Radical, Med., Szampon przeciwłupieżowy

Radical, Med., Szampon przeciwłupieżowy

Szampon przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji włosów z problemem łupieżu. Usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy oraz łagodzi jej podrażnienia, likwiduje swędzenie i zaczerwienienie. Sprawia, że włosy lepiej się rozczesują i układają, stają się miękkie, sprężyste i lśniące.
Składniki aktywne: kompleks aktywny zwalczający łupież Biostatic Antidandruff 4HC, ekstrakt z białej wierzby, cynk PCA, Inutec.

przeciwłupieżowe, oczyszczające, łagodzące
zapachowa
Skóra głowy
problemowa
do włosów z łupieżem

Najlepszy

Najlepszy szampon jakiego używałam, a właściwie wciąż używam. Skutecznie zlikwidował problem łupieżu już po kilku myciach i wracam do niego, gdy widzę, że z moją skóra głowy zaczyna dziać się coś niedobrego.
Używam go również, gdy nie mam czasu na odżywkę oraz podczas wyjazdów. Włosy po nim wyglądają świetnie i długo pozostają świeże. Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni.

Polecam dać mu szansę, gdy macie problemy z łupieżem i swędzącą głową.

Szampon przeciwłupieżowy, Radical Med

Szampon przeciwłupieżowy Radical Med kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to biała plastikowa butelka o pojemności 300 ml, zapłaciłam około 15 zł.
Szampon ma delikatny zapach, dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy , bardzo obficie się pieni, jest wydajny.
Szampon dobrze się spłukuje jednak po umyciu włosy nie najlepiej się rozczesują, konieczne jest użycie odżywki.
Szampon stosuję zapobiegawczo , myję nim włosy raz w tygodniu.
Podsumowując ogólnie dobry szampon, wydajny i niedrogi, co do usuwania łupieżu nie wypowiem się bo szampon stosowałam zapobiegawczo i jeśli o to chodzi to ten szampon spełnia swoją rolę, nie jest to mój hit ale na pewno jeszcze do niego wrócę. Polecam !

Niezastąpiony na co dzień

Używałam wielu szamponów tego typu, ten jednak okazał się najskuteczniejszy. Bardzo dobrze rozprowadza się po włosach i świetnie się pieni, dokładnie myjąc skórę mojej głowy. Po kilku dniach stosowania moje problemy znikają i mam problem z głowy. Przyjemny zapach dobrze spłukuje się z włosów.

Używanie ale naprzemienne

Używałam tego szamponu jakiś czas temu i uważam że faktycznie redukuje przetłuszczanie, ale nie jestem w stanie używać go nieprzerwanie ponieważ bardzo słabo się pieni i mam wrażenie czasem że nie umyłam włosów po nim. Generalnie sama konsystencja jest fajna, zapachu nie ma więc komfort samego mycia jest średni, ale efekt jest dostrzegalny po dwóch trzech umyciach. Myślę że spokojnie mogłabym go polecić dla osób które mają problem z przetłuszczaniem ale na 2-3 miesiące bo po tym czasie użycie jakiegokolwiek szamponu który pachnie i się pieni jest przejściem w nowy wymiar :).

A łupież pozostał...

Nie wiem skąd te świetne opinie co do tego produktu, bo z moim łupieżem ten szampon na pewno nie pomógł, a wręcz przeciwnie mam wrażenie, że pogorszył stan skóry na głowie. Szampon jak szampon. Dobrze się pieni. Ma trochę niewygodne opakowanie. Jest dość rzadki łatwo się wylewa. Nie jest łatwo nabrać jego małą ilość
Mi ten szampon nie przypadł do gustu. Łupież jak był tak jest może nawet mocniejszy. Mogę tylko powiedzieć, że produkt jest wydajny i przy codziennym stosowaniu na długo starcza.

działa

Szampon przeciwłupieżowy marki Redical med zakupiłam po namowach koleżanki, która bardzo go zachwalała. Na szczęscie jej zachwyt okazał się słuszny. Szampon po ok 3 tygodniach pomóg mi pozbyć się łupieżu.
Dodatkowo włosy po nim wyglądają zdrowo a skóra głowy już nie swędzi.

