PerfectColl, PC Kolagen platynowy +32 °C

PerfectColl, PC Kolagen platynowy +32 °C

Rewelacyjnie opóźnia procesy starzenia skóry. Kolagen to główne białko strukturalne skóry. Poprzez dostarczanie skórze składników budulcowych produkt stymuluje struktury skóry do naturalnej odbudowy. Ponadto ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia jej gęstość. Spłyca istniejące zmarszczki oraz opóźnia powstawanie nowych. Jest to idealny kosmetyk do stosowania przy zabiegach kosmetologicznych oraz jako produkt do codziennej pielęgnacji.

Dobry produkt

Ten kolagen dostałam od dermatologa z powodu przebarwień potrądzikowych. Nadal mam trądzik, ale ten produkt nie zapycha mojej cery. Co to rozjaśniania przebarwień to przy regularnym stosowaniu widać efekty, które są jak najbardziej korzystne. Zanim zaczęłam stosować ten produkt, cała moja twarz była jednym wielkim przebarwieniem ( dosłownie) i była STRASZNIE czerwona. Po ok. 2 miesiącach mogę powiedzieć że widać poprawę. Skóra jest ujednolicona, mam już miejsca bez przebarwień ( tak, przedtem nawet nie miałam takiego miejsca), cera nie jest taka czerwona. Dla mnie warty swojej ceny. A co do wydajności to jest kosmiczna! Stosuję go już ponad 2 miesiące i zostało mi jeszcze na ok. 1,5. Konsystencja kolagenu jest taka jakby żelowa, napewno nie jest wodnista. Bardzo go polecam!