Garnier, NutriDermist, Kofeinowy roll-on pod oczy przeciw opuchnięciom i cieniom

Cena PLN 30.00

Innowacyjny żel z aplikatorem kulkowym przeznaczony dla zmęczonych i opuchniętych oczu. Chłodzi, likwiduje opuchliznę, poprawia krążenie i zwalcza worki pod oczami. Zawiera kofeinę o właściwościach pobudzających mikrokrążenie oraz prowitaminę B5, aby nawilżać okolice oczu.

W wersji brytyjskiej seria Nutritionist, Caffeine Eye Roll-On.

Fajny Gadzet

Roll on Garniera zachwycil mnie od pierwszego uzycia, dzieki niemu po zarwanej nocy moge otworzyc oczy :) Dosc dobrze sie wchlania,
nadaje sie pod makijaz mimo pozostawiania delikatnego rozswietlajacego filmu - rozjasnia cienie
nie powoduje podrazien,
opakowanie estetyczne, wygodne w uzyciu

Używam tego produktu od:wakacji 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego bo uzywam nieregularnie

nie oczekiwac cudów

Cienie i sińce pod oczami to moja zmora. Zarówno te od strony zewnętrznej od niewyspania jak i te od strony worka spojówkowego genetycznie uwarunkowane.
Nie oczekiwałam cudów, ale jednak jakiś tam efekt jest i nie mogę choćbym chciała powiedzieć, że nie.
Naprawdę odrobinę zmniejsza te paskudniaki pod oczami i o dziwo nawet te po stronie wewnętrznej.
Mimo wszystko bez korektora się nie obejdzie, ale chociaż tyle, że nie muszę go nakładać warstwami.

Używam tego produktu od:3 miesiecy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:2/3

Nie działa =[

Jest relaksujący, nie podrażnia oczu. Dobry dla kogoś kto nie ma problemów z podkrążonymi oczami, a chce tylko wydać trochę zbędnej gotówki. Nie polecam, znam kilka produktów dużo tańszych i zdecydowanie bardziej skutecznych. Poszukiwaczki dobrego specyfiku pod oczy......szukajcie dalej :p

Używam tego produktu od:2miesięcy

bez przesady

Największa inowacja to opakowanie typu roll on z metalową kulką, która potęguje efekt chłodzenia - jedyny odczuwalny i to przez krótki czas. Kiepsko się sprawuje pod makijażem. W zasadzie to jak przemycie okolic oczu delikatnym tonikiem i tyle.

Sorrki, ale zaczęłam stosować go codziennie rano i rzeczywiście przy bardzo podpuchniętych powiekach się sprawdził - szybko ukoił okolice pod oczami - w sumie do tego jest przeznaczony - nie do walki ze zmarszczkami, ale oznakami zmęczenia - zwracam honor, ale i tak nie wiem czy kupię ponownie, bo skubany rzeczywiście wydajny...

Używam tego produktu od: Z pół roku temu, chyba z połowę zielonej flaszeczko rolleczki...
Ilość zużytych opakowań:

Taki sobie

W sumie mogłam dać 3*, ale z opisu bardziej pasuje do 2*. Minimalnie likwiduje cienie, które są moją zmorą nr 1 od bodajże ponad 10 lat! Poza tym przyjemnie masuje skórę. Plus za to, że nie wysusza mojej skóry i nie robi skorupy pod oczami tak jak krem firmy Ava (czy jak jej tam). Ale... nie robi też nic szczególnego. Narazie poużywam, ale bez większych ochów i achów.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Szału nie ma... !

Niestety dałam się skusić ciekawemu opakowaniu i reklamie.Niestety nie zauważyłam ŻADNYCH efektów! Skóra pod oczami jak wyglądała tak wygląda nadal mimo,że systematycznie używałam roll-ona.Jedynym plusem jest to,że jest abrdzo wydajny,ale co z tego skoro nic sie nie dzieje? Niestety pieniądze zmarnowane... Nie polecam!

Duży plus

Mam straszne cienie pod oczami, głównie nie wiadomo nawet od czego. Myślę, że ten efekt potęgowany jest przez to, że noszę soczewki i do tego mam skórę bardzo naczynkową pod oczami. Do tej pory nic nie pomagało, więc postanowiłam spróbować tego roll-ona. Jestem mile zaskoczona, ponieważ faktycznie moje cienie się zmniejszyły! Nie są zlikwidowane do końca ani w całości ale to jest naprawde duży plus i jestem zadowolona.
Do tego przyjemna aplikacja (nie wylewa się za dużo), chłodna kuleczka przyjemnie masuje, opakowanie bardzo praktyczne i ładnie pachnie.
Polecam, aczkolwiek będę szukała czegoś jeszcze lepszego :)

na lato ok, ale

nie wiem, czy naprawdę pomaga. Jak czytam w recenzjach, nie jestem jedyną z takimi wątpliwościami. Tak czy inaczej chłodna kulka bywa niezastąpiona rano. Czasem wydaje mi się, że działa na cienie, czasem że w ogóle. Więc NIE WIEM.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/4

nie dzial

nie zbyt dobry produkt, moze u ludzi przed 20 stka by sie sprawdzil ale nie u mnie :( szkoda bo pomysl super. nie dotykasz krem, lekko zamrazasz skore- super. ale zawartosc pozostawia duzo do zyczenie. nie widzialm zadnej poprawy pod oczami :(
moze dlatego ze uzywalam na zmiane z innym kremem pod oczy. teraz go stosje awaryjenie, i jak mam go pod reka w ciagu dnia (tak zeby zuzyc)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

rzeczywiscie gadzet...

To chyba rzeczywiscie gadzet i 30zl wyrzucone w bloto. Chyba mnie cos przycmilo jak go kupowalam, jak moglam pomyslec, ze produkt za 29.90 zrobi cokolwiek z moimi cieniami? A jednak czlowiek jest istota naiwna. Fakt, roll on przyjemnie chlodzi jak sie go wlozy do lodowki i ma fajna forme aplikacji, ale cienie i worki nie zmniejszyly sie po nim nawet w najmniejszym stopniu. Taki bajer, ale efektow nie daje, a jesli juz to efekt placebo. Plus za wydajnosc, bo ubywa bardzo powoli, ale nie wiem akurat, czy mnie to cieszy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

??

Bardzo fajny i ciekawy pomysł na opakowanie włącznie z metalową kuleczką, która niczego nie zmienia, a także jej zadania nie potrafię określić. Chyba jest tylko po to, żeby nie trzeba było rozsmarowywać kosmetyku palcami. Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie chłodziła... No chyba, że włożę do lodówki...
Poza tym zero efektów, myślałam że choć trochę mi pomoże w walce z cieniami, ale nie zdziałał nic.

I tyle.

Edit: właśnie wylądował w koszu ;)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

i tam. gadzet

dostalam go w nagrode w konkursie garniera, i dobrze, bo sama bym go nie kupila

nie wierze w cuda wianki za tak male pieniadze, nie wierze ze znikna cienie pod oczami i opuchlizna od przejechania kuleczka

uzywam go jako gadzetu, nie zauwazylam zadnych zmian, co wiecej, delikatnie sciaga mi skore, co nie jest komfortowe

choc to moze ma byc efekt minimalizowania opuchlizny?!Używam tego produktu od:miesiaca