Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Herbal Essences bio:renew Odżywka Olejek Arganowy z Maroka Regeneracja, z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jej produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Używa produktu od: próbka

Delikatny, odżywczy powiew orientu

Odżywka jest boska....Subtelny i delikatny zapach otula włosy. Odżywka nawilża, regeneruje, dodaje blasku. Włoski po niej są mięciutkie, przyjemne w dotyku. Możesz zapomnieć o porowatych jak szczotka włosach. Rozczesywanie wreszcie jest przyjemne, bez szarpania i ciągnięcia ,a do tego 90 procent naturalności. Ja się zakochałam.

Mam z nią pewne dylematy...

Jestem posiadaczką długich włosów ,ale z natury są
'cienkie i delikatne'.W związku z tym używam odżywek aby móc zachować ich długość w dobrej kondycji .
Ale ta odżywka mi w tym zbytnio nie pomogła.
Używana solo potrafiła moje włoski czasami
obciążyć ,a czasami przesuszyć.Zdecydowalam się ja odstawić na pewien czas ,ale wciąż mnie kusiła aby jej użyć ( bo jej zapach jest bardzo ekskluzywny).
I dałam jej szansę,ale w duecie z odżywka bananową GARNIER , no i to był strzał w 10-tke.
Po takiej aplikacji w duecie zauważyłam miękkość i oszałamiający blask na moich włosach.Ale po ponownej aplikacji przy kolejnym myciu znowu nastąpiło obciazenie.A po odstawieniu na około 10 dni w połączeniu z 'bananowa Garnier'
znowu "BOMBA"!!!
No i jak ja mam ocenić ta odżywkę ...??? Mam z nią właśnie takie dylematy ,więc oceniam ja na 3 gwiazdki i raczej nie kupię ponownie .Uważam,że odżywka ta może się nadać doskonale do włosów o grubszej strukturze.

Na promocji warta wypróbowania

Ogólnie odżywka zostawia fajne włosy, ale jest tak napakowana silikonami, że nic dziwnego. Zapach piękny. Na promocji warta spróbowania jeśli ktoś nie zwraca uwagi na skład kosmetyku., jednakże ja już nie wrócę do niej. Warto dodać, że ma także wysuszający alkohol w składzie wysoko.

Pachnieć jak Harry Styles...

.... Właśnie po to ją kupiłam, ciągana już nie nastoletnią miłostka do wokalisty.
Odżywka jest super. Gęsta, treściwa, mocno pachnie i fajnie działa. Rozjasnialam włosy, więc ładnie wygładza puch i nadaje blasku, który trzyma się tak długo jak i zapach.
Nie wzmaga przetłuszczania, jest naprawdę fajna. Cudów nie czyni - ale warto ja przetestować.

lubimy się!

moje zniszczone od rozjaśnienia włosy kochają wszystko co ma je regenerować. Nie znam się świetnie na składach, zatem cięzko mi ocenic czy są dobre. Działanie tej odzywki jest ok, choć wydaje mi się, że jest na silikonach.
W serii mammy kilka produktów, wybrałam ten bo urzekł mnie zapach. Odżywka okazała się bardzo wydajna, a do tego na tyle gęsta, że nie trzeba było jej używać zbyt dużo (a używając jej miałam naprawdę długie wlosy, do samego pasa). Jedyne co mnie wkurzało to opakowanie - jet średnio wygodne + zostało dosyć dużo produktu - ja akurat rozcinam opakowania i zeruje do samego konca ;)
Zapach utrzymywał sie na włosach bardzo długo, a nie ukrywam - lubię to ;) Ponadto wydaje mi się, że ze szamponem byłby jeszcze bardziej wyraźny.
Cena to ok. 20 zł. Uważam, że mozna mieć coś lepszego w tej cenie, ale na pewno warto ją przetestwoać.
Włosy były miękkie, odzywione, faktycznie jak po jakiejś regeneracji.
Śmiało ją polecam! Jak skonczą mi się zapasy to z chęcią po nią sięgnę ponownie!

sama chemia!!!!!!!!

pozornie daje w miarę ładne efekty po pierwszym użyciu ale nie łódzcie się to przez same sylikony w składzie i straszną chemię jaka tam jest napakowana do tego produktu ! w składzie same disodium edta i różnego rodzaju E prawie cały alfabet miałam po tym tak straszny łupież że płatami mi skóra schodziła z głowy do tego włosy wypadały mi garściami do tego odżywek nie można zaliczyć do żadnej kategorii ani do emolientowych ani do humektantowych sam syf w składzie !!! teraz wybieram produkty naturalne i moje włosy w końcu odżyły pilnuje równowagi PEH a te śmieci używałam gdy nie dbałam świadomie o włosy a producent obiecuję nam że to produkt w 100% naturalny a w składzie sama masakra !!!!! nie polecam!!!!!

