Pampers, Sensitive, Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt

Pampers, Sensitive, Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt

Pojemność 63 szt

Chusteczki Pampers Sensitive zawierające balsam
z rumiankiem to wyjątkowo delikatne chusteczki, zapewniające szczgólną ochronę skóry noworodków i niemowląt. Zawarty w chusteczkach Pampers balsam posiada właściwości oczyszczające i pielęgnujące, a ponadto tworząc warstwę ochronną na skórze dziecka pomaga zabezpieczać ją przed podrażnieniami. Nie zawierają substancji zapachowych, a wykonane ze specjalnych włókien
są bardzo miękkie, a przy tym wytrzymałe
i elastyczne.
Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Są ok

Lubię je, chociaż nie były nigdy moim pierwszym wyborem. Jak już je dostałam to używałam ale sama nie kupowałam. Zapach wydawał mi się zbyt mocny jak na wrażliwa skórę dzidziusia, miałam wrażenie że jest w nich sporo niepotrzebnej chemii. Można ich użyć do przemywania rączek lub miejsc ubrudzonych przez dzieci np blat.
Cena zawsze była wyższa niż u konkurencji.

Dobrze czyszczą ale wolę wersję nie sensitive

Chusteczek kupuje ogromne ilości, ponieważ jako mama trójki dzieci i to jeszcze do lat 3 to chusteczki zużywamy nom stop czy w domu czy na spacerze.

Chusteczki charakteryzuje się wygodnym opakowaniem zaklejonymi taśmą dość dobrze trzymająca (ja kupuję zazwyczaj opakowania po 52 szt bo są w sprzedaży jeszcze XXL chyba ok 80 szt).

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżona co ja akurat bardzo lubię. Zapach jest taki jałowy i mi nie podchodzi zdecydowanie.

Chusteczki mega dobrze czyszczą, nie podrażniają skóry delikatnej jak i również atopowej.

W Kaufland były sprzedawane w kartonach po 12 szt (52 chusteczki w każdej) za ok 47 zł więc uważam, że cena jak najbardziej ok.

Byłyby super, gdyby nie skład...

Chusteczki te kupiłam w bodaj najpopularniejszej w Polsce drogerii, a konkretniej w Rossmannie, płacąc za 4-pak zawierający 208 sztuk produktu około 20 złotych w aktualnej wówczas promocji. Wychodzi około 5 złotych za 52 sztuki, także w mojej opinii jak najbardziej znośnie.
Chusteczki zamknięte są w opakowaniu o prostokątnym kształcie z otwarciem w postaci nalepki. Obawiałam się, że przez taki sposób otwierania/zamykania zawartość szybko wyschnie, ale tak się nie stało - klej naprawdę dobrze trzyma do samego końca użytkowania. Same chusteczki są mięciutkie i niezwykle przyjemne w dotyku oraz porządnie nasączone płynem. Przy wydobywaniu z opakowania nie rwą się i bez problemu można je wyciągać pojedynczo. Ich rozmiar jest standardowy i wystarczający do wytarcia np. obu rączek. Co do radzenia sobie z oczyszczaniem, jest ok - bez większych problemów można chusteczkami usunąć nawet większe zabrudzenia. Plus za brak substancji zapachowych w INCI, dzięki czemu ryzyko wywołania alergii jest zminimalizowane. Poza tym skóra mojego synka bardzo dobrze zniosła kontakt z nimi, gdyż nie pojawiły się żadne podrażnienia. Co w sumie nie zaskakujące, gdyż to w końcu wersja sensitive, jednak czy aby na pewno? Skład niezbyt co do tego przekonuje niestety... Mamy tutaj PEGi, disodium EDTA i konserwanty, a brak czegoś konkretnie pielęgnującego skórę.
Podsumowując: chusteczki bardzo dobrze wypełniają swoje zadanie związane z oczyszczaniem skóry bez wywoływania podrażnień, są całkiem wydajne i w przystępnej cenie, jednak skład nie zachęca do ponownego zakupu, stąd ode mnie ocena tylko lub aż dobra.

