Marion, Detox, Active Charcoal Black Peel - Off Mask (Czarna maska peel - off z aktywnym węglem)

Czarna maska peel-off to innowacyjny sposób na szybkie pozbycie się zanieczyszczeń ze skóry.
Detoksykująca formuła bazuje na aktywnym węglu,który absorbuje toksyny i
oczyszcza zablokowane pory.
Wyciąg z lukrecji gładkiej reguluje proces wydzielania sebum i łagodzi stany zapalne.
Do skóry mieszanej,tłustej i trądzikowej.
Maska ma gęstą,żelową konsystencję typu peel-off.
Po wyschnięciu tworzy jednolitą warstwę łatwą do usunięcia.

peel – off
oczyszczające
w saszetce, w tubie
żel
<50ml

Używa produktu od: próbka

Miała upiększyć, a oszpeciła!

Czarne maski typu peel-off był użytkowane przeze mnie już od jakiegoś czasu więc i tej się nie bałam. Nie tak odrazu pokazała swoje złe odbicie, po upływie około 15 minut od nałożenia maski poczułam pieczenie na twarzy, wiec ściągnełam lecz było już za późno. Szczerze na początku byłam rozbawiona, że moja twarz wygląda jak po dobrym treningu „cała czerwona” wyglądało to komicznie przyrównywana z kolorem całej skóry, żadnych innych oznak nie zauważyłam. Gdy wstałam rano byłam zszokowana, cała moja skóra była pokryta bąblami, a oczy były strasznie opuchnięte, wyglądałam naprawdę koszmarnie i tak przez cały tydzień. Pomyślałam, że może to uczulenie lecz w późniejszym czasie dowiedziałam się, że nie tylko ja byłam w takiej sytuacji. Serdecznie odradzam używania owej maski oraz rzeczy które są w jej zestawie.

Boli przy zrywaniu

Mam cerę mieszaną i sporo zaskórników na nosie i na brodzie. Bardzo lubię maseczki perl-off. Na tą maseczkę trafiam przy okazji robiąc zakupy przez internet, a że kosztowała grosze to się skusiłam

Maska jest gęsta, szybko zastyga przez co ciężko ją się nakłada na twarz. W czasie gdy maseczka zastyga czuć lekkie ściągnięcie skóry.
Gdy maska zastyga przystąpiłam do ściągania. Minęło spór czasu zanim oderwałam "początek" maseczki. Przy zrywaniu trochę bolało oraz skóra delikatnie piekła. Pozostałości, których nie udało się zerwać usunęłam bez problemu płynem do demakijażu.
Skóra była miękka, trochę zaczerwieniona, a zaskórników trochę mniej

Taka sobie

Niby sprawiła, że po serwaniu maski moja cera była gładka, czysta, aksamitna, coś się więc tam dzięki niej zadziało, ale niestety maska nie spełnia swojej głównej roli. Nie znalazłam ani jednego wągra na maseczce. Usunęła suche skórki, ale nie wszystkie. Nic specjalnego, coś tam robi, ale w gruncie rzeczy naprawdę niewarta zachodu.

Beznadziejna

Kupiła, bo miałam czarną maskę z Ali, chciałam spróbować jakiejś nie azjatyckiej. Tubeczka malutka, a w niej chyba mniej niż połowa objętości to produkt, który bardzo ciężko wydobyć, Konsystencja ok, dokładnie taka jak inne czarne maski peeloff. Zapach ujdzie,
Działanie - beznadziejne! Zasycha szybko, ale nie wyciąga wągrów, ani jednego, a dobrze przygotowałam twarz do zabiegu. schodzi łatwo, wydaje mi się, że nawet zbyt łatwo jak na ten typ produktu. Na 2-3 dzień zrobiło mi się kilka wielkich, okropnych guli na brodzie i policzkach. Odradzam, strata kasy i czasu.

