Garnier, NutriDermist, Kofeinowy roll-on pod oczy przeciw opuchnięciom i cieniom

Cena PLN 30.00

Innowacyjny żel z aplikatorem kulkowym przeznaczony dla zmęczonych i opuchniętych oczu. Chłodzi, likwiduje opuchliznę, poprawia krążenie i zwalcza worki pod oczami. Zawiera kofeinę o właściwościach pobudzających mikrokrążenie oraz prowitaminę B5, aby nawilżać okolice oczu.

W wersji brytyjskiej seria Nutritionist, Caffeine Eye Roll-On.

niezastąpiony

kupiłam ten roll-on rok temu w grecji, u nas był jeszcze niedostępny. już wtedy doceniłam jego zalety - metalowa kuleczka przyjemnie chłodzi i odświeża skórę pod oczami, a zawartość poprawia wygląd okolic oczu. używam od wiosny do jesieni, a sporadycznie także zimą. nie używam tego kosmetyku jako klasycznego kremu pod oczy, lecz w ciągu dnia, kiedy tego potrzebują. polecam!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:drugie

dobry gadzet

Rano jest niezastapiony,zawsze mam wory pod oczami dlatego nabylam ten gadzecik,i jestem zadowolona,nie zauwazylam aby cienie pod oczami "wyjasnialy"ale napewno dziala na opuchniecia,zmniejsza i chlodzi.Super by bylo gdyby mial jakies wlasciwosci pielegnujace odzywcze i nawilzajace,moze pomysla o tym,ale napewno nie wysusza, stosuje go codziennie trzymam go w lodowce dla zwiekszenia efektow (mocniejszego chlodzenia)i niekiedy zapominam go zastosowac przed nalozeniem fluidu,ale to nie ma mniejszego znaczenia,gdzyz mozna go nalozyc na make-up.ok 3 minut potrzebuje na wchloniecie,i jest strasznie wydajnyyy,zniknelo ok 1/10 zelu w przeciagu ok 3 tyg stosowania,a trzeba go zuzyc wciagu 6-ciu mies.polecam dla ochlodzenia.EDYT-po skonczeniu proponuje wlac wode thermalna i trzymac w lodowce,dla schlodzenia opuchniec,bo zel nie dziala na nic innego;)dla moich 30 wiosen to za malo ,musze uzywac innego kremu pod oczy "dzialajacego";)Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Minimalizuje opuchnięcia

Mam poważny problem z opuchnięciami powiek i skóry pod oczami. Ten roll-on może nie rozwiązuje problemu ale bez wątpienia działa, zwłaszcza nałożony na noc w duecie z krótkim masażem. Maksymalnie jak na swoje możliwości niweluje wtedy opuchnięcia : w sam raz przygotowując skórę na rano ;)
Jedynym minusem jest brak jakichkolwiek właściwości pielęgnacyjnych, radzę używać go wraz z innym kremem pod oczy np.nawilżającym. Jednak swoje główne zadanie spełnia, więc z czystym sumieniem polecam.

kuleczkowe ochłodzenie

ten kto cierpi przez opuchniecia doceni ten produkt za samą wiecznie chłodną kuleczkową końcówkę. wreszcie czuję że masuję ten zebrany po nocy płyn czy co tam się zbiera (ble..) bywa że lekko szczypie ale nie zawsze. napewno nie nadaje się pod makijaz razej tak na rano bo w ciągu dnia na makijaż to bez sensu - nie próbowałam. działa ale nie wypycha zmarszczek. niestety nie zauważam jakiegoś długofalowego wpływu. nie pojędrnia na dłuższą metę powiek. naprawde nieźle wspomaga i przyspiesza ten czas po przebudzeniu gdy opuchnięte oczy jakoś powracaja do względnej normy...

bezbarwny i bezzapachowy, stosunkowo tani więc polecam.
ps jednak warto mieć też jakiś krem oprócz samego rolerka

napewno pożyteczny dla młodych osób np na oczka zapłakane ;) ale tu i flos lek zaradzi

Używam tego produktu od:2 mies

Supcio :*

Zdecydownie KWC :)

Roll-on bardzo wydajny, metalowa kuleczka nakłada tyle preparatu ile trzeba i można nią wykonać masaż ;) Opakowanie w kolorze optymistycznej zieleni nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce i jest wyjątkowo zgabne. Działanie roll-ona jest natychmiastowe - opuchnięcia znikają w mgnieniu oka ;), a po sińcach nie pozostaje żaden ślad.

