Średnia ocena: 3.64/5

Herbal Essences bio:renew Odżywka Olejek Arganowy z Maroka Regeneracja, z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jej produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Bezpieczna dla włosów farbowanych.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
lekkie

Odżywka do pielęgnacji włosów Herbal Essences

Najlepsza odżywka jaką dotąd miałam, super wygładza, włosy się lepiej rozczesywają i spowodowała, że włosy mi nie wypadają co ostatnio jest moim problemem. Pięknie pachnie i ma super wydajną konsystencję. Wydaje mi się, że ogólna kondycja włosów się poprawiła.

Arganowe wow

Odżywka jest świetna. Nie obciąża włosów, nadaje im połysku i lekkości. Bardzo łatwo się spłukuje, włosy nie przetłuszczają się szybko. Ma wspaniały zapach i przede wszystkim genialny skład.

Odżywka

Jestem fanka naturalych skladow i wlasnie te kryteria spełniają kosmetyki herbal . Zapach piekny, pozostaje dłużej na włosach. Po uzyciu szamponu wlosy sa bardzo dobrze oczyszczone, uzupelnieniem pielegnacji jest super odzywka, po ktorej wlosy sa gladkie, lejace i zregenerowane. Polecam

Cudowna

Gdy szampon działa już cuda odżywka tylko wzbogaca efekt końcowy. Dodatkowo odżywia, nadaje połysk, włosy dużo łatwiej mi rozczesać po terapii Herbal Essences . Bardzo ładnie pachnie, jest wydajna, łatwo się ją rozprowadza na włosach i szybko działa :)
Dla mnie super <3

Cudowny w połączeniu z szamponem z zestawu!

Odżywkę Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka` otrzymałam do testu w ramach klubu recenzentki. Trudno jest mi ocenić odżywkę w oderwaniu od szamponu, gdyż testowałam cały zestaw, jednak spróbuję :)

Mam włosy wysokoporowate, cienkie, myte i suszone codziennie. Zmęczone rozjaśnianiem i późniejszym przyciemnianiem, puszące się w wilgotnym otoczeniu. Skórę głowy zaś mam bardzo wrażliwą, często reagującą uczuleniem. Nie jest więc łatwo w moim przypadku o odpowiedni kosmetyk do włosów.

Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka` na samym początku oczarowała mnie przecudownym zapachem kojarzącym się z najlepiej pachnącymi odżywkami dołączonymi do farb koloryzujących. Co więcej, zapach ten utrzymuje się na włosach cały dzień!
Odżywki należy wycisnąć w miarę sporo, gdyż jest dosyć gęsta. Jednak dzięki temu nie spływa ona z włosów.
Efekt po zastosowaniu? Włosy są sypkie, pięknie błyszczą mimo, iż w moim przypadku nie są zbyt zdrowe. Powierzchnia fryzury jest wygładzona i jednocześnie optymalnie puszysta - włosy nie są obciążone. Wyglądają świeżo przez cały dzień.
Olbrzymią zaletą jest dla mnie to, że odżywka nie spowodowała alergii, co zdarza się bardzo często po produktach drogeryjnych.

Wypróbowałam w czasie testu również opcję umycia włosów innym szamponem, ale z użyciem tej odżywki. Efekt był nieco gorszy niż w przypadku korzystania z całego zestawu - włosy nie były tak gładkie, a rozczesywanie po umyciu utrudnione. Wygląda więc na to, iż najlepszy efekt osiągniemy stosując jednocześnie i szampon i odżywkę z serii :)

Podsumowując cechy produktu:
+ piękny, cudowny, długotrwały zapach
+ nie uczula wrażliwej skóry głowy
+ wygodnie opakowanie
+ nie obciąża cienkich włosów
+ genialnie wygładza i nadaje blasku
+ włosy stają się miękkie i sypkie

Zastanawiającym się - polecam! :)

Obłędna odzywka

Tak samo jak i szampon - odżywka spełniła moje oczekiwania. Zapach jest obłędny. Pierwsze roznice po stosowaniu zauważyłam od razu. Włosy są mega odżywione, nie są „ciezkie”. Plusem tego produktu jest to, ze efekt utrzymuje się długo na włosach. Jestem bardzo zadowolona ze mogłam testować ten produkt. Teraz już wiem, ze wybiorę go po raz kolejny! Wszystkim polecam, ponieważ przekonałam się na własnych włosach, ze warto wypróbować! Gdybym była niezadowolona nie polecałabym swoim znajomym! A tak - wszystkie moje znajome już maja w domu ten cudowny duet (szampon i odżywkę)

Idealny numer jeden

Jestem nieziemsko zachwycona produktem herbal essences, zapach jest cudowny, same naturalne składniki. Włosy miękkie i lśniące wygładzone a co najważniejsze pięknie pachnące przez cały dzień. Od pierwszego mycia jestem bardzo zadowolona odżywką i zostanie ze mną napewno na dłużej. Polecam każdej kobiecie dla której włosy są najważniejsze.

Cud herball essences.

Zapach olejku arganowego z Maroka spowodował ze zakochałam się w nim bez pamięci. Po pierwszym uzyciu moje włosy zaczęły nabierać blasku i z każdym użyciem stają sie bardziej miękkie w dotyku. Jestem już Wielka fanka herball essences i polecam każdej znajomej jego zakup. Stworzono cud dla moich włosów! ❤❤❤ to mój ideał ????

Maroko we włosach!

Bardzo fajny zestaw od Herbal Essences. Szampon bardzo przypadł mi do gustu, pięknie pachnie, jest wydajny, po spłukaniu czuć już gładkość włosów. Odżywka ma dla mnie jeden minus, na moich suchych włosach ciężko się nakłada, nie wnika we włosy natychmiastowo, jednak po 1 min. przy spłukaniu włosy są mięciutkie i gładziutkie :) Zapach utrzymuje się długo, opakowania pięknie wyglądają. Podsumowując polecam osobom z problemem suchych i zniszczonych włosów!

świetna odżywka

Akcja Regeneracja- ja bym ja tak nazwała , odżywka do zadań specjalnych . W butelce znajdziemy cudownie pachnącą odżywkę której działanie zauważymy już po pierwszym użyciu . Gładkie , lśniące i odżywione włosy to to co daje nam to cudo . Gorąco polecam

super

przyjemnie pachnie.Bardzo dobrze wpływa na stan skóry głowy jak i włosów,włosy są delikatne,gładkie i lśniące.Po stosowaniu kosmetyków całej serii zauważyłam poprawę kondycji moich włosów jak dla mnie same zalety
-łatwość użycia
-wydajny
-konsystencja
-odżywia włosy
-nie przetłuszcza włosów
-włosy są gładkie i wyglądają żywiej a przede wszystkim wspaniale się układają
-cena
Zdecydowanie polecam #KLUBRECENZENTKI #mojeKWC

Mały minus za wydajność

Odżywka pięknie pachnie i widocznie wygładza włosy bez ich obciążania. Włosy są miękkie, puszyste, ale wyraźnie gładsze i mniej puszące się. Mały minus za wydajność- wydaje mi się, że odżywki ubywa zdecydowanie zbyt szybko.