Clean & Clear, Głęboko oczyszczający tonik do skóry wrażliwej

Clean & Clear, Głęboko oczyszczający tonik do skóry wrażliwej

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę, usuwając nagromadzony każdego dnia brud i tłuszcz. Może służyć jako samodzielny, skuteczny produkt oczyszczający skórę i pomagający zapobiegać powstawaniu pryszczy. Może też pełnić rolę toniku, który po umyciu skóry odświeża, tonizuje i ściąga pory. Idealny dla normalnej i wrażliwej skóry.

MÓJ HIT!

Odkąd pamiętam używam tego tonika, super oczyszcza oraz matuje. Skóra wydaje się być napięta i świeższa. Mam skórę wrażliwą ale nie zauważyłam aby ten tonik ją podrażniał. „Niespodzianki” szybciej robią się tylko strupkami. Zdecydowanie mój hit!

Robi ze skóry sieczkę!

Toniki od C%C to sam spirytus! Są paskudne. W młodszych latach je kupowałam i myślałam, ze cuda zdziałają i to pieczenie na skórze oznaczało, ze działają. Bzdura! Nie znałam się na składach i kupowałam takie śmieci jak to.
- niemiłosiernie wysusza skora, i ta przez to, wytwarza jeszcze więcej sebum
- podrażnia skore mocno, bardzo piecze po jego użyciu, szczególnie w okolicach strefy T
- pachnie okropnie
- nie jest wydajny, mimo wielkiej butelki
- bzdura, że jest dla skóry wrażliwej... , każdej zrobi krzywdę
- nie pomaga w walce z niedoskonałościami
- szkoda kasy

Produkt warty zainteresowania

Mam skórę normalną, ale postanowiłam go kupić bo jest mocny i faktycznie głęboko oczyszcza jak podaje na opakowaniu producent. Design jest dość prosty, nieskomplikowany, ale czytelny. Widać ile produktu jest w buteleczce. Szczelnie się zamyka, lecz łatwo jest wylać go za dużo na wacik. Pachnie spirytusem, skóra po jego użyciu lekko piecze, więc zastanawiające jest to dlaczego na opakowaniu jest informacja, że przeznaczony jest dla skóry wrażliwej.
Mimo wszystko moje wrażenia po jego zastosowaniu są pozytywne. Wiem, że twarz jest dogłębnie oczyszczona i przygotowana do nałożenia olejku i kremu. Zanim jednak zaaplikujecie krem radziłabym jednak odczekać około 10-15 minut, ponieważ jeśli tego nie zrobicie może dojść do lekkiego zaczerwienienia tak jak u mnie.

Zdecydowanie NIE

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre oczyszczenie i odświeżenie skóry. Brak uczuleń, podrażnień i przesuszenia.

Opakowanie: Przezroczysta poręczna butelka. Na przedzie naklejona etykieta z najważniejszymi informacjami, z tyłu etykieta ze składem i informacją o producencie. Plastikowe zamykanie na zatrzask, a w nim dozownik. Otwiera się dość topornie, łatwo przelać kosmetyk. W podróży nie ma opcji żeby się otworzył sam, pudełko się nie rysuje, ani nie niszczy nawet wrzucone luzem do torby.

Wrażenia: Nie wiem dlaczego ten tonik jest przeznaczony do skóry wrażliwej. Kosmetyk po otwarciu to sam alkohol, który dodatkowo przesusza skórę. Pachnie tak intensywnie, że aż drażni oczy. Powoduje uczucie ściągnięcia i jest bardzo nieprzyjemny w użyciu. Nie uczula, odrobinę podrażnia. Po użyciu skóra mnie piekła. Miałam do niego parę podejść, ale nie zamierzam już powtarzać tego wyczynu. Próbowałam go używać na wiele różnych sposobów i nie zamierzam powtórzyć tego wyczynu. Wróżę mu szybszą karierę w koszu.

Świetny

Tonik kupiłam stacjonarnie w drogerii Natura, gdyż z powodu pandemii koronawirusa ciężko cokolwiek zamówić online. Tonik używam tydzień, a już widzę efekty od 1 użycia. Inne toniki, które używałam były takie o, są bo są, używałam ich do tonizowania i średnio widziałam efekt, myślałam że tak ma być. Natomiast ten ma ładny eukaliptusowy zapach, fajnie chłodzi, nie tak nieprzyjemnie, ma się wrażenie takiego świeżego chłodu, świeżości.
Skóra po użyciu jest gładka i miękka jak pupcia niemowlaczka.
Pomaga w zapobieganiu pojawianiu się różnych krostek i stanów zapalnych - a używam obecnie podkładu mocno kryjącego dermacol, który zatykał moje pory i jakieś drobne niedoskonałości się po nim pojawiały, a przy tym toniku nawet dermacol mojej cerze nie straszny. Skóra wyraźnie się poprawiła. Mam tendencję do przesuszonej, odwodnionej skóry, a tonik ten mimo alkoholu w składzie nie przesuszył mojej skóry. Rzeczywiście jakby był do skóry wrażliwej - nie piecze, nie podrażnia, a do tego też miewałam skłonności.
Polecam.

Nie sprawdził się :(

Tonik głęboko oczyszczający do skóry wrażliwej stosowałam cały miesiąc, licząc że pozbędę się zaskórników. Niestety ani drgnęły. Moja cera zostala bardzo wysuszona, musiałam później przez miesiąc stosować kurację mocno nawilżającą, by skóra doszła do siebie.
Tonik bardzo specyficznie pachnie alkoholem, co gryzie aż w oczy. Jedynie podoba mi się opakowanie i cena. Na pewno nie kupię tego produktu.

Głęboko oczyszczający tonik

Mój ulubieniec. Używałam go jak byłam nastolatką. Uwielbiam. Pozbyłam się problemu pryszczy. Moja cera jest mieszana i skłonna do wyprysków. Pryszcze zaczęly znikać. Jedynym minusem jest to, ze na skorze mialam suche miejsca, ze skorkami. Od razu zaczelam uzywac nawilzajacego kremu, ktory to zniwelował. Polecam. Po użyciu czuć swiezą twarz.

Do okazyjnego odkażania - Zawiera dużo alkoholu - Zapach mentolowo-kamforowy

Kupowałam go dla zapachu i uczucia odświeżenia, jednak przy codziennym stosowaniu wysuszał skórę. Nadal kocham ten zapach, ale teraz używam go okazyjnie do odkażania, np. po oczyszczaniu lub w podróży do przemycia karku/za uszami.

nie

jest to tonik ktory niestety moja wrażliwa cere podraznil:( dobrze radzi sobie ze zmyciem twarzy po calym dniu ale zdecydowanie ja wysuszyl... tonik jest wydajny. ma dosc nieprzyjemny zapach.

Najlepszy tonik do zadań specjalnych

Dla mnie tonik bomba, używam go regularnie od 7 lat. Jest mocny, ma na maksa intensywny zapach, ale oczyszcza, jak żaden inny produkt. Idealne wysusza jakieś niedoskonałości,pryszcze i sprawia, że znikają szybciej, nie pozostawiają po sobie blizn, nie trzeba nic wyciskać i dla osób, które może wysuszać lub podrażnić możecie używać go jedynie w miejsca problematyczne. Mega tani, dostępny i naprawdę robi robotę.

ok

Głęboko oczyszczający płyn kosmetyczny clean&clear. Producent obiecuje oczyszczenie twarzy i faktycznie tak jest. Oczyszcza ale niestety przed alkohol również wysusza skórę,trzeba mocno po nim nawliżyć twarz. Mimo wszystko.. zauważylam poprawę skóry i mniej wyprysków więc dla mnie jest ok.

wierna od kilku lat

O ile pamiętam było to mój pierwszy tonik oczyszczjący. Zaczęłam go stosować od dłuższego czasu.
+ oczyszcza skóre
+ nie wysusza
+ wydajny
+ nie powoduje efektu ściągnięcia
+ zapobiega wypryskom
- ostatnio ciężko go kupić