Mokosh Cosmetics, Figa, Wygładzające serum do twarzy

Mokosh Cosmetics, Figa, Wygładzające serum do twarzy

Wygładzające serum olejowe do twarzy stworzone z drogocennych, zimnotłoczonych olei roślinnych i ekstraktów botanicznych. Serum zawiera silnie nawilżające i regenerujące oleje, takie jak olej z figi, arganowy, makadamia i jojoba. Macerat z opuncji figowej rewitalizuje skórę, łagodzi podrażnienia i poprawia strukturę płaszcza hydrolipidowego. W składzie serum znajduje się także niespotykanie duża ilość ekstraktów botanicznych, m.in.: z bergamotki, cynamonu, goździka, limonki, jaśminu, róży damasceńskiej, wanilii, tymianku. Ekstrakty te silnie działają na skórę wspomagając naturalne procesy jej odnowy. Dodatkowo zmiękczają, wygładzają i odżywiają naskórek oraz neutralizują wolne rodniki. Mają także działanie przeciwzapalne i regenerujące. Poza tym ekstrakty z goździka i jaśminu to silne afrodyzjaki, które zwiększają pewność siebie i poprawiają nastrój.

Serum jest kosmetykiem wegańskim.

serum, olejki
normalna, tłusta, mieszana, sucha
nawilżające, ujędrniające, regenerujące
z pipetą, w butelce
olejek
bogate

Super!

Bardzo fajny olejek, dobrze wygładza i odżywia.
Nie jest lepki i ciężki, nie zapycha porów.
Głównie stosuję na noc, ale gdy są duże minusy na dworze lub idę w góry zimą to daje go na dzień- chroni i otula skórę.
Opakowanie brązowe z pipetką dodaje mu animuszu ???? jest wydajny!
Raz wypróbowany i od razu pokochany ❤️

Wygładza skórę

Lubię to serum do twarzy. Bardzo dobrze wygładza skórę, dodaje jej blasku i odżywia ją. Ma przyjemną konsystencje, jakby olejku. Skóra wygląda po nim świetnie! Lubię stosować na noc, na dzień pod makijaż się nie sprawdza.

Poza tym serum ma przecudowny zapach, który sprawia, że stosowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Można wykonać z nim masaż twarzy, co jest bardzo przyjemne i korzystne.

Moja cera jest mieszana i serum świetnie się sprawdza w moim przypadku. Małe opakowanie z pipetką. Jak na tą cenę, to trochę za małe, ale ja stosuję je w odpowiedniej ilości i mam je już ponad miesiąc.

Ogólnie polecam bardzo dla cery szarej, zmęczonej, ze zmarszczkami. To serum sprawi, że Wasza cera będzie odżywiona i pełna życia.

super

Serum kupiłam, zainspirowana kremem z tej samej serii, z figą. Lubię stosować wieloetapową pielęgnację, domykać ją treściwszym, olejkiem lub serum o takiej właśnie konsekwencji.
Ładnie pachnie, super na lato, ale również chłodniejsze pory roku.
Serum ma konsystencję olejku, pozostawia wyraźny film, ale ja stosuję dość znaczną ilość.
12 ml to dość dobra pojemność, lubię testować nowości i niektóre produkty przy większej pojemności mi się dłużą w stosowaniu.
Myślę, że działa, skóra pod oczami wygląda na młodszą, jest dobrze nawilżona, wygładzona. Budzę się rano i jestem zadowolona z efektów.

Odżywcze, nietłuste

Bardzo dobre serum - mocno dożywia i reguluje skórę twarzy. Nie obciąża dodatkowo cery, a oleista formuła dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia filmu. Pięknie pachnie.

świetne serum!

