Ava, Koktajl Młodości `Hydro Boost`

Ava, Koktajl Młodości `Hydro Boost`

Niepowtarzalna kompozycja składników o działaniu silnie nawilżającym - kwas hialuronowy, Hydranov™, Moisturizing Factor i pantenol, która chroni skórę przed odwodnieniem, wyjątkowo szybko i głęboko nawilża ( już po 4 godzinach od aplikacji ), aktywuje syntezę epidermalnego kwasu hialuronowego. Zastosowany Beta Glucan z owsa łagodzi podrażnienia, redukuje rumień, zmniejsza podatność skóry na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.
W efekcie koktajl poprawia elastyczność skóry, wygładza i zmniejsza odczucie ściągania skóry. Przeznaczony dla cery suchej, odwodnionej.

db+

Serum ma transparentny kolor oraz wodnisto-żelową konsystencję.
Bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie.
Dla mego zmysłu powonienia nieco kwiatowo.
Szybko wchłania się w skòrę nie pozostawiając na niej tłustego filmu.

Higieniczne opakowanie z pipetą dozuje wystarczającą ilość produktu, szklana buteleczka natomiast w której kosmetyk zamknięto fajnie prezentuje się wśród innych mazideł.

Serum nałożone solo właściwie niewiele robi dla skóry, dopiero zmieszane lub nałożone pod krem nawilżający faktycznie wzmacnia jego działanie , w porównaniu z efektami jakie uzyskuję aplikując sam krem na twarz.
Bardzo dobrze nawilża (ale nie spektakularnie, na co się trochę nastawiłam czytając o nim opinie).
Wygładza oraz odżywia przesuszoną skòrę, eliminując jej suche skòrki.
Stosuję zarówno na noc jak i na dzień. W drugim przypadku serum dobrze współgra z makijażem,nie rolując się pod nim.
Nie uczula,nie zapycha ani nie podrażnia mojej cery.

Ogólnie rzecz biorąc jest to fajny,niedrogi oraz rodzimy kosmetyk uzupełniający codzienną pielęgnację oraz wzmacniający jej działanie,bez efektu "wow".

Fajne, ale nie idealne

Serum jest lekką żelowo-wodną formułą, o ładnym kwiatowym zapachu. Jedna pipetka wystarczy na twarz i szyję. Zastyga w nieco klejącą powłokę, ale nie jest to problem gdyż zwykle używam jej jako drugi etap w pielęgnacji warstwowej. Poprawia nawilżenie w strefach przesuszonych. Odczuwalnie, ale nie tak spektakularnie jak oczekiwałam po przeczytaniu recenzji. Ot serum jakich wiele, niewysoka cena i wygodne użytkowanie. Dostępny w Hebe. Na minus że niestety spowodował u mnie wysyp "kaszki" i niedoskonałości, szczególnie stosowany solo pod oleje - bez korekty retinoidami czy kwasami. Szkoda, niestety moja skóra się z nim nie polubiła.

Polski produkt na światowym poziomie

To był szok. Przypadkowe odkrycie dawno temu. I miłość od pierwszego użycia. Piękny zapach, konsystencja idealna, mega nawilżenie... zalety można wymieniać w nieskończoność, ale trzeba powiedzieć, że jest to nasz polski produkt i to w cenie dla każdego. Używam go już trzeci rok z krótką przerwą, ale nie może go zabraknąć w mojej łazience. Tak jak byłam nim oczarowana po pierwszym opakowaniu, tak nadal jestem. Mamy łatwo dostępne serum w niskiej cenie, które sprawdzi się przy każdym typie cery. Nie pozwalam krytykować ;)

mocna nawodnienie i nawilżenie

Bardzo lubię serum. Jest świetnym uzupełneiniem dziennej pielęgnacji.
Serum Koktajl młodości aplikuje się specjalną pompeczką.
Można stosować i na dzień i na noc. samodzielnie i pod krem ( ja wolę pod krem)
Wystarczy parę kropelek, aby się porządnie nawilżyć.
Najważniejszym składnikiem jest kwas hialuronowy - mega mega nawilża i wypycha zmarszczki z przesuszenia.
Nie uczula.