Działa

Szampon przeciwłupieżowy marki Redical med zakupiłam w aptece za 12.99. Opakowanie ma pojemność 300 ml i zamykane jest na nakrętkę co mi akurat nie przeszkadza.
Bezbarwna konsystencja jest gęsta ale dobrze się wydobywa. Łatwo się rozprowadza i dobrze pieni. Dokładnie oczyszcza zarówno skórę głowy jak i włosy.
Używam go co 3-4 dni i po ok 3 tygodniach stosowania zauważyłam zmniejszenie łupieżu a skóra głowy nie ma zaczerwienień i nie swędzi.
Poza tym szampon pozostawia skórę głowy nawilżoną a włosy są miękkie, nawilżone i lejące. Nie plączą się i łatwo się rozczesują.
Zostanie ze mna na dłużej.

wydajny

Szampon niezwykle wydajny, dobrze rozprowadza się na włosach, ma przyjemny zapach i dobrze oczyszcza włosy, jednak pomimo używania nie zaobserwowałam korzystnych zmian. Na pewno jednak będę do niego wracać, bo bardzo dobrze oczyszcza włosy nawet gdy są mocno przetłuszczone.

Radical Med

Szampon zakupiłam z polecenia swojej fryzjerki, gdyż odkąd pamietam miałam problem z łupieżem.
Kupuje go w aptece. Używam bardzo długi czas.
Szampon jest w bardzo estetycznej buteleczce z duża zakrętka.
Wyglada tak dobrze, ze go nie chowam tylko stawiam na wannie, bo całkiem wpasowuje sie w wystrój łazienki.

Konsystencja jest gęsta, bezbarwna. Szampon dobrze sie pieni. Wmasowuje dokładnie w skore głowy.
Efekt zauwazylam juz chyba po 3 myciu.
Po stosowaniu około 3/4 miesięcy - regularnie-
łupież całkowicie znikł. Stosuje go do dzis, co któreś mycie by problem nie wrócił, gdyż było to dla mnie wstydliwe i uporczywe.
Włosy po umyciu są w bardzo dobrej kondycji. Sypkie i blyszczace. Pomaga nie tylko w łupieżu, ale i odbudowywuje włosy.

Przypadł mi do gustu

Mam włosy z łupieżem , szampon co prawda nie wyleczył w 100 % łupieżu ale zmniejszył go na tyle, że nie jest już uciążliwy. Przy każdym myciu przesusza skórę głowy dlatego używam go co drugie mycie. Jest bardzo wydajny wystarczy niewielka ilość aby umyć długie włosy ( ja mam włosy do łopatek) . Jest tani w super-pharm często go kupuję za 8 zł . Ma fajny taki ziołowy zapach bardzo przypadł mi do gustu. Ma barwę przezroczystą , gęstą . Włosy po umyciu są poplątane i szorstkie dlatego konieczne jest użycie odżywki.
Ja cenię go za minimalizowanie łupieżu w tej kwestii sprawdza się bardzo dobrze.

Dobry szampon, ale łupież został.

Mam lekki problem z łupieżem, pojawia mi się na drugi dzień po myciu. Szampon ten kupiłam w aptece, jest dostępny i miał dobre opinie. Szampon ma dość delikatne działanie, nie wysusza, a nawet ma działanie nawilżające. Jego wielkim minusem jest opakowanie, jest po prostu niewygodne, obkrecajaca się pokrywka, szerokie opakowanie zupełnie się nie sprawdza. Szampon jest dość rzadki, wylewa się przez palce. Co działania przeciwłupieżowego to nie pomógł mi. Więc jest to zwykły szampon w niewygodnym opakowaniu.

Najlepszy

Szampon naprawdę działa i jest dosyć tani. Zwalczył łupież w tydzień przy codziennym stosowaniu, a już po dwóch użyciach skóra głowy przestała swędzieć. Znacznie przedłuża świeżośc włosów i nie obciąża ich. Po tygodniu wszelakie ranki i łuszczące się miejsca zniknęły. Należy trzymać się zaleceń producenta i po umyciu potrzymać kosmetyk na głowie przez 2-3 minuty jak maskę. Będę stosować go zamiennie z innym szamponem i później profilaktycznie raz w tygodniu żeby problem nie wrócił. Dodam, że mam bardzo kłopotliwą w pielęgnacji skórę głowy, a żadne szampony nie pomagały. Dopiero ten rozprawił się z łupieżem. Miejmy nadzieję, że na zawsze.