Christian Dior, J`adore EDP

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`J`adore` Christian Dior to zapach określany przez producenta jako powrót do kobiecości, wrażliwości, zmysłowości, uczuć i kreatywności. Duży wpływ na charakter zapachu ma przyciągająca i nieco kokieteryjna nuta śliwki, uzupełniona aromatem skórek z mandarynki oraz wina.
Twórców flakonu perfum Christian Dior `J`adore EDP `zainspirował kształt amfory, budzący skojarzenia z sylwetką kobiety. Szyjka flakonu nawiązuje do charakterystycznych naszyjników projektowanych przez dyrektora artystycznego domu mody Dior - J. Galliano.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Cena: ok. 200zł / 30ml

39% jesień/zima 61% wiosna/lato

Przepiękny, świeży romantyczny

Zapach to bardzo subiektywna historia, aczkolwiek ten jest chyba na tyle uniwersalny że każdemu siè spodoba. Mnie zachwycił, uwielbiam go. Bardziej mi pasuje do wiosny i lata, ale używam też zimà. Jest całkiem trwały, choć nie tak bardzo jak hugo boss xx. Troche mi tego brakuje. Plus że nie jest też tak ciężki. Opakowanie śliczne. Cena powa, trochę przegieli.Kupiłam w notino 50 ml za 380 zł.

Moje ulubione

Uwielbiam te perfumy, jeszcze nie znalazłam lepszy, a wielu już próbowałam. Piękny zapach, który wspaniale się utrzymuje i współgra z moją skórą. Cena jest wysoka, ale warta za taką jakość, w sklepach internetowych można nieraz upolować w promocji. Jak dla mnie to najbardziej kobiecy i unikalny zapach, który na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny

Perfum bardzo fajny, elegancki, W zapachu wyczuwalne są nuty wanilii, cedru i drzewa sandałowego aczkolwiek zapach nie jest ciężki i nachalny. Uniwersalny, elegancki aczkolwiek prosty flakon to także dodatkowy plus. Cena jest wysoka jego

Ładne

Dostałam te perfumy w prezencie w wersji 20 ml. Zapach ich jest ładny i dość trwały. Mogą czasem wydawać się ciężkie i męczące dlatego też należy używać ich nieczęsto i z umiarem.

Klasyka gatunku

J'adore to perfumy, które obecnie od dłuższego czasu znajdują się obowiązkowo na mojej półce chociaż początki mieliśmy ciężkie. Kiedy użyłam ich pierwszy raz wydały mi się mdłe i duszące, jednak z czasem zaczęłam się do nich przekonywac. Są eleganckie, świetliste i pełne kobiecości. Zdecydowanie je polecam, ale nie na codzień. Ja używam na specjalne okazje, jako perfumy wieczorowe.

Zimowy zapach

Dostałam go w prezencie i używam go raczej na konkretne, eleganckie okazje zimą. Na lato ten zapach jest zdecydowanie za ciężki.
Zapach jest piękny, jednak uważam, że pasuje bardziej do dojrzałej kobiety lub na bardzo elegancką okazję.

Używa produktu od: próbka

Konwaliowa dama dworu

Postanowiłam znaleźć zapach, który będę wielbić i podziwiać. Wiemy, że dostęp do drogerii był ograniczony, a asortyment ubogi w testery. Nabyłam więc parę próbek u sprawdzonego allegrowicza. Kryterium wyboru było podobieństwo do Sunny Skies (według źródeł z internetu).

O MNIE
Lubię słodkie, owocowe zapachy ale z odrobiną świeżości. Do tej pory najbardziej interesujący wydaje się być DKNY Be Delicious. Do niedawna wybierałam zapachy od Avon: Outspoken by Fergie oraz Little Black Dress.

