Lazell, Black Onyx EDP

Lazell, Black Onyx EDP

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: gruszka, różowy pieprz, kwiat pomarańczy
Nuta serca: jaśmin, kawa
Nuta bazy: wanilia, paczuli i cedr.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Fajny zapach

Dostałam go od firmy w ramach testów i zakochalam się w nim od pierwszego psikniecia. Zapach jest bardzo romantyczny, delitany, taki kwiatowy. Utrzymuje się około 5 godzin na skórze więc uważam że to dobry wynik. Ma śliczna buteleczkę

Piękny zapach, szkoda że trwałość taka słaba

Pewnego razu podczas zakupów w drogerii wpadły mi w oko te perfumy. Po powąchaniu testera spodobał i się zapach, wiec postanowiłam, że się na nie skuszę. Dodatkowo były w bardzo atrakcyjnej cenie, bo za 23 zł.

Zapach tych perfum okazał się bardzo kobiecy i kuszący. Pachną słodkimi nutami, a takie właśnie lubię najbardziej. Czuć tutaj mieszankę owoców przełamaną pięknym aromatem słodkiej wanilii. Niestety zawiodłam się na ich trwałości. Czuć je było zaledwie parę chwil od psiknięcia... Potem zapach błyskawicznie się ulatniał. Wielka szkoda... Jednakże, jakoś przebolałam ten fakt, ponieważ nie ma co oczekiwać nie wiadomo czego w tak niskiej cenie.

Kartonowe opakowanie perfum wygląda bardzo ładnie. Utrzymane jest w czarnym kolorze z różowymi napisami. Sam flakonik jest bardzo prosty. Wygląda klasycznie. Nie ma się tutaj czym zachwycać. Korek często odpadał.
Atomizer perfum działał sprawnie i bez zarzutu. Myślę, że gdyby trwałość była lepsza, te perfumy idealnie nadawały by się na wieczór. Przez to że zapach jest tak ulotny zaliczyłabym go do zwyczajnej odświeżającej mgiełki.
Zużyłam go dosyć szybko, ale bez problemu, gdy podobał mi się zapach.
Niestety więcej nie kupię.

Ciekawy zapach

Przy ostatnich zakupach w Rossmanie wpadła mi w oko elegancki flakonik. Zapach też zrobił na mnie wrażenie. Nie znam tej marki, więc chwilę wahałam się nad zakupem. Jednak nie kosztowała dużo, więc moje wahanie nie trwało długo. Zapach jest słodki, intensywny. I może trochę płaski. Przypomina inny, markowy zapach. Jest bardzo trwały. Czułam go po kilku godzinach. Myślę, że za taką cenę, można śmiało sprawić ja sobie.

Uwielbiam

Dorwałam na promocji w rossmannie za około 12 złotych. Przepiękny, słodki zapach! Bardzo się bałam, że będzie nie trwały jednak nie jest najgorzej. Psikałam się rano, a koło godziny 15 nadal było go czuć (pochwalił kolega z pracy), więc myślę, że jak na tę cenę to w miarę okej, nie ma co wymagać zbyt dużo. Jak na tę półkę cenową - dla mnie - jest fajny, uwielbiam do niego wracać :)

Raczej nie

Zapach ładny ale bardzo nietrwały, już po paru minutach nic nie czuć i tu jest wielki minus. Ale co wymagać po tej cenie. Ogólnie strata pieniędzy. Nie polecam.