Cafe Mimi, Krem do ciała `Odżywienie i nawilżenie`

Cafe Mimi, Krem do ciała `Odżywienie i nawilżenie`

Nasycony składnikami aktywnymi krem na bazie masła kakaowego, intensywnie odżywia, regeneruje, przywraca prawidłowy balans wodno-lipidowy, dzięki czemu skóra długo pozostaje optymalnie nawilżona. Ekstrakt z borówki brusznicy, tonizuje skórę, nasyca witaminami, przeciwdziała pojawieniu się podrażnień, sprzyja odnowie. Idealny do szybkiej regeneracji skóry suchej.

natłuszczające, regenerujące, nawilżające
normalna, wrażliwa, sucha, odwodniona
balsamy

wygodny

Krem dla mnie jest idealny jako krem do rąk - wygodne opakowanie, które nie zajmuje za dużo miejsca, można je wycisnąć do końca.
Zapach delikatny, kwiatowo-owocowy. Konsystencja dość gęsta, ale szybko się wchłania i dobrze rozsmarowuje. Nie jest tłusty, ale nawilża dobrze.
Jedno opakowanie zużyłam do ciała, drugie zostawiłam sobie właśnie jako krem do rak i moim zdaniem lepiej tak go używać. Do ciała sprawdzi się na wyjazdy, do codziennego użycia trochę denerwuje że tak szybko się kończy, szczególnie jeśli go polubimy.
Dobry skład, oleje wysoko na liście.

Rewelacja!

Przyznam szczerze, że do tego kremu podchodziłam z lekką nieufnością, ponieważ od długiego czasu szukałam balsamu idealnego, z dobrym składem. Do Le Cafe Mimi zachęciła mnie przede wszystkim jego cena. Bardzo się cieszę, że po niego sięgnęłam, bo jest REWELACYJNY!

Świetnie nawilża skórę, bardzo dobrze się wchłania i ładnie pachnie. Dzięki niemu nie mam już problemów z wrastającymi włoskami lub innymi podrażnieniami, z którymi borykałam się ponad rok... Mam też wrażenie, że delikatnie zmniejszył mi cellulit.
Duży plus za opakowanie, z którego można wycisnąć produkt do końca.

Polecam go osobom ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.

Fajny!

Jestem zadowolona! Produkt mnie zaskoczył, moje ciało jest przyjemnie nawilżone i odżywione. Bardzo dużym atutem jest to, iż szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej warstwy na skórze czego szczerze nie znoszę. Dodatkowo przyjemnie pachnie. Opakowanie mogłoby być z pompką.