Lanoline, Manuka Honey Skin Renew Firming Serum with Collagen & Vitamin C & E (Serum ujędrniające do regeneracji skóry)

Nowozelandzkie serum z aktywnym miodu Manuka zmieszanym z peptydem Marine Collagen i Argireline w celu zapewnienia skutecznego działania przeciwstarzeniowego
Napina skórę, wygładza zmarszczki i zapewnia jaśniejszą, czystszą skórę już po kilku zastosowaniach
To odnowione kolagenowe serum ujędrniające ma przyjemny zapach i uczucie chłodu po nałożeniu, uelastycznia skórę i pomaga wyeliminować suchy płatek i nierówne odcienie skóry
Witamina C i E oraz zielona herbata przyczyniają się do ochronnego i nawilżającego działania tego serum ujędrniającego skórę
Naturalnie konserwowane, bez okrucieństwa, butelkowane w szklanych pojemnikach

Przyjemny!

Bardzo przyjemne serum w postaci gęstego serum. Podróżował ze mną przez miesiąc także mogę powiedzieć że testowałam go w różnych warunkach klimatycznych, od tych super minusowych do 30+ i zawsze szybko się wchłaniał, nawilżał na tyle, że nie potrzebowałam już po nim żadnego kremu. Czy jednak pojawiły się jakieś zauważalne efekty? Cieżko mi to ocenić.
Wystarczył mi na 2 miesiące, mam cerę już dojrzałą także oprócz nawilżenia nie zauważyłam niczego więcej. Jako jedyny kompan podróży - polecam jak najbardziej, jednakże aby chcieć od niego coś więcej potrzeba albo większych jego ilości bądz produktu dodatkowego.

Super wchłanianie, przyjemny zapach, naturalne składniki, działa przeciwzmarszczkowo, antyoksydacyjne. Idealny zarówno do skóry naczyniowej, mieszanej, jak i do bardzo wrażliwej (zarówno AZS) .

Rewelacyjne bogate w same dobra serum

Serum ma postać gęstego żelu. Po nałożeniu na twarz przez moment mamy wrażenie, że się trochę lepi. To uczucie trwa chwilkę gdyż serum szybko wchłania się w skórę nadając jej przyjemnej gładkości . Po użyciu mamy wrażenie miękkiej i nawilżonej skóry.
Serum stosuję na cała twarz, również pod oczy.

Serum zapewnia intensywne nawilżenie przez cały dzień. Wyraźnie wzmacniało i ujędrniło moją skórę. Cudownie rozjaśnia, zmniejsza przebarwiania i zwęża pory.