ZAPACH
To ponoć kultowy zapach w mega kobiecej odsłonie. Zgodzę się że zapach ma w sobie uwodzicielskie nuty, ale jak dla mnie nie ma tam nic zaskakującego. Świeżo po aplikacji wyczuwam rześki bukiet kwiatów z konwalią na czele. Potem całość bardzo blednie i zostaje pudrowa słodycz. Według mnie należy do podobnej kategorii zapachowej co Pur Blanca (Avon). Trwałość nie jest powalająca, tak jak pisałam zapach wygasa stopniowo.

WNIOSKI
Moim zdaniem zapach pasuje do bardzo atrakcyjnej ale też eterycznej damy o którą trzeba zabiegać. Ja natomiast szukam czegoś dla odważnej, współczesnej kobiety która nie ma problemu z zaproszeniem kogoś na randkę.

J'adore Eau de Parfum to niezwykle szlachetny i kobiecy zapach

Charakterystyczna, złota zatyczka, zbudowana z kilkudziesięciu kręgów, przypomina biżuterię afrykańskich kobiet z plemienia, którą zakładają na szyję, to synonim luksusu. I chociaż pierwsza partia perfum zeszła z linii w 1999 roku, są nadal mocno popularne i chętnie kupowane, co rowniez mnie skłoniło do zakupu.

Wewnątrz łzy wodnej na czubku buteleczki zatopiony jest złoty napis rodzaju perfum, w tym przypadku J'adore, przepieknie to wyglada, odrazu można zauważyć że firma zwraca dużą wagę nawet na najmiejszę detale.
Rurka lekko styka się z dnem jest o tyle istotnym elementem, że zawsze warto na nią zerknąć przed zakupem, ciężkie szkło ułatwia nam codziennie dozowanie i utrzymuje trwałość perfum.

J'adore Eau de Parfum to niezwykle szlachetny i kobiecy zapach. Główne nuty zapachowe tej kultowej kompozycji to kwiat Ylang-Ylang z wysp Como, róża damasceńska oraz jaśmin.
Są to perfumy eleganckie, ale zarazem słodkawe i dlatego uważam, że dobrze nadają się do codziennego użytku.

Przepięknie wykonana buteleczka, charakterystyczna dla tego zapachu na pewno będzie wyróżniała się na toaletce. Jest on intensywny i długo się utrzymuje. Co sprawia, że produkt ten staje się niezwykle wydajny.

Czasami do nich wracam

Lubię te perfumy, ale nie jakoś szczególnie. Co jakiś czas do nich wracam. Podobają mi się dlatego że mają nuty kwiatowe, a takie lubię najbardziej. Wydaje mi się że bardziej sprawdzą się na dzień niż na wieczór. Są bardzo kobiece i mają przecudownie wyglądające opakowanie. Są trwałe i nawet niewielka ilość sprawia że pachnę nimi cały dzień.

Używa produktu od: próbka

Kocham

Najpiękniejszy zapach jaki kiedykolwiek czułam. Zakochałam się w tych perfumach. Ten cudowny zapach jest bardzo elegancki , nada się zarówno na dzień jak i na wieczór. Bardzo długo się utrzymują. Dla mnie to ideał, miłość od pierwszego wejrzenia.

jestem na tak

Osobiście przyznam, że jestem bardzo zachwycona :) Mój narzeczony uważa, że jest to bardzo seksowny i kuszący zapach, pobudzający zmysły ... :) i to chyba jest najlepsza recenzja :)Według mojej opinii -uważam, że zapach jest stworzony do romantycznych a zarazem szalonych , nocnych ,,wypadów" latem z ukochanym ... :) Jest bardzo trwałym zapachem zapakowanym w piękny, gustowny flakon
Osobiście zakochałam się w tym zapachu i jak najbardziej polecam go każdej kobiecie :)

Szału nie ma

Dość fajny słodki zapach, ale w moim odczuciu taki zwykły. Lubię się nim psiknąć od czasu do czasu, ale raczej nie kupię kolejny raz. Nie ma tego czegoś co by go wyróżniało.