Świetna odżywka

Bardzo dobra odżywka. Odpowiada mi w niej wszystko: konsystencja, działanie i zapach. Moje włosy są trochę przesuszone na końcach i odżywka fajnie sobie z nimi radzi, po jej użyciu są miękkie i łatwo się rozczesują. Kosmetyk godny polecenia.

nie jestem przekonana

Dostałam całą serię produktów z olejem arganowym z Maroka: szampon, maskę i balsam. Po użyciu tych produktów moje włosy są na pewno bardziej wygładzone, ładnie błyszczą, bez problemu się rozczesują (aczkolwiek użycie jakiejkolwiek maski rozwiązuje u mnie ten problem) i bardzo ładnie pachną. Nie polecałabym tych produktów jeżeli ktoś ma bardzo zniszczone włosy i szuka szybkiego ratunku. Jak na tą cenę jest chyba jednak dość zadowalający jeżeli nasze włosy są i tak w miarę dobrej kondycji. Jednak jeżeli miałabym płacić za ten zestaw to wolałabym kupić naturalny 100% olejek

Super

Odżywka do włosów jest idealna do zniszczonych i suchych, bardzo ładnie pachnie, nawilża je, cenowo jest w miarę ok cała marka kosmetyków z tej serii jest fajna, przyjemna

Najlepsza!

Po ponad 15 latach testowania wszelkich kosmetykow na moje rozdwojone koncowki i przesuszone wlosy, w koncu cos zaczelo dzialac ;). A na punkcie odzywek jestem akurat mocno przeczulona.Pierwsze opakowanie dostalam od chlopaka z uk, w paczce i od tej pory jest to moja ulubiona seria
A wiec
- podstawowe zadanie zostalo spelnione- wlosy sie nie placza, sa gladkie ,miekkie, i elegancko sie rozczesuja
- Nie przetluszcza ani nie obciaza
- wlosy sa odzywione bo nawet jak przez kilka dni zapomne uzyc odzywki to nadal sa gladkie, a myje je codziennie
- razem z szamponem tworza naprawde dobry zestaw, moim zdaniem lepszy od loreala czy schwarzkopf-u, i nie mowie tu o kosmetykach z niskiej polki cenowej.
- wlosy juz podczas nakladania sa jak jedwab doslownie
- pieknie pachna :)

Kupiłam ją ze względu na masę pozytywnych opinii...

I absolutnie nie żałuję, bo jest to całkowity strzał w dziesiątkę!
Dlaczego jestem tak zachwycona?

✔️ produkt sprawił, że włosy są idealnie gładkie, a wręcz lśniące
✔️po regularnym stosowaniu zaobserwowałam znaczne odżywienie
✔️ nie mam problemów z ich rozczesywaniem, nie plączą się
✔️ wyglądają na mniej zniszczone
✔️ sprawiają wrażenie zdecydowanie zdrowszych

Bardzo rzadko jakaś odżywka aż tak mnie zachwyci jak ta, dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić. Dla mnie jest po prostu idealna. Łatwo ją znaleźć w większości drogerii. Cena również jest w porządku, ja zapłaciłam chyba około 19 złotych, więc jak na tak szerokie działanie uważam, że jest ona odpowiednia. Odżywka dodatkowo ma przepiękny zapach, który utrzymuje się na włosach. Polecam :)

Bardzo polecam!!!

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Po zastosowaniu odżywki włosy są lekko dociążone i naprawdę wygładzone, miękkie, pachnące. Odżywka sprawiła że włosy są bardziej wyprostowane, mimo że inne je kręcą. Prawdopodobnie najlepsza odżywka jaką mam, ze swojej ogromnej kolekcji. Kupiłam na promocji 2+2włosy ale swojej ceny jest warta. Nakładam jednak ilość taką jak zwykle i z 20cm od nasady, a nie jak zaleca producent-sporą ilość na całej długości włosów.