Znajoma znajomej poleciła i ...

Tak jak w tytule, biorę leki na trądzik które mocno wysuszają skórę. W pracy jakoś zaczął się temat że nie mogę znaleźć co dobrze nawilży moja twarz. I znajoma znajomej także bierze te leki. Podesłała mi co stosuje i w tym było to serum. Myślę sobie 23 zł hmm nie wiem czy to coś zdziałać ale spróbujmy ???? i jest hit drodzy Państwo ???? używam już 3 tygodnie codziennie przy wieloetapowym myciu twarzy wieczorem po hydrolacie z róży a przed kremem i rano. Wklepuje delikatnie serum opuszkami i czekam do wchłonięcia. Twarz jest nawilżona, brak suchych placków po nałożeniu podkładu, nic się nie roluje, nie zapycha. Jak skończę butelkę będę próbować jeszcze inne serum tej firmy. Polecam

Ratunek dla przesuszonej skóry

Uwielbiam ten produkt jak wiele innych firmy Ava. Stosunek jakości do ceny ( jesli umiemy szukać w internecie) - fantastyczny, bardzo dobre składy, polska firma, i kosmetyki, na których jeszcze nigdy si enie zawiodłam. Ja polecam, bo od 3 lat notorycznie ich używam i to serum jest fantastyczne - jesli nałożymy na nie krem dopiero wtedy daje całą swoją moc i dobrodziejstwa - i tak tez polecam stosować - na serum zawsze krem. Ponadto jesli po 2 tygodniach stosowania zrobimy tygodniową przerwę i wrócimy do niego na kolejne 2 tygodnie to efekty są cudowne. POLECAM, produkt bardzo wydajny, w konsystencji przypomina gęstą wodę, wchłania sie momentalnie i daje widoczne rezultaty juz po kilku dniach stosowania.

Dawka nawilżenia

Używam serum prawie codziennie, czasem na całą twarz, szyję i dekolt, a czasem, gdy moja skóra nie potrzebuje wielkiego nawilżenie tylko na wybrane partie twarzy ( najczęściej policzki i okolice oczu), a następnie używam kremu do twarzy i pod oczy. Serum jest dla mnie idealnie wyważone, nawilża i napina skórę, lecz nie zostawia
bardzo tłustej warstwy:) Nie podrażnia delikatnej skóry i co najważniejsze nie zapycha! Cena niska w porównaniu do jakości jaką oferuje produkt. Opakowanie z pipetą i ciemne szkło to dodatkowy plus.

dobre, bo polskie

Znajomość zaczęła się przypadkowo. Chlipię ja któregoś dnia przyjaciółce w rękaw, że mam bardzo wysuszoną skórę i wszystko mnie uczula, a ta mówi do mnie: "Słuchaj Ty no, mam Ci ja takie coś, może spróbujesz... Dostałam kiedyś kilka próbek. To dziwne jest trochę, woda taka jakby, ale weź spróbuj, może akurat Tobie też będzie odpowiadało". No to wzięłam i spróbowałam i od tamtej pory wiernie kupuję.
Produkt ma specyficzną mocno wodnistą konsystencją (wcześniej nie używałam nic podobnego, więc zajęło mi chwilę, żeby się przyzwyczaić). Ma ochotę przeciekać przez palce i jest wrażenie, że po nałożeniu na skórę momentalnie powinien zniknąć... Ale nie znika (!) Skóra jest wilgotna, wyraźnie nawilżona i mam wrażenie, że ogólnie się poprawia. Odzyskuje zdrowy wygląd i blask. Przy tym to serum bardzo fajnie pachnie. I nie uczula [uff]. A i jakże radość moja wielką się stała, kiedy się przy okazji okazało, że to polski kosmetyk. Czyli, że spełnia dokładnie wszystkie moje wymagania. [fanatycznie głoszę wiarę w rodzimą produkcję i jakem Polka wypatrywać zamierzam fajnych polskich produktów]. Ja polecam.

