy większość twarzy całą powierzchnią szczoteczki. Szczoteczka wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu, same wypustki są bardzo delikatne. Mycie twarzy może odbywać się w trzech prędkościach do wyboru. Dla mnie najlepsze jest średnie ustawienie wibracji.
Szczotki używam codziennie wieczorem po demakijażu z wybranym żelem do mycia twarzy. Trzeba pamiętać, że nie można już używać przy niej produktów z drobinkami peelingującymi, żeby jej nie zniszczyć i dodatkowo nie podrażnić skóry. Używanie jej dwa razy dziennie byłoby dla mnie zbyt mocne.
Szczoteczka wibruje ok. 1 minuty, co jest podobno optymalnym czasem na mycie twarzy. W tym czasie jestem w stanie umyć każdą strefę twarzy. Przez to, że urządzenie samo w sobie wytwarza wibracje, co pozwala na głębsze wnikanie preparatów myjących wgłąb porów, nie pobieram dodatkowo twarzy, tylko delikatnie przesuwam szczoteczkę. Najczęściej wykonuję okrężne ruchy, a na nosie staram używać się najgrubszym włosków, przejeżdżając nimi z góry na dół.
Po pierwszym użyciu moja twarz była mega gładka. Co mnie zaskoczyło, to to, że mięśnie twarzy, zwłaszcza żuchwy, były bardzo rozluźnione i odprężone.
Po miesiącu stosowania mogę zauważyć, że skóra jest widocznie oczyszczona, wągry na nosie zmniejszyły się o połowę, skóra była gładka. Od pierwszego razu, nie używam już żadnych peelingów mechanicznych. Najlepszym efektem używania jest to, że wszystkie produkty do pielęgnacji wchłaniają się w ekspresowym tempie i jeszcze lepiej działają.

Oczyszcza, masuje, wygładza, zmniejsza zmarszczki

Szczoteczkę Xiaomi używam ok 1,5 miesiąca. Nie codziennie, bo wydaje mi się, że jednak codzienne używanie wysusza moją skórę. Efekty są mocno widoczne po tym czasie, który ją stosuję. Skóra jest dobrze oczyszczona i napięta po jej użyciu. Zmniejszyły się otwarte pory przez co podkład na skórze o wiele lepiej się prezentuje. Nie mam problemu z suchymi skórkami wokół nosa oraz ust. Najbardziej jestem jednak zadowolona ze zmniejszenia się zmarszczek mimicznych wokół ust, na czole i wokół oczu. Szczoteczkę używam z żelem do mycia twarzy ( w zależności jaki mam pod ręką) i włączam zazwyczaj na dwa cykle przy najmocniejszej wibracji (z trzech do wyboru). Mam 27 lat i zmarszczki mam niewielkie ale jednak zaczęły się pojawiać. To urządzanie spowodowało, że znów są niewidoczne. Intensywny masaż jaki szczoteczka zapewnia twarzy plus dobre nawilżenie działają cuda. Nie mam nawet jednej bruzdy na czole, czy też kurzej łapki wokół oczu. Dwie bruzdy idące na policzkach w okolicach ust całkowicie zniknęły. Nie jestem za gadżetami w ogóle i szczoteczkę dostałam od narzeczonego. Przekonałam się jednak, że regularne stosowanie tego urządzenia Xiaomi naprawdę działa cuda. Jestem zachwycona i będę polecać każdemu, bo żaden krem pod oczy i na zmarszczki nie zrobi takiego efektu. Do tego łatwo się ją myje, ma przyjemny materiał, z którego jest wykonana. Żel nie spływa ze szczoteczki, dobrze się pieni, łatwo się myje i nie jest ciężka. Działa naprawdę długo na jednym ładowaniu, bo ok 4 godzin. I co ważne nie wymaga skomplikowanego czyszczenia i szybko schnie a materiał, z którego jest wykonana nie przejmuje obcych zapachów.

Genialny gadżet do pielęgnacji!

Bardzo długo myślałam nad zakupem szczoteczki do twarzy, ale cena „znanych” produktów mnie odstraszała. I tu pojawiła się szczoteczka Xiaomi. W świetnej cenie, pięknych kolorach i odpowiedniej wielkości. Korzystam z niej systematycznie od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nie zauważyłam żeby niedoskonałości było mniej, ale daję jej czas :)

Fantastyczna!

Jestem nią zachwycona,ma bardzo poręczny kształt i dociera w każdą część twarzy. Usuwa nadmiar sebum, makijaż oraz martwy naskórek. Szczoteczka jest dostępna w wielu kolorach, ja wybrałam zieloną bo ile można kupować wszystko w różu? :p Ma trzy tryby pracy zmieniające się po wciśnięciu przycisku. Pracuje około 2min po czym sama się wyłącza określając optymalny czas mycia. W zestawie dostępna jest ładowarka i piękne plastikowe pudełko w którym można przechowywać szczoteczkę po wcześniejszej dezynfekcji (wszystko dla higieny). Szczoteczka ma przyjemne silikonowe włoski, nie podrazniaja i delikatnie oczyszczają twarz. Co ważne, urządzenie jest wodoszczelne, więc nie musimy się bać o jego zalanie. Jedno ładowanie wystarcza na 3-4h pracy. Moje wrażenia są bardzo pozytywne,moja skóra jest wyraźnie wygładzona, ilość zaskornikow się zmniejszyla i ogólnie skóra wydaje się dużo zdrowsza. Ja kupiłam ją za około 60zl, jest mega i za niewielką cenę!

Świetna!

Szczoteczka jest super, ekstra oczyszcza twarz, nie podrażnia, ma 3 szybkości pulsowań i 3 wielkości sylikonowych wypustek. Dzięki niej można zmniejszyć ilość peelingów na twarz.

Czuć różnicę...

...w czystości skóry.

Na wstępie powiem może, że ze mnie jest okrutna gadżeciara - miałam dawno temu Lunę, gdzieś tam w łazience wala mi się Mia, miałam przeróżne podyebki Luny (tę biedronkową i jakąś jeszcze, nołnejmową) i no, usytasy to ja nigdy nie byłam. Ale teraz tak myślę, że do takiej szczoteczki trzeba dojrzeć. I ja dojrzałam.

Moją przygodę z Luną pamiętam bardzo dobrze - jak tak teraz patrzę, to ja nie umiałam jej używać. Zdarłam sobie skórę na czole, poprawienia jakości skóry nie zauważyłam. Podobnie było z tymi podróbkami - no fuj, weźcie to ode mnie. A z Śaomi jest zachwyt i miłość. I przysięgam, że nigdy tej szczoteczki nie porzucę, bo zrobiła tyle dobrego, no tyle dobrego, że ja nie wiem.

MaminFace w kolorze szarym - mimo mojego uwielbienia dla różu wybrałam coś neutralnego, i nie żałuję, kolor jest bardzo miły dla oka. Szczoteczka bardzo dobrze leży w dłoni, jest niewielka, dzięki czemu pewnie się ją trzyma, nie wyślizguje się. Włącznik jest umiejscowiony tak, że bez trudu można obsłużyć go jednym palcem.
Swoją sztukę zamówiłam u majfrendów ale z dostawą z polskiego magazynu - nie czekałam więc na przesyłkę buk wie jak długo, cała operacja zamknęła się w trzech dniach roboczych i weekendzie w międzyczasie. Koszt takiej imprezy to niecałe 66 cebulionów. Szczota przychodzi naładowana, można od razu brać się za mycie.

A teraz konkrety. Silikonowe włoski są mięciuteńkie - bardzo podobne do tych lunowych, zupełnie inne od tych w biedronkowej biedapodróbce. Mycie nią twarzy to sama przyjemność - każdy nałożony nań produkt świetnie się pieni, włoski są delikatne, nie ma bata, by zrobić nią sobie krzywdę.
Szczoteczka ma trzy stopnie twardości/miękkości. Najbardziej delikatne są te najjaśniejsze i najcieńsze wypustki, średnioszare są nieco grubsze i twardsze a najciemniejsze są najgrubsze i najtwardsze - ale nie tak twarde, jak te w biedronkowym odpowiedniku.

Efekty codziennego używania zauważyłam po mniej więcej miesiącu - skóra się widocznie wygładziła, zwłaszcza an brodzie, z którą mam od zawsze mniejsze lub większe problemy. Teraz cała moja twarz jest gładka i jednolita, bez podskórnych zgrubień. Na takiej porządnie oczyszczonej twarzy świetnie leżą i działają inne specyfiki,zwłaszcza kwasowe peelingi.

No pokochałam tę niepozorną szczoteczkę. Jest śliczna i skuteczna, mycie nią twarzy to przyjemność. Do tego jest higieniczna i bardzo łatwo się ją myje. Jednak ten silikon bardziej do mnie przemawia niż nylonowe włosie klarisonikowej Mii. Do tego jest taniutka i ogólnodostępna - wystarczy tylko wejść na Aliexpress.

Moja mała przyjaciółka, z którą się już nie rozstanę!

