Richenna Gold, Henna Clinic Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów, przeciwłupieżowy, regenerujący)

Szampon przeciw wypadaniu włosów, przeciwłupieżowy oraz regenerujący. Zalecany do włosów cienkich i zniszczonych. Zaawansowana formuła o dużej koncentracji ekstraktów z henny z dodatkiem orientalnych ziół (Żeń-szeń czerwony, Żeń-szeń, imbir, Angelica gigas nakai) zapobiega wypadaniu włosów, redukuje objawy i przyczyny łupieżu. Świetny do codziennej pielęgnacji. Zwiększa elastyczność i sprężystość włosów. Przywraca zdrową, lśniącą strukturę słabym i zniszczonym włosom. Polecany również dla osób często farbujących włosy. Efekt zwiększonej objętości włosów. Nadaje włosom niepowtarzalny blask i zapach.

Specyficzny

Myje dobrze, pachnie specyficznie- na początku kojarzył mi się z walerianą :) Konsystencja też jest specyficzna- bardzo gęsta i lepka na początku- jak włosy się skropi dodatkowa ilością wody to pieni się bardzo dobrze.
Co do pielęgnacji- ciężko mi ocenić- mam raczej porządne włosy, bez łupieżu :)

Jak dla mnie- szampon jak szampon, gdyby chociaż miał jakiś ładny, spetyczny zapach...

Chyba nie warrrto.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1w toku