Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

mydła
oczyszczające
kostka
w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml

Sprawdziło się

Mydełko Naturalne z nanosrebrem przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji twarzy, dłoni i całej powierzchni ciała. Dzięki innowacyjnej formule opartej na antybakteryjnych nanocząsteczkach aktywnego srebra skutecznie usuwa niepożądane bakterie i grzyby powodujące trądzik, zakażenie mieszków włosowych, grzybicę. Nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry.

Z polecenia lekarza

Po wycięciu zmiany skórnej wdało mi się zakażenie. Po oczyszczeniu rany lekarz polecił myć ją mydełkiem z nanosrebrem i wybrałam właśnie to. Idealnie się sprawdziło, rzeczywiście dobrze oczyściło ranę do której zakażenie już więcej się nie wdało i ładnie wszystko zarosło. Myłam nim całe ciało również

Mydełko stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

Mydełko stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Dobrze radzi sobie z cerą trądzikową. Po jakimś czasie zauważyłam poprawę i moja skóra była czystsza, pozbawiona trądziku :) Niestety trochę wysusza twarz, ale jak się stosuje dodatkowo jakiś kremik, to jest ok. Cena też nie jest wygórowana :)

+ dobrze radzi sobie z cerą trądzikową
+ wydajne
+ cena

Fajne

Mamy to mydełko w płynie. Bardzo fajnie oczyszcza dłonie a przede wszystkim działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie i przeciwirusowo. Mydełko zawiera naturalne składniki myjące. Ma przeznaczenie dla alergików i osób z chorobami skóry. Natura dla dłoni.

Naturalne ale nie na co dzień bo wysusza.

Mydełko dobre do oczyszczania ciała czy też twarzy lecz dla mnie nie na codzień ponieważ zaczęło mnie przesudzać i ściągać skórę. Raz lub dwa razy w tygodniu sprawdza się u mnie bardzo dobrze, skóra aż piszczy tak dobrze jest oczyszczona.

Fajne mydełko

Kupiłam je z dozą niepewności. Myślałam, że będzie to kolejne mydło, które po prostu wysuszy skórę. Mycie tym mydełkiem to przyjemność, dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie wysusza. Można myć nim ciało i twarz. Zapach jest moim zdaniem neutralny (chociaż mój pies wariuje jak je czuje ;))

Mydełko

Mydełko kupiłam w aptece ponieważ szukam coś co może mi w walce z trądzikiem. Sprawdza się bardzo dobrze mocno się pieni dzięki niemu na pewno mniej pojawia się wyprysków . Zapach jakoś bardzo mi się przeszkadza jestem bardzo zadowolona. Zużyłam jedno mydełko i jestem w trakcie drugiego.

mydło z nanosrebrem

Mydełko zakupiłam z polecenia pani w sklepie ziołowym na problemy skórne z jakimi się borykam mianowicie powracające wypryski na plecach.
Zużyłam już jedną kostkę w ruch poszła następna.
Zapach nie koniecznie przypadł mi do gustu, natomiast najważniejsze jest działanie i za to jestem w stanie pogodzić się z zapachem.
Podczas regularnego stosowania moje rany na plecach podgoiły się nie mam już tak dużo nowych wyprysków. Stan moich pleców zdecydowanie uległ poprawie. Mydełko stosuję również do mycia brody, na której najczęściej pojawiają się jakieś niespodzianki w postaci wyprysków. Zaobserwowałam, dzięki regularnemu stosowaniu znaczną poprawę stanu mojej skóry. Mydełko można również stosować do skóry głowy tego nie przetestowałam więc trudno powiedzieć czy się sprawdzi.
Ja jestem zadowolona z efektów stosowania tego produktu. Mogę polecić.

Bardzo fajne

Kupilam mydełko w aptece za 6 zł. Kostka ma zapach jak najzwyklejsze mydło. Bardzo zdrowo skóra wygląda po zastosowaniu. Niedoskonałości są znacznie mniejsze,cera jest w lepszej kondycji. Naprawdę fajne i na długo służy.

Łagodne myjadło do ciała

Moje mydełko jest trochę inne niż na zdjęciu - ma kolor musztardowy, ale skoro to też marka Vinsvin, to zakładam, że oceniam ten sam produkt. :)

Mydełko kupiłam do mycia całego ciała, bo szukałam czegoś co nie wysuszy skóry, a jednocześnie pomoże w walce z drobnymi krostkami wyskakującymi czasami na plecach lub dekolcie, a także przy podrażnieniach związanych z rogowaceniem okołomeszkowym. Niby drogeryjne żele mi nie szkodzą, ale chciałam zobaczyć, czy przy myciu czymś delikatnym będzie jakaś poprawa. Problem z wypryskami nie zniknął może całkowicie, ale jednak efekt jest - mam wrażenie, że skóra jest jednocześnie dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona, mydełko jest także niezłym poślizgiem pod peeling szczotką z włosia. Kiepsko się pieni, ale to ze względu na zawartość stosunkowo łagodnych detergentów. Nie podoba mi się jego zapach - jak najtańsza woda kolońska z kiosku, szczerze mówiąc wolałabym żeby było zupełnie nieperfumowane albo pachniało tak kremowo, jak Nivea czy Biały Jeleń. Niestety zapach lubi utrzymywać się w łazience jeszcze długo po prysznicu, ale jakoś to znoszę. :) Kolor też średnio zachęcający, taki brudno-musztardowy.

Opakowanie dość siermiężne z kiepsko chodzącą pompką, nie jest to ozdoba łazienki z pewnością.

Byłam przekonana że 500 ml starczy mi na trochę dłużej, bo zwykle chwilę zużywam żele pod prysznic, ale tutaj codziennie kilka pompek zaowocowało denkiem opakowania w niecałe półtora miesiąca. Niby niedługo, zwłaszcza że pół litra mydełka kosztuje około 10 zł, ale na pewno jest mniej wydajne niż przeciętny produkt myjący.

Pewnie jeszcze kupię, bo jest dość tani, stosunkowo dostępny i łagodzi podrażnienia, choć nie ukrywam, że miło byłoby znaleźć ideał który przy powyższych cechach jeszcze by ładnie wyglądał i pachniał. :)

Używam ostrożnie

Oceniam mydełko w kostce, używam je do dezynfekcji rąk oraz myję nim twarz gdyż łagodzi stany zapalne skóry. Mydełko o mydlanym zapachu, dość słabo się pieni, pozostawia skórę twarzy oczyszczoną i gładką ale ściągniętą. Ale wspomagam twarz tonikiem lub kremem i jest ok. Jest bardzo wydajne i tanie. Mój mały pomocnik w utrzymaniu dobrej kondycji skóry. Polecam.

bardzo dobre :)

Używam mydełka od około 3 miesięcy. Po umyciu twarz jest gładziutka i czysta, lekko wysusza moją twarz ale stosuje krem nivea soft i jest ok :) Jedynym minusem jest cena około 6zł :/