Pilaten, Big-Size Octopus Sucker Blackhead Stripa (Duży oczyszczający plaster na nos i czoło)

Maska pilaten, pozwala głęboko oczyścić czoło i nos.
Płat wnika głęboko w pory, pozwalając pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Pozwala oczyścić skórę w trudno dostępnych miejscach.
Skutecznie usuwa istniejące wągry, zapobiegając powstawaniu nowym. Płat pozostawia skórę czystą i doskonale gładką.
Pomaga zmniejszyć pojawianie się porów regularnie.
Aby uzyskać pożądany efekt należy stosować maseczkę 2 razy w tygodniu.
Produkt zbadany dermatologicznie.

materiałowe/w płatach
trądzikowa, mieszana, młoda, tłusta
oczyszczające, antybakteryjne, wygładzające
w saszetce
lekkie
materiałowa / w płatach

Całkowicie zbędna

Kupiłam produkt z ciekawości i ze względu na słodką ośmiorniczkę na opakowaniu. Jest to plastikowa, naprawdę sporych rozmiarów saszetka (mimo że w środku mamy tylko 1 plasterek) .
Płatek umieszczony w środku dla mnie pachnie jedynie sztuczną gumą i plastikiem. Ma kształt odwróconego grzybka (jak na obrazku) i dość dobrze pokrywa miejsca, na który jest przeznaczony.
Działanie - zerowe. Zupełnie nie spełnia obietnic producenta - usuwanie głębokich zaskórników, zanieczyszczeń, zmniejszanie wydzielania sebum. Skóra nie wydaje się też wcale czysta i ze zmniejszonymi porami.
Na pewno do niej nie wrócę, bo zdecydowanie nie warto.

Nie warto!

Kupiłam te plasterek z ciekawości i raczę już na początku swojej recenzji omijać ten produkt szerokim łukiem. To jest jakiś tragiczny bubel. Plasterek ten nie robi nic i wcale nie wyciąga wągrów. Nie wyciągnął ani jednego z mojego czoła czy nosa. Za to bardzo skóra mnie bolała, gdy go ściągałam. Nie potrzebnie sama sobie krzywdę zrobiłam, kupując to coś, bo 2 dni skóra w okolicach czoła i nosa bolała.

Przeciętny!

Łatwy w użyciu szybko przykleja się do buzi i trzyma się całe 15 minut.
Niestety oprócz lekkiego nawilżenia i zmiękczenia skóry nie zrobił nic.
Pory może minimalnie były mniejsze ale na prawdę minimalnie.
Fakt skóra pozostała zaraz po użyciu ładnie matowa niestety ale po 20 minutach sebum już zaczęło pracować i pojawiło się świecenie w strefie T.
Na szczęście nie podraznił mnie nie uczulił i nie zapchał cery.

Jestem na nie

Czytając opis tego produktu i recenzje osób, które o używały postanowiłam również go zakupić i wypróbować i cieszę się, że tylko 1 sztukę zakupiłam. Niestety u mnie się on nie sprawdził, choć robiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Ani jednego wągra czy zaskórnika nie wyciągnął. Dla mnie to totalny bubel.

Na pewno nie dla problematycznych cer.

Sama nie wiem co napisać o tej masce, bo z jednej strony oczyściła mi te miejsca na których była naklejona, z drugiej wiem, że już nigdy jej nie kupię ponownie.
Zacznę od plusów- faktycznie mam czystszą skórę, szczególnie na nosie i policzkach jest to widoczne.
Nie kupię jej ponownie z wielu powodów, przede wszystkim jej usuwanie jest bardzo bolesne, mam gęste brwi w wewnętrznej stronie i usunęłam sobie ich trochę. Najgorzej ucierpiała mi skóra na poziomie oczu- zdarłam tam sobie ją dosłownie, nie obyło się bez maści.
Gdy miałam ją na twarzy to też nie było przyjemne- skóra była tak ściągnięta jak nigdy.
Ta maska była dla mnie ciekawostką, sprawdziłam i przekonałam się, że więcej razy jej nie kupię, bo nawet jeśli oczyszcza to nie ma sensu się tak męczyć.

Średnia

Latem moja skóra produkuje bardzo dużo sebum. Na mojej twarzy pojawi się mnóstwo nieetycznych zaskórników. Na tą maseczkę natrafiłam przy okazji robiąc zakupy w drogerii internetowej. Maska kosztuje ok 7 zł. Cena jest dla mnie trochę wysoka.
Maseczkę nakłada się bez problemu. Ściąganie maski jest trochę bolesne.
Po tym zabiegu skóra była trochę podrażniona. Zauważyłam, że sporo wągrów zostało usunięte.

Big size Octopus

Hit, bardzo dobra maseczka na wągry. Maska praktycznie w 80% wyciąga zaskórniki. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nigdy nie stosowałam tak dobrej maseczki. Faktycznie działa jeśli się dobrze ją zaaplikuje. Przed takimi maseczkami stosuje "parówke". Przed nałożeniem maseczki na nos trzeba ją zmoczyć. Dobrze przyklejam na nos i czekam aż wyschnie. Maska zrobi się bardzo sztywna. Ściągnięcie tej maski jest dosyć problematyczne może miejscami boleć. Według producenta zwęża pory, nie zgadzam się z tym. Nie zauważyłam zwężenia. Ma dość nieprzyjemny zapach ale czego nie robi się dla pięknej cery. Ta maska jest lepsza od czarnej Pil'aten. Cena jest bardzo przystępna.

Omijać szerokim łukiem

Okropnie mnie podrażniła. Niestety mam tendencję do suchych skórek na policzkach w okolicach nosa i przy ściąganiu wręcz zerwała mi je do krwi, a ranki nie chciały się zagoić tygodniami. Kupiłam dwie, ale drugą wolę wyrzucić niż kolejny raz się tak skrzywdzić.

U mnie się nie sprawdził

Do zakupu skusiło mnie zabawne opakowanie, ale na tym koniec. Plaster niewiele wyciągnął, za to naciągnął mi skórkę tak mocno, że jeszcze następnego dnia bolały mnie okolice oczu.

Bez efektu

W sumie poza ładnym opakowaniem to trudno coś o tej masce napisać. W mojej ocenie nie robi nic specjalnego. Mam skórę w kierunku suchej i na nią podziałało to wręcz drażniąco / wysuszająco. Nie zauważyłam żadnego efektu zmniejszonych czy oczyszczonych porów. Ot zaaplikowałąm i zdjęłam i tyle.

w miare

Maseczka Pilaten na nos i czoło. Zadaniem maseczki jest oczyszczenie strefy T z wszelkich zanieczyszczeń. Ogólnie jestem sceptyczna co do tych plastrów na nos bo nie dawały większego efektu. Co do tej maski nie jest zbytnio powalająca a naprawdę widać na tym plastrze po ściągnięciu co siedziało w naszych porach. Mój nos był gładki ze znacznie mniejszą ilością wągrów. Plaster dobrze przykleja się ale i łatwo później go oderwać i to bez bólu. :) 7zł za jeden plaster to jest dość dużo jeszcze za średni efekt. Jak dla mnie jeśli w jednej paczce byłyby chociaż 3 plastry to ta cena byłaby idealna.