Preparat nie podrażnia nawet moich BARDZOOO wrażliwych oczków (jestem alergiczką i okres czerwiec-lipiec to masakra) :D

Idealny dla imprezowiczek, które często zarywają noce. Przetestowałam na sobie - po nieprzespanej nocy nie ma śladu ;)

Kocham :*

na zawsze razem

to jden z tych kosmetyków, co do których człowiek zastanawia sie, gdzie były, jak ich nie było i dlaczego nie miał ich wcześniej.

efekt doraźny jest - moje worki pod oczami (fuuj) zyskują ładniejszy kolor i mają mniej wyraziste kontury - samo to to już sporo i nie dał tego żaden inny krem wcześniej. Systematycznie stosowany zmniejsza te okreopne cuda-wianki pod oczami. A jaki ból jest, kiedy się gdzieś wyjedzie bez niego... Nie usuwa cieni i opuchlizny (może, jesli ktoś ma ją niedużą, to tak), ale zmniejsza je bardzo mocno.
Aplikacja jest prosta i przyjemna, można powtarzać na makijaż (byłam zaskoczona tą informacją z KWC,ale sprawdziłam).

Nie nawilża niestety. Ale za jego cudowne działanie i tak nie odejmę mu nawet pół gwiazdki za to. Po prostu potem używam jescze jakiegoś kremu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale pewnie jeszcze na długo starczy

Jest OK

Nie spodziewalam sie zbyt wiele po tym produkcie, myslalam ze to bedzie raczej zbedny bajer. Ale okazal sie bardzo przydatny. Bardzo wygodny aplikator, kulka dobrze dozuje plyn i przyjemnie chlodzi. Od razu sie wchlania nie pozostawiajac zadnej zbednej warstwy na skorze. Po uzyciu skora jest napieta, odprezona i wygladzona a cienie sa zmniejszone. Nie wysusza skory, ale co do nawilzenia to sam raczej niewiele zdziala, ja uzywam na niego krem. Fajne jest w nim to, ze mozna go uzywac w ciagu dnia w ramach odprezenia oka na makijaz. Bezie na pewno bardzo pomocny latem. Wydajny. Bezzapachowy, nie podraznia oczu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa

Przyjemny

Od dawna walczę z cieniami i podpuchniętymi oczami dlatego skusiłam się na ten produkt i jestem zadowolona,do tej pory żaden krem droższy czy tańszy nie spełnił moich oczekiwań a użyłam ich sporo,a ten zmniejszył moje sińce pod oczami używam go na zimno wkładając do lodówki na 10 min.przed aplikacją,uwielbiam to chłodzące uczucie,z opuchnięciami jest troszkę słabiej jakby mniej sobie radził,ale i tak jestem zadowolona,produkt wydajny i oczywiście + za fajne opakowanie i wygląd.

Ilość zużytych opakowań:1/3

gadżet, który działa :)

Wstaję codziennie o 3 rano więc wiem, co to znaczy mieć podpuchnięte oczy i cienie. Aplikator w postaci zimnej kuleczki od razu poprawia kolor skóry wokół oczu i sprawia, że znika opuchlizna. Aczkolwiek nie redukuje zmarszczek, jedynie może lekko je spłyca, ale po odstawieniu - pojawiają się znowu. Jest za to super wydajny. Opakowanie świetne, bardzo wygodne w użyciu :)

Używam tego produktu od:miesiąca

gadżecik

Jest bardzo dobry kosmetyk i naprawde polecam dla osob z opuchnięciami i przede wszystkim sincami, gdyz ten roll on radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Oczywiscie nie znikaja calkowicie, ale juz moge uzywac duzo mniej kryjacego korektora pod oczy przy czym niewielka ilosc wystarczy, aby przykryc since.
Trzymam go w lodowce, wiec to jeszcze poteguje eefekt zimna, ktory daje i tak metalowa kulka-na poczatku stosowanie wydaje sie byc przez to nieprzyjemne. Stosuje rano i wieczorem, a na po wchlonieciu krem pod oczy, gdyz sam roll on nie wystarcza. Byłby lepszy, gdyby nawilżał lepiej. Jest bardzo wydajny - 1cm od góry zuzylam przez miesiac!!! A spodziewalam sie, ze nie bedzie wydajny. Połączenie z kremem pod oczy Eucerin Hydrobalance jest fatalne-oczy szczypia i lzawią, ale juz z Daxem swietnie sie komponuje.
Nie wiem czy kupie ponownie, gdyz upatrzylam sobie juz redukujacy cienie i opuchlizne krem pharmaceris, ale mysle, ze moze byc moim faworytem!

Używam tego produktu od:miesiaca

lekki, dla 20-latek

Fajny, dla mