Bielenda, Green Tea, Tea Tree Day Cream (Matujący krem do twarzy na dzień `Zielona herbata`)

Preparat w formie bogatego w składniki aktywne kremu,przeznaczonego do pielegnacji cery mieszanej, ze skłonnością do błyszczenia, niedoskonałości i przebarwień. Zawiera antybakteryjny olejek herbaciany, kompleks anti-ox , anti-pollution, betainę, witaminę c, ekstrakt zielonej herbaty, biopolimeru.

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny pod makijaż.

Mam cerę mieszaną, dlatego chętnie wybieram kremy matujące.
Zwykle na noc używam kremów typowych na noc, albo nawilżających, a rano matujących.

Ten krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Dlatego jest idealny pod makijaż.

Matuje, co jest naprawdę widoczne, ale nie jest to taki tzw. ,,tępy" mat.

No i nie mogę nie dodać, że krem bardzo przyjemnie pachnie.

On jest fajny

Mam cerę mieszaną, z błyszczeniem ostatnio mam duży problem i potrzebowałam zmatowienia. Zielona herbata, bardzo ładny zapach kremu. Ten krem ma przyjemną lekką żelową konsystencję, która nie zapycha skóry. Matuje skórę i błyszczenie jest dużo mniejsze. Jestem bardzo zadowolona! Nie roluje się pod podkładem, więc stosuje go również pod makijaż.

Dobry

Krem ma fajną, lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie zapycha i ładnie pachnie. Jest niedrogi i dostępny w wielu sklepach i drogeriach. Niestety efekt matujący utrzymuje się maksymalnie 3 godziny. Lepiej sprawdzi się przy cerze mieszanej lub normalnej niż tłustej i problematycznej.

bardzo dobry krem dla cery problematycznej

„Zielona Herbata” to jedna z moich ulubionych serii kosmetycznych. Ten krem oceniam bardzo pozytywnie - jest lekki, ma przyjemną konsystencję, nie zapycha i nie obciąża cery. Nawilża całkiem nieźle, zadowalająco matuje, sprawdza się pod makijaż - nie roluje się i nie pozostawia filmu na skórze. nie podrażnia, nie uczula. polecam zwłaszcza posiadaczom cery problematycznej, szybko wyświetlającej się, przetłuszczającej, a także tym, które nie lubią „czuć” kremu na buzi. super sprawdza się tez w upalne dni - lekka i orzeźwiająca formuła pozostawia wrażenie świeżości. jest bardzo wydajny.

Lekki

Fajny lekki krem na dzień, ładnie mi współgrał z makijażem i ładnie pachnie. Według mnie obiecany mat był raczej dość tępym matem. Mam cerę tłustą i ten mat nie wyglądał dobrze. Myślę, że dla cery normalnej mógłby się lepiej sprawdzić.

Fajny produkt

Miałam okazję przetestować kilka produktów z tej serii, jednym z nich był właśnie ten krem. W porównaniu z zapachem różanym, który nie przypadł mi do gustu, zielona herbata okazała się być strzałem w dziesiątkę. Lekka, przyjemna konsystencja, nie pozostawiająca na twarzy uczucia, że coś zostało na nią nałożone. Poza tym fajnie i dość szybko się wchłania, co jest zbawieniem podczas używania go w ciągu dnia nawet pod makijaż! Daje uczucie delikatnego nawilżenia.

Bielenda znowu na plus

Cała ta seria z zieloną herbatą to według mnie jedna z lepszych linii Bielendy. Jestem już po kremie i płynie micelarnym, obecnie stosuję jeszcze serum i esencję- wszystko sprawdza się naprawdę świetnie.

Produkt dostępny praktycznie wszędzie, bardzo popularny. Cena regularna przystępna, a często zdarza się również w przecenie. Swój kupiłam za 19 złotych. Mała ilość starcza na posmarowanie całej twarzy, więc wydajność również bardzo zadowalająca. Krem w małym, ładnym słoiczku, typowym dla produktów Bielendy. Zapach również mi się spodobał, świeży z lekką nutką zielonej herbaty. Żelowa konsystencja ładnie rozprowadza się po twarzy. Szybko się wchłania i idealnie nadaje się pod makijaż.

Delikatnie matuje skórę. Stanowi dobrą bazę pod fluid, ponieważ makijaż lepiej się na nim trzyma, a skóra nie świeci się aż tak bardzo. Nawilża i wygładza, skóra jest przyjemniejsza w dotyku. Nie zauważyłam żadnego większego działania na przebarwienia, ale faktycznie jakoś mniej zapychała mi się skóra, powstawało mniej niedoskonałości. Ogólnie wszystko na plus, żadnych uwag.

Jestem bardzo zadowolona. Cała seria z zieloną herbatą bardzo przypadła mi do gustu i nie wykluczam, że kupię jeszcze raz. Mogę spokojnie polecić każdej posiadaczce cery mieszanej :)

Bielenda, było blisko

Było naprawdę blisko. Po sukcesie z linią CBD i Mezzoserum szukałam żelokremu na wiosnę, ale to zdecydowanie nie jest ten krem.
Największy jego minus ten dziwny efekt matowienia. Zabiera, a i owszem, całe sebum, ale nie daje nic w zamian- nie nawilża, nie pomaga, nie wiem co robi. Ma piękny słoik, cenę, zapach, konsystencję, przyjemność aplikacji jest niezrównana, szybko się wchłania. Ale nie nawilża, a przy nałożeniu ewentualnej drugiej warstwy dowilżającej gryzie się z moim podkładem. Generalnie nałożyć na niego fluidy, pudry, róże- a zostawia coś przedziwnego na skórze.

Lubię żelokremy i zazwyczaj one fajnie nawilżają mi skórę, dzięki czemu ona nie musi nadprodukowuwać sebum i się nie błyszczy. Czyli robią to, czego w lecie potrzebuje mieszana z niedoskonałościami. Pewnie coś sobie posmaruję tym kremem, ale twarz to nie będzie.

Może być

Dostałam ten krem wraz z serum z tej samej serii na święta. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami. Dla mocno tłustej cery mat utrzymuje się dość krótko. Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Nie jest zły, ale na pewno też nie jest odkryciem roku. Fajnie nawilża, zostawia przyjemny film na skórze, ale poza tym nic więcej. W tej cenie można znaleźć lepsze kremy matujące.

NAJLEPSZY MAT

W moim odczuciu jest zdecydowanie jeden z lepszych kremów matujących jakie miałam przyjemność testować. Ma fantastyczną konsystencję na pograniczu kremowo-żelowej. Wchłania się bardzo szybko i utrzymuje zmatowioną skórę przez cały dzień. Doskonale sprawdzę się latem pod makijaż. W przypadku cery suchej i normalnej należy obchodzić się z nim ostrożnie - potrafi przesusza. Jest to raczej krem dedykowany cerom mieszanym i tłustym. Jednak uważam, że doskonale sprawdzi się tez innym typom pod makijaż, szczególnie wieczorowy, niesamowicie wspomaga utrzymanie matu w makijażu.

Słabo nawilżający

Krem bardzo lekki, pięknie pachnie, tworzy delikatny film na skórze,ale niestety nie nawilża bynajmniej nie sprawdziły mi się zimą. Myślę że latem by się o wiele lepiej sprawdził o czym chętnie się przekonam. Poza tym bardzo wydajny.

Poprawny, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów

Mam cerę mieszaną i zależy mi przede wszystkim na zmniejszeniu błyszczenia.
Po regularnym używaniu tego kremu, muszę powiedzieć ze skóra na pewno była bardziej odżywiona, nie była już taka szara i nijaka. Uzyskałam bardzo delikatny efekt nawilżający. To pewnie zaleta substancji zawartych w kremie, czyli olejku herbacianego i witaminy C.
To z plusów.

Natomiast żadnej redukcji błyszczenia nie zauważyłam. Moja skóra nie byla zmatowiona, a w strefie T dalej występowało u mnie nadmierne wydzielanie sebum.

Cena jest dość wysoka. Jak na 25zl to spodziewałam się ciut czegoś lepszego.