Hugo Boss, The Scent Intense For Her EDP

Hugo Boss, The Scent Intense For Her EDP

Przygotuj się na jeszcze intensywniejsze doznania z zapachem Boss The Scent Intense dla Niej - nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet.
Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach wzmaga ukryte uwodzicielskie moce, które kryje w sobie każda nosząca go kobieta.
Teraz zapach jest jeszcze trwalszy dzięki wersji - woda perfumowana - oraz mocniejszej koncentracji olejków eterycznych afrodyzjaku, czyli aromatycznego kakao wzbogaconego o nutę wanilii.
Płyn w odcieniu różowego szampana dodaje seksapilu eleganckiemu flakonowi.

Nuty głowy: Brzoskwinia w miodzie
Nuty serca: Kwiat osmatnusa
Nuty bazy: Prażone kakao, wanilia

wody perfumowane
słodkie/ gourmand

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Ulubieniec!

Uwielbiam te perfumy o każdej porze roku, najbardziej jednak wiosną, letnie wieczory i z początkiem jesieni. Na pierwszy plan wychodzą soczyste owoce w delikatnym, gładkim miodzie, w tle kakao i wanilia. Zbierają mnóstwo komplementów. Trwałe.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Śliczne perfumy

Kupiłam w ciemno 30 ml. Do tej pory myślałam, że najlepszą kompozycją z linii The Scent jest Private Accord For Her. Jednak The Scent Intense są równie piękne. Na mojej skórze wyraźnie wyczuwalne brzoskwinie w miodowej polewie. Miód jest delikatny, gładki i przyjemny. W tle wyczuwalny osmantus oraz baza w postaci prażonego kakao i delikatnej, kremowej wanilii. Śliczne perfumy. Trwałość dobra, umiarkowana projekcja.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Piękny czekoladowy zapach

Jeden z mocniejszych zapachów z serii Hugo Boss , przypadł mi bardzo do gustu . Czuję taką słodycz, czekoladę na sobie jak się nim psikam , bardzo mi sie spodobał.Polecam na wyjścia, ten zapacb raczej nje nadaje się na codzień.

Kupiony w: Inna perfumeria

Tylko intense

W ostatnim czasie są to jak dla mnie najlepsze perfumy pod słońcem. Bardzo długo się utrzymują. Zakochałam się w zapachu, idealny na święta. Polecam wszystkim kobietom lubiącym intensywne zapachy. Długo chodziłam za nim aż w końcu nie mogłam się powstrzymać od zakupu.