Bubel

Coś tu poszło nie tak.
Od razu kiedy otwieramy opakowanie wychodzi z opakowanie coś bardzo gęsto glutowate.Nie da się tego nałożyć na twarz,gdyż ucieka nam z palców.Stanowczo jest za gęsta.
Następnie kiedy pomęczymy się i nałożymy na twarz,to długo zastyga,nawet dłużej niż pisze na opakowaniu.
No ale dobra...,kiedy chcemy ją ściągnąć to zaczynają się tortury!Straszny ból,kiedy chcemy usunąć maskę,trzyma się jak Super Glue.
Jak nam się uda po dłuższym czasie zdjąć,to wszystkie meszki włosowe z twarzy mamy usunięte.A wągry NIE!
Dodatkowo wszystkie pory są zatkane tą mazią.
Twarz jest zaczerwieniona i wysuszona.
ODRADZAM!

Okropna:/

Kupilam ja przy okazji zakupow spozywczych w osiedlowym sklepie z nadzieja, ze w koncu trafie na dobra maske oczyszczajaca, ale niestety zawiodlam sie i to bardzo . Po pierwsze maske ta zle sie naklada bo jest strasznie gesta, pachnie nie najgorzej,ale to chyba jej jedyna zaleta. Nie dziala w ogole tak jak powinna, a na dodatek powoduje podrażnienia przez to jak sie ja ściąga:/ Sciaganie jest okropnie bolesne, az mi chlopak musial pomagac bo bym nie dala rady, tak bolalo. Wloski tez mi powyrywala, a nie o to przeciez chodzilo. Nie polecam .

#niekupięponownie

Posiadam pełnowymiarowy produkt. Skusiłam się na niego w drogerii Jasmin. Pomyślałam, że może to być ciekawy zamiennik maski Pilaten. Jednak bardzo się zawiodłam. W niczym tej maski nie przypomina. Czuję się zawiedziona.

Nie polecam

Bardzo podraznila mi cerę oraz wyrażała malutkie włoski nad warga.... efektu Wow oczywiście nie bylo. Skóra mnie piekła I czułam takie dziwne ściągnięcie po niej.... bardzo trufno ja zdjac z twarzy. Jest to.bolesne

Średnia!!!

Oczywiście jak przed każdą maską tego typu wykonałam tzw " parówkę " , aby otworzyć pory , by łatwiej było mi oczyścić twarz i aby był lepszy efekt . Jednak jakie było moje zaskoczenie , gdy tego efektu nie było i nie pomogła nawet parówka . Jestem wielką fanką maseczek z aktywnym węglem , jednak stanowczo nie tej ! Ma gęstą konsystencję , bardzo ciężko się ją rozprowadza i nieprzyjemnie pachnie . Długo zastyga , a podczas zrywania lekko piecze skóra , która w późniejszym etapie jest lekko podrażniona . Zdecydowanie nie polecam osobą o wrażliwej skórze . Dodatkowo maska ma tak mocny skład , że podczas nakładania szczypią oczy .

Doskonale usuwa owłosienie

Ta maska to totalny niewypał :( Stosując się do zaleceń producenta umyłam i oczyściłam twarz,zrobiłam parówkę by otworzyć pory... I nic,dosłownie nic dobrego nie ździałała ta maska.Maska ma konsystencję gęstego gluta. Bardzo opornie się ją aplikuje,przykleja się do palców. Zapach jest okropny,straszenie śmierdzi chyba alkoholem?:/ Długo zastyga, gdy już w końcu ją ściągnęłam to okazało się że nie oczyszcza tylko doskonale wyrywa mikro włoski z twarzy a chyba kupując maskę oczyszczającą nie mamy w zamyśle depilacji :| Skóra po jej zastosowaniu jest lekko podrażniona. Maska jedynie zawęża pory i to tyle co dobrego robi. NIE polecam,chyba że chcecie ją wypróbować pod kątem depilacji.

Nie kupię ponownie

Maska jest gęsta, trudno ją rozprowadzić równomiernie na twarzy. Długo zastyga. Ściąganie jej boli. Trochę oczyszcza ale liczyłam na to, że oczyści moje rozszerzone pory, z tym sobie nie poradziła (może dlatego że nie otworzyłam porów ciepłym ręcznikiem).

Nie dla wrażliwych

Maseczka faktycznie działa, szybko zastyga, jak dla mnie ma neutralny zapach ale to kwestia indywidualna. Przy ściąganiu wydarła mi nawet włoski z twarzy, a jestem osobą dość odporną na ból, więc nie polecam mało wrażliwym ;)