GLISS, Aqua Revive, Express Repair Conditioner (Ekspresowa odżywka do włosów suchych i normalnych)

Ekspresowa odżywka do włosów Aqua Revive w swoim składzie zawiera kompleks kwasu hialuronowego, który odbudowuje i głęboko nawilża. Posiada właściwości higroskopijne czyli ma zdolność wiązania wody. Szybko wzmacnia włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dodatkowo uzupełni ubytki w ich strukturze i nada pasmom blasku. Zawarte w składzie odżywki algi morskie zapobiegają łamliwości włosów, dbają o ich kondycję sprawiają, że kosmyki stają się oczyszczone, pełne blasku i naturalnej świeżości. Ponadto odżywka zapewnia uczucie nawilżonych włosów aż do 48 godzin.

Ekspresowa odżywka Aqua Revive to wyjątkowy kosmetyk, który zadba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów oraz sprawi, że będą zdrowe i pełne blasku. Jej skład w 90% opiera się ze składników pochodzenia naturalnego.

Warta wypróbowania

Odżywkę kupiłam jakiś czas temu. Jest przyjemna w korzystaniu działa nawilżająco na włosy które są suche. Używana na końcówki włosów minimalne je zabezpieczenia przed rozdwajaniem. Napewno nie zaszkodzi włosom i ich nie obciąży.

Fajny produkt na codzień

Używam produktu już od dawna i naprawdę jestem zadowolona. Ma piękny zapach ! Fajnie sprawdza się po umyciu włosów, o wiele łatwiej jest je wtedy rozczesać. Mam kręcone włosy i bardzo mi się plączą. Jest bardzo wydajny. Produkt mieści się w buteleczce z atomizerem, który równomiernie rozprowadza produkt po włosach.
Jednak nie uzyskałam, ani nie zauważyłam spektakularnych rezulatatów.

Przeciętna

Lubię odżywki w sprayu Gliss Kur, ponieważ dużo ułatwiają rozczesywanie pasem, więc jak tylko zobaczyłam niebieską nowość od razu kupiłam. Niestety ten egzemplarz nie radzi sobie zbytnio wybitnie z moimi włosami :(

Odżywka zamknięta jest w niebieskiej butelce zakończona sprayem, sama w sobie chyba jest bezbarwna. Zapach jak na te odżywki to całkiem subtelny, nieperfumowany, o wiele delikatniejszy niż np. Total Repair, ale mi osobiście nie przypadł do gustu. Wydajność to największa zaleta tego kosmetyku.

Działanie jest przeciętne, bardzo dużo trzeba napryskać aby uzyskać zamierzony efekt w kwestii łatwiejszego rozczesania włosów oraz po prostu nie ułatwia tak bardzo jak wyżej wspomniany Total Repair. Dalej muszę się szarpać ze skołtunionymi włosami po ich wcześniejszym umyciu. Natomiast w kwestii nawilżenia kosmyków, bo w końcu to jest główna właściwość Aqua Revive to nie zauważyłam żadnej znaczącej poprawy stanu moich suchych włosów, a stosuje odżywkę po każdym myciu.

Aqua Revive

Bardzo ładna szata graficzna i opakowanie, które zachęca do zakupu. Butelka o pojemności 200ml, często można kupić na promocji. Forma aplikatora spray co ułatwia nakładanie. Bardzo ładny zapach. Nie obciążają włosów. Widzę różnicę w jakości włosów. Wyglądają na zadbane, nawilżone i z połyskiem. 90% składników pochodzenia naturalnego