Barwa, Hipoalergiczne szare mydło w płynie z ekstraktem z lnu

Barwa, Hipoalergiczne szare mydło w płynie z ekstraktem z lnu

Cena PLN 9.99

Tradycyjne Polskie Szare Mydło w płynie z ekstraktem z lnu to hipoalergiczny produkt opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej. Stworzony na bazie mydła potasowego, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale przede wszystkim nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu mydło delikatnie pielęgnuje i głęboko nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka oraz chroni przed negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych. Produkt o pH neutralnym dla skóry.
Produkt nie zawiera SLES-u, SLS-u, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

alergiczna / atopowa, normalna, wrażliwa
mydła
nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna
w butelce, z pompką
w płynie

Świetne

Już przed pandemią bardzo często myłam ręce, ale teraz to już szaleństwo. Mydło idzie u nas jak woda, więc priorytetem, obok skuteczności , jest dla mnie delikatność kosmetyku. I za to właśnie lubię to mydło! Jako jedno z naprawdę niewielu nie wysuszało moich dłoni. Do tego bardzo ładnie, świeżo pachnie, dobrze się pieni - jednym słowem jest komfortowe w użytkowaniu. Mój mąż, który nie lubi mydeł w płynie i ma bardzo mocno przesuszone ręce od środków odkażających, kazał je kupić ponownie - to najlepsza rekomendacja!
Polecam!

Lubię

Kolejne wydanie mojego ulubionego szarego mydła w płynie od Barwy, tym razem w wersji zapachowej. Piękny delikatny zapach. Mydełko spełnia swoją funkcję, przyjemnie myje i oczyszcza. W łazience obowiązkowe.