Miłe zaskoczenie

Przyznam się szczerze, że podchodziłam do tego produktu sceptycznie. Kupiłam to serum przy okazji zakupów w drogerii internetowej, zachęcona opisem i obiecywanym działaniem. I powiem, że naprawdę jestem mile zaskoczona.
Serum jest w estetycznym, szklanym opakowaniu, ma ładny zapach i co najwazniejsze bardzo przyjemną konsystencję. Spodziewałam się jakichś tłustych olejów, a jest w konsystencji wodnistego żelu. Łatwo się rozprowadza na twarzy i choć z początku ma się uczucie jej ściągnięcia, to po chwili to mija i skóra staje się bardzo miękka w dotyku. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to mogłoby mocniej nawilżać. Dla mojej wtedy mieszanej cery było w zasadzie obojetne. Skóra była miękka i gładka, ale czy aż tak dobrze nawilżona? Nie bardzo, dlatego nie skusiłam się na kolejną buteleczkę. Mimo wszystko polecam dla samego efektu miękkości skóry.

Cudo za grosze

Moja skóra po terapii kosmetykami z kwasami, peelingami i innymi cudami potrzebowała ukojenia i nawilżenia. To serum kupione za nieduże pieniądze idealnie się do tego sprawdza. Nawilża natychmiastowo choć wchłania się dosyć wolno to pozostawia skórę miękką i gładką. Konsystencja dosyć rzadkiego żelu - lekko kleista ale wchłania się do matu. Nadaje się pod makijaż, nie waży podkładu :)
Moja skóra po zastosowaniu serum jest ukojona, nawilżona.
Serum nie zapycha - jest lekkie, wydajne, niewiele kosztuje.
W sumie nie mogę się bez niego obejść :) i często używam zamiast kremu nawilżającego.
Jeden z najfajniejszych ekspresowych nawilżaczy jaki miałam :)

Świetny nawilżacz na dzień

Nie oczekiwałam wiele po tym kosmetyku, okazało się, że nawilża lepiej niż osławiony lotion z Hada Labo Tokyo. Ale od początku: serum zakupiłam żeby przy mojej mieszanej cerze z tłustą strefą T zadbać o nawilżenie za dnia (po oczyszczaniu cery rano, spryskuję twarz hydrolatem, nakładam serum nawilżające i potem filtr). Wieczorem stosuję cięższe składniki: toniki kwasowe i retinol. Ważne jest więc dla mnie aby poranny produkt nawilżający był na tyle lekki żeby nie obciążyć mi makijażu ale zarazem treściwy żeby moja mieszana cera nie przesuszyła się przy codziennym nakładaniu kremów z filtrem i mocnych podkładów. To oto serum spełnia wszystkie powyższe warunki, do tego jest bardzo wydajne i tanie. Po skończeniu buteleczki tego serum zapragnęłam eksperymentów z azjatyckim lotionem, który moim zdaniem nie działa już tak dobrze. Nawilżenie jest mniejsze, skóra mniej odżywiona. Gorąco więc polecam Avę, Koktajl młodości, bardzo chętnie do niego wrócę jak skończy mi się w końcu obecny lotion.
P.S; Dla osób z tłustą cerą polecam nałożyć to serum i odczekać kilkanaście minut do wchłonięcia, potem nakładać krem i make up. Odrobinę zajmuje wchłonięcie tego serum, ale moim zdaniem warto zaczekać dla tego efektu.

Odkrycie tego roku

Nie spodziewałam się, że za tak niską cenę dostanę tak dobry produkt.
Serum jest wydajne, szybko się wchłania, pozostawia skórę niesamowicie gładką.
Duży plus za szklane opakowanie!
Zawarty w preparacie Beta Glucan świetnie radzi sobie z podrażnieniami po kwasach.