Uwielbiam kosmetyki zawierające w składzie olej z opuncji figowej, moja skóra go pije ile wlezie i mam wrażenie, że nigdy nie ma dość. :) To serum używałam na noc przed samym snem i rano buzia była wspaniale nawilżona, nie używam go codziennie, tylko zamiennie z kwasem hialuronowym i efekt jest niezły. :) Skóra jest wygładzona, znikają mi natychmiastowo stany zapalne. Niestety taka cena za 12 ml nie jest mała, ale niestety produkty z opuncją nie należą do najtańszych. Nie mogłabym go na pewno używać dzień w dzień, ale 2/3 w tyg kompletnie mi wystarczają. :)

Dobry ale drogi

Długo się wzbraniałam przed tym serum. Po pierwsze jest drogie za tak małą ilość. Obawiałam się, że zużyję go w kilka dni (uwielbiam oleje). Poza tym ma w składzie, na pierwszym miejscu olej arganowy, którego nie lubię. Pierwszy raz użyłam to serum u koleżanki. Jest o dziwo bardzo wydaje. Na całą twarzy wystarczy kropla lub dwie. Ok, to plus. Nawet ten argan przestał mi przeszkadzać bo serum pięknie wygładza skórę i nadaje się pod makijaż. No ekstra

Zaskakuje nie tylko cena

No niestety, bardzo ubolewam nad wysoką ceną w stosunku do malutkiej objętości jaką jest 12 ml. Udało mi się upolować na promocji i dzięki temu mogłam się przekonać że nie tylko cena, ale i jakość produktu jest całkiem wysoka.

Serum, moim zdaniem, dobrze nawilża cenę. Jako że zawiera już olej, ja stosowałam go czasami samego po spryskaniu twarzy hydrolatem. Poza tym można zauważyć rozświetlenie cery, od razu po rozprowadzeniu kosmetyku, fajny glow, chociaż nie koniecznie idzie to w parze z nakładaniem potem podkładu.

Serum ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, trochę jakby wanilia i może olej jojoba. Nakłada się bez problemu i łatwo rozprowadza, chociaż trochę do trzeba nabrać żeby pokryć całą twarz (tak ok. 1/2, 1/3 pipety).

Opakowanie też na plus, pipeta - bardzo higieniczny sposób pobierania preparatu, a przyciemniane opakowanie chroni kosmetyk.

Ogólnie bardzo dobrze wspominam to serum. Gdyby nie ta cena, na pewno byłby moim hitem i często bym po niego sięgała, ale z uwagi na to będzie to tylko przyjemność od czasu do czasu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak efektu ujędrnienia, wydaje mi się że to rozświetlenie cery dawało właśnie iluzję wygładzenia i napięcia.

Nie byłam do niego przekonana, ale teraz mi go brakuje

Było to moje pierwsze serum olejowe i nie byłam przekonana do tego jak długo się wchłania. Ale teraz z chęcią bym do niego wróciłam. Miał piękny zapach i był całkiem wydajny. A co najważniejsze podczas jego używania cera była w świetnym stanie, naprawdę wygładzona. Minimalistyczne, szklane opakowanie też przypadło mi do gustu. Mam w planach kupić kolejne.

Perełka

Serum kupiłam sugerując się opiniami znalezionymi na internecie. Może zaznaczę, że mam skórę suchą i wrażliwą, więc szukam czegoś co spełnia jej wymagania. Zwykłe kremy i nie dawały rady , a chciałam sobie jakoś pomóc. I nie żałuje zakupu. Zapach jest bardzo ładny, delikatny. Serum szybko się wchłania, pozostawia fajny efekt (skór wygładzona i miękka). Niestety opakowanie 12 ml szybko się kończy używając codziennie wieczorem, a cena jest jak dla mnie baardzo duża za taką ilość.

super

Serum już skończyłam, więc mam pełen obraz jego działania. Jest świetne, co tu dużo mówić. Opakowanie jest szklane, przyciemnione. Zakończone jest pipetką. Bardzo dobrze wygładza skórę i ją odżywia. Jest mega wydajne. Nie podrażnia. Nie zapychało mojej mieszanej skóry. Pachnie słodko, bardzo ładnie dla nosa.