Idealna

Kilka tygodni temu otrzymałam zwrot gotówki za szczoteczkę innej firmy, marki wiodącej na rynku. Szczoteczka była bardzo droga, posiadała czujniki ktore miały określać stan cery i jej nawodnienie -Bajer który mnie przekonał do zakupu plus sama renoma producenta. Używałam jej 4 miejsce i w tym czasie 2 razy miała awarię. Szczoteczka okazała się rdzewieć w środku, mimo że miała być wodoodporna. Za zwrócone pieniądze kupiłam Xiaomi i jeszcze dużo każdy zostało ????. Mam więc doświadczenie zarówno w użytkowaniu droższych produktów jak i tych tańszych. Jako że te markę xiaomi bardzo lubię i mam w domu wiele ich sprzętów, to w sumie nie wiem czemu od razu nie kupiłam tego modelu. W każdym razie jakość silikonu jest praktycznie taką sama jak w 4x droższej szczoteczce. Jedno ładowanie starcza na bardzo długo, ale nie polecam zapodziać kabelka do ładowania ???? wypustki są mięciutkie, nie drapią, szczotka dobrze się trzyma w dłoni. Kupiłam na Aliexpress, więc zapłaciłam za nią 16 USD, co daje jakieś 65 zł. Dotarła do mnie w 2 dni. Efekty pielęgnacji bardzo widoczne, skóra jest gładka i promienista. W zasadzie to nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego sprzętu, ale nie warto przepłacać. Po też kolejny się o tym przekonałam. Polecam Xiaomi inface z czystym sumieniem.

Rewelacja !!!

Szczoteczki tej nie można nie lubić. Miłość od pierwszego zastosowania a efekty widoczne bardzo szybko. Zakupiłam ją z ciekawości fakt, że najtańsza nie jest bo jednak trzeba około 100 zł zainwestować jednak patrząc na inne tego typu produkty jest w atrakcyjnej cenie.
Używałam ją na początku rano i wieczorem jednak po krótkim czasie zmieniłam to i zaczęłam ją stosować jedynie wieczorem. Obsługa jest bardzo prosta nie ma problemu z włączeniem. Instrukcja jest w sumie zbędna.
Szczoteczka jest bardzo wygodna w użytkowaniu, łatwa do mycia, wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą, do tego dociera we wszystkie zakątki skóry nawet te najtrudniejsze.
Po niedługim czasie widoczne jest wygładzenie skóry, jest miękka i gładsza nie ma konieczności katowania jej jeszcze peelingami bo ta szczoteczka robi wszystko. Znikają zrogowacenia i nierówności na skórze, pory są oczyszczone a makijaż prezentuje się znacznie lepiej. Ładniej też wchłaniają się kremy do twarzy. Skóra w ogóle inaczej pracuje i wygląda.
Inwestycja w ten produkt jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem gdyż działa ona cuda na twarzy.

Niesamowita!

Szczoteczka soniczna zrewolucjonizowała moją pielegnację. Używam jej codziennie wieczorem po demakijażu. Skóra jest zdecydowanie bardziej wygładzona. Pory zmniejszyły się i oczyściły. Wyskakuje zdecydowanie mniej niedoskonałości, ograniczyło się przetłuszczanie. Produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają. Mogłam też ograniczyć produkty peelingujące, bo szczoteczka zapewnia optymalny poziom złuszczania naskórka. Makijaż wygląda dużo lepiej.
Szczoteczka jest wykonana z miękkiego silikonu o trzech rodzajach wypustek. Ma trzy poziomy wibracji. Jest poręczna i łatwo dotrzeć nią nawet do zakamarków w okolicach nosa. Jest wodoodporna. Łatwo utrzymać ja w czystości. Na pewno szczoteczka soniczna stała się obowiązkowym elementem mojej wieczornej rutyny.

Numer jeden

Uwielbiam! Nie mam co prawda porównania z droższymi szczoteczkami sonicznymi do twarzy, ale osobiście sądzę, że 80 zł to wystarczająca cena za taki sprzęt. Szczoteczka Xiaomi InFace idealnie myje i dobrze sobie radzi zarówno z gęstą pastą do czyszczenia twarzy, jak i bardziej pieniącym się żelem. Również dzięki niej zaczęłam doceniać dobrodziejska płynące z szarego mydła antybakteryjnego. Skóra twarzy jest po niej gładka i zauważalnie ładniejsza. Mam cerę tłustą z problemami trądzikowymi - odkąd myję twarz dwa razy dziennie szczoteczką Xiaomi, niedoskonałości na mojej twarzy zniknęły prawie całkowicie. Po umyciu kremy o wiele lepiej się wchłaniają.
Bardzo szybko można ją umyć pod bieżącą wodą (klasa wodoodporności - IPX7). Niestety zawarta w zestawie instrukcja jest siłą rzeczy w języku chińskim, ale sam produkt jest tak intuicyjny, że nie trzeba nawet tej instrukcji tłumaczyć.
Aby włączyć szczoteczkę, należy przez 1,5 sek. przytrzymać dolny guzik. W ten sam sposób można ją wyłączyć. Pojedynczymi naciśnięciami przełączamy się pomiędzy trzema mocami wibracji.