Lancome, Miracle Women EDP

Średnia ocena: 4.81/5

xperfume.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

8% jesień/zima 92% wiosna/lato

Niestety...

Naczytałam się dużo na temat tego zapachu, stwierdziłam ok...czas na test.
Jakie ogromne rozczarowanie mnie spotkało po aplikacji... Nie spodziewałam się, że zapach mnie tak odrzuci. Na mojej skórze czuje ogórki kiszone. Nie układa się tak jak bym sobie wymarzyła. Trwałość jest bardzo dobra ale sam zapach na mojej skórze to smrodek. Nie wiem czy wpływ na to miała temperatura na zewnątrz, nie mniej jednak dokonam testu ponownie lecz w chłodniejsze dni.

Flakon praktyczny, prosty, atomizer działa bez zarzutu.

Piękne perfumy

Różowa fantazja a temat kwiatów i owoców zamknięta w wytwornym flakonie wody perfumowanej to rzecz warta największych poświęceń. Uniesienie się w tropikalnej chmurce i odpłynięcie ku krainie wiecznego szczęścia. Skóra przybiera zjawiskowego odcienia i wodzi męskie serca na pokuszenie. Jedyna wada to niestety cena.

Mój ulubiony od Lancome

Miracle ma wprost niepowtarzalny zapach! Odkąd pierwszy raz kupiłam ten perfum już zawsze mam go w swojej kosmetyczce.. Polecam wszystkim kobietom, które chcą pachnieć wyjątkowo. Miracle do najtańszyc h nie należy więc używam go tylko na szczególne okazje. Utrzymuje się długo, po całym dniu na ubraniach jeszcze czuję tą woń. Dużo ludzi, w różnym wieku nie raz pytało mnie co to za przyciągający zapach, czyli naprawdę się podoba:) Miracle sprawia, że od razu czuję się lepiej:)

Interesujący

Zapach lekki i delikatny ale wyrazisty, wiosenno - letni, pobudzający, dodaje energii. Kiedy pierwszy raz poczujesz go na innej osobie wzbudza zainteresowanie. Piękny zapach kwiatów podkręca pieprz, imbir i piżmo, na długo zapada w pamięć.

Wiosenny powiew kwiatowej słodyczy.

Miracle najpierw używała moja Mama - kochałam jak nimi pachniała, w pewnym momencie kojarzyłam ją wyłącznie z tym zapachem, łapałam się na tym, że gdy gdzieś na mieście czy w sklepie poczułam ten znajomy obłok, to wodziłam wzrokiem i szukałam Mamy. Ja sama Miracle miałam kilkukrotnie, w różnych pojemnościach i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że ten zapach to majstersztyk.
Już widzę te zdziwione miny, rozdziawione usta i pogardliwe prychnięcie - bo co, nazywać mistrzowską kompozycję złożoną z kwiatów, różowego pieprzu, owoców i piżma? A jednak.
Bo Miracle są genialnie ukręcone. Niczego nie jest tutaj za mało ani za dużo. Ten miks jest ostry, ale jednocześnie idealnie prosty. Z początku szorstki, ale jednak idealnie gładki, bez ani jednej skazy i rysy. Miracle to cud, z wielu zresztą powodów.

Otwarcie to miks liczi i różowego pieprzu, podsypane startym imbirem - aż kręci w nosie, jest on ostry i słodki jednocześnie, ale niemal natychmiast złagodzony magnolią, słodką frezją i jaśminem. Zapach łagodnieje, a kwiaty wysuwają się nieśmiało na pierwszy plan. Frezja i jaśmin są tutaj podane w najpiękniejszy znany mi sposób, bo ich słodycz jest naturalna, taka, jaką znam z kwitnących krzewów i grządek (wiecie, raz mojej Maman udało się wyhodować w ogrodzie frezje, nie w szklarni, tylko w ogródku, na grządce - i jak to pięknie pachniało, zwłaszcza po deszczu!).
Baza jest równie piękna, miękkie i puszyste piżmo, bursztyn i znów jaśmin - coś wspaniałego, to właśnie dzięki temu Miracle ciągle są kwiatowe, słodkie, z charakterem, bywają ostre, tylko po to, by za chwilę pokazać swoją milutką i miękką stronę. Powiem szczerze, że ta przeplatanka ostrości i łagodnej, miękkiej słodyczy powaliła mnie na łopatki.
Wiele jest dziś takich perfum, ale w 2000 roku Miracle były pierwszymi - i dla mnie osobiście po dziś dzień pozostają numerem jeden w tej kategorii. Żaden tam duszny kwieciuch - Miracle są niesamowite. To zapach kobiecości, wiosny, młodości i pełni sił. Pewności siebie, ogromnych pokładów energii i siły. Uśmiechu i radości. Optymizmu i szczęścia.

Trwałość świetna (w końcu to Lancome), wyczuwałam go wiele godzin po porannej aplikacji - spokojnie 8-9h. Projekcja również zasługuje na pochwałę, otoczenie je wyczuwa i chwali - dziś nie są tak popularne jak wtedy, gdy weszły na rynek, mam wrażenie, że są nieco zapomniane, bo wiele pytających po udzieleniu odpowiedzi, co to jest, bardzo się zdziwiło (Miracle? To oni jeszcze je produkują?!).
Flakon bardzo w moim guście, prosty, dość masywny, srebrny korek, bladoróżowy kolor płynu, ogólny minimalizm - jestem na tak.

Miracle to perfumy, które już na zawsze będę kojarzyła z moją Mamą.
Bardzo eleganckie, choć nie są zobowiązujące. Mega kobiece, świetliste, musujące, szlachetnie słodkie, po prostu idealne. To mój osobisty, perfumowy cud - na zawsze.

dla fanek delikatności

Lubie ten perfum. Kojarzy mi się z letnim poranka i na balkonie, nie wiem dlaczego... może przez to orzezwienie? Ma ładny kwiatowy zapach ale nie duszacych kwiatów a takich delikatnych, bardziej odświeżających, idealny na dzień natomiast przez to że jest to delikatny zapach, uważam że z trwałością jest średnio, ale tak chyba jest w większości delikatnych perfum.

Ponadczasowe

Jedne z moich ulubionych perfume. Uzywam ich od wielu lat I nadal nie mam dosc. Mozna je kupic czasem w bardzo dobrj cenie co jest na plus. Flakonik prosty a zarazem elegancki, dostepny w kilku wariantach pojemnosci. Zapach troche slodki, jakby pudrowy. Swietny na co dzien.

Pamiętam że był piękny

Dostałam ten zapach dawno temu w prezencie i jest to serio bardzo fajna kompozycja zapachowa długo się utrzymuje i fajnie zmienia swój zapach przez cały dzień ,zapach kojarzy się z energią i świeżością,a więc idealny jest na co dzień natomiast na wyjścia również się sprawdzi.

Kwiaty i pieprz <3

Miracle Lancome

Bardzo kobieca, zmysłowa woń. Jako ze nie potrafie opisywac nut zapachowych, ogólnie napiszę ze dla mnie Miracle to piękny bukiet wiosennych kwiatów...Nie jest mdło ani zbyt słodko.Raczej lekko, rześko, swieżo... Mieszanka różnorodnego kwiecia przełamana szczyptą pieprzu kóra dodaje kompozycji charakterku i delikatnej zadziorności. Tanszym odpowiednikiem "Cudu" i równie dobrym (według mych nozdrzy) jest Paradise od Oriflame. Na mojej skórze obie te wonie pachną bardzo podobnie z wyraznie wyczuwalną nutą pieprzu. Jeśli zaś o twałosc recenzowanych perfum chodzi to czuję je spokojnie szesc godzin, a jeśli wziąć pod uwagę ph mojej skóry i to jak utrzymują się na niej pachnidła to jest naprawdę dobrze.

Uwielbiam

Ten zapach mnie urzekł, ma coś w sobie takiego no... ach! Używam go na co dzień, jest bardzo wydajny, gdyż zapach jest bardzo intensywny, wystarczy niewielka ilość aby było go czuć, a w dodatku jest bardzo trwały. Jak dla mnie rewelacja!

Miało być WOW, a jest OK

Perfumy miały być moim prezentem dla samej siebie na urodziny :D
W perfumerii powąchałam tester i wtedy były super, delikatne, kwiatowe, lekkie, romantyczne... No coś innego niż ciągle kupuje.
Ale chyba jednak, jeżeli lubimy siebie w określonej gamie zapachowej, ciężko jest się przestawic na coś innego. Perfumy są naprawdę ładne, ale na sobie ich nie lubię, czuję się w kich nijaka.
Zapach trwały, ale niektóre perfumy czuje na włosach na drugi dzień, a tutaj wytrwają ledwo do wieczora. Jednak w ciągu dnia zapach jest.
Polecam na pewno zapoznać się z tym zapachem, bo jest ładny i na pewno ktoś go pokocha

Intensywny kwiatowy

Ta woda perfumowana ma intensywną kwiatową woń. Jest ładna, ale szybko mi się znudziła. Teraz tylko lubię wąchać korek lub nadgarstek, ale nie spryskałabym się cała tak jak kiedyś.