Guerlain, Lingerie de Peau, Aqua Nude, Water-Infused Perfecting Fluid SPF 20 (Podkład nawilżający z SPF 20)

Kategoria

Niezwykle lekki podkład, intensywne nawilżanie!
Marka Guerlain dokonała przełomu w makijażu zapewniającym efekt drugiej skóry. Formuła podkładu Lingerie de Peau Aqua Nude intensywnie nawilża, jest trwała i lekka. Niewiarygodnie delikatna warstwa makijażu wygładza i udoskonala powierzchnię skóry oraz zapewnia jej półprzejrzyste wykończenie. Nasycona pielęgnacyjną wodą, intensywnie nawilża skórę i gwarantuje jej nieustanny komfort.
Wyrafinowany zapach Lingerie de Peau Aqua Nude pozostaje w idealnej harmonii ze skórą. Nuty fiołka i róży z akcentami pudru ryżowego wywołują wrażenie otulającego kokonu w momencie aplikacji, po czym stają się nikłym wspomnieniem.

Konsystencja: płynna
Działanie: nawilżające, wygładzające
Rodzaj skóry: każdy rodzaj skóry
Wykończenie: naturalne
Moc krycia: średni
Efekt: długotrwały, efekt nieskazitelnej cery

sucha, mieszana, normalna

Kocham ten podkład!

Cudownie pachnie!
Bardzo wydajny!
Ślicznie się rozprowadza!
Daje efekt jak bb ale nałożony dwoma warstwami jest świetnym podkładem nawet na wielkie wyjście
Kolory są boskie. Wielkie ukłony dla firmy za każdy kolor oferowanie w wersji zimnej , cieplej i neutralnej.
Nie zapycha
Nie utlenia się
Nie wchodzi w zmarszczki
Nawilża buzię
Nie swieci się ani nie daje tępego matu. Po prostu naturalny wygląd. Zdarzyło mi się położyć go na niepokremowaną twarz i buzia po prostu kocha ten produkt.
Minus tylko jeden - dość szybko schodzi ale i tak jeleniami

Fajny

Podkład jest super wydajny, Daje idealny efekt wygładzenia bez maski, jest bardzo lekki i wygląda naturalnie. Cena jest w miarę, super ochrania cerę, warto kupić i wypróbować

Sama nie wiem

Natalia Vodianowa sprzeda mi wszystko.
Sprzedała i podkład.

Podkład ma niezwykle lejąca przypominającą podkłady shiseido konsystencję. Przyjemny właściwy nowym produktom marki zapach. Fajne i przydatne w podróży opakowanie.

Jego krycie jest więcej niż lekkie i powiedziałabym że średnie minus.
Produkt u mnie niestety widać. On u mnie siedzi i jest dość pudrowy.
Ma dobrą trwałość, ładnie pracuje w ciągu dnia. Nie separuje się...ale widzę go. Widzę go tak np jak widzę podkład shiseido synchro skin lasting (którego resztka szczęśliwie jeszcze i została) tylko że shiseido daje mi super krycie i bluruje mi cerę więc to dla mnie podkład na wieczór. Ten .... Nie wiem. Brzydko w nim wyglądam , dla mnie to argument koronny.

Jestem troszkę zdziwiona bo o ile Guerlain nigdy nie ma dla mnie koloru o tyle formuły poza parure golf zawsze były u mnie strzałem w dziesiątkę.

Leży sobie i chyba pora go oddać nim straci ważność.

Lekki podkład dla niewymagającej cery

Podkład ma lekkie krycie i słabo maskuje niedoskonałości, natomiast wygląda bardzo naturalnie, nie wchodzi w zmarszczki i nie tworzy widocznej warstwy. Minusem jest słaby wybór odcieni i to, że po kilku godzinach znika z twarzy.

Wykorzystała: kilka próbek

Kiedy wypróbowałaś kilka próbek i nadal się wahasz

Latem bardzo często używam kosmetyków wodoodpornych, najważniejszy jest dla mnie tusz do rzęs oraz podkład, co tu dużo mówić kiedy wyłonię się z wody jak Halle Berry :D w agencie 007 chcę mieć perfekcyjny makijaż. Przerobiłam chyba z 5 próbek tego podkładu( kolor 02N LIght ) i mam mieszane uczucia,jednego dnia byłam bardziej zadowolona z efektu za to paru dniach było takie meeh jak to mówi Maxineczka,mam cerę mieszaną/tłustą ale ten podkład jeśli chodzi o nawilżanie to mistrz,jego formuła jest faktycznie lekka oraz trwała, nawet w upały przy +30 wyszedł obronną ręką, do tego skóra wygląda na wypoczęta, rozświetloną jednak nie ma właściwości kryjących ja muszę ratować się korektorem.
Powiem tak jedynie co mnie zniechęca do jego zakupu to kosmiczna cena, używałam próbek tylko latem a jestem ciekawa jak zachowywał by się o różnych porach roku, z jednej strony serce mówi : Nie wahaj się zaryzykuj a rozum za tą cenę to ile będziesz miała Revlonów ;)

HIT

Jak dla mnie podkład jest rewelacyjny. Na początku nie byłam z niego do końca zadowolona, ale po dłuższym stosowaniu nauczyłam się z nim pracować i zaczęłam go lubić. W ogóle nie czuje się go na skórze. Krycie nie jest mocne, ale można je stopniować. Moja cera wygląda po nim przepięknie, a efekt utrzymuje się cały dzień. Dużą zaletą jest to, że ślicznie pachnie.

Niby wysoka półka a przeciętniak

Witam, szukałam lekkiego podkładu na okres od maja do września. Po nałożeniu w drogerii byłam bardzo zadowolona, niestety w warunkach domowych uważam, że tak już ekskluzywny produkt nie spełnia podstawowych spraw.

ulubiony

Super podkład, gdy dostajesz w prezencie. Ultra lekki dla suchej, bezproblemowej skóry. Stapia się doskonale ze skórą. Ja wybieram odcień numer 3. Nie wyobrażam sobie regularnego stosowania, bo cena jest kosmiczna. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Stosuję od połowy czerwca do sierpnia. Do tego mocno nawilżający . Nie zapewnia krycia i nie wyrównuje doskonałości. Pod podkład stosuje dość treściwy krem. Mieszam Vichy z Mincer Pharm. Wtedy efekt mnie zadowala.

Wykorzystała: kilka próbek

Delikatny idealny na lato

Podkład ten daje efekt drugiej skóry. Bardzo ładnie wygładza skórę, kryje drobne niedoskonałości. Jest bardzo lekki więc na lato wydaje mi się idealny. Jeszcze jeden ważny aspekt filtr 25 :)