Sensitive tylko z nazwy

Niestety u nas się nie sprawdziły i delikatne są tylko z nazwy. Wywoływały po pewnym czasie podrażniania i wróciłam do poprzednich. Zapach jest delikatny, lekko rumiankowy. Opakowanie ok.

Przydatne w każdej sytuacji

Chusteczki mają delikatny zapach. Nie uczulają ani nie podrażniają. Są miękkie, delikatne i mocne. Dobrze nawilżone i miłe w dotyku. Przydatne w podróży lub na spacerze. W każdej sytuacji zdają egzaminy.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że pozostawiały śliską warstwę na skórze. Jednak cena jest dość wysoka, ale można je kupić w promocji i wtedy cenowo wychodzi podobnie do innych marek.

Moje jedyne

Używam tylko tych. Są grube, solidne, dobrze nawilzone. Używam chyba do wszystkiego, od podcierania pupy dla niemowlaka, po wyciąganie rąk dla starszaka, przez demakijaż, a skończywszy na wycieranou blatów. Używam kilka lat i nie zamienię na inne.

Fatal...

To chyba najgorsze chusteczki jakie miałam do tej pory "przyjemność" użyć. Niby Pampers wiodąca firma, człowiek spodziewałby się najlepszych produktów a tu niestety, wyłożyli się już na samych chusteczkach. Opakowanie jak każde inne, nic nowego, chociaż po pewnym czasie folia ochronna zdziera się i jak tu chronić przed wyschnięciem ? Miękkość chusteczki ? Nie no tutaj jakaś porażka. Przypominam chusteczki oznakowane jako SENSITIVE, a chwilami (czyli przy każdej zmianie pieluszki) miałam wrażenie jakbym miała w ręku delikatniejszą wersję papieru ściernego. Coś tu nie halo... Nasączenie też bardzo pożałowane. Podsumowując. Marka nie idzie z jakością w parze. Niestety są o wiele lepsze produkty innych firm i o wiele w niższej cenie. Kolejny raz nie kupię tych chusteczek. Dodatkowo fundowały podrażnienia mojemu maluchowi i strasznie śmierdzą.

Dla mnie okej

Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt testowałam przez pewien okres czasu. U mojej córeczki spisały się idealnie. Nie spowodowały żadnych podrażnień skory. Są wyjątkowo delikatne. Bardzo je chwaliłam. Śmiało polecam

Lubię

Jak dla mnie chusteczki z tej firmy są najlepsze. Są bardzo delikatne, można ich używać również do buzi. Chusteczki nie podrażniają ani nie uczulają, są dobrze nasączone.

Wielka wtopa

Niby Pampers renomowana marka a niestety z chusteczek nawilzanych rzekomo Sensitive czyli rzekomo delikatne nie byłam zadowolona. Skład daje wiele do życzenia i wywołały one podrażnienie. Dostaliśmy je w prezencie więc spróbowałam i na szczęście sama nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. Opakowanie również niezbyt solidne gdyż klej przy zamknięciu opakowania po niedługim czasie wogole się nie trzymał.

Chusteczki Pampers

Moje dziecko nie jest na nie uczulenie bo słyszalam dużo negatywnych opinii na ich temat. Ładnie pachną, mają ładne opakowanie które dobrze się otwiera.Nadają się do codziennej pielęgnacji małego jak i starszego dziecka.

Jestem zdaowolona

Chusteczki pamper sensitive jak podaje producent zostały utworzone do bardzo delikatnej skóry a to bardzo ważne przy atopowej alergicznej skóry by jej dodatkowo nie podróżnić . Przy używaniu tych chustwczek nie zauważyłam problemów w okolicach pieluszkowych nam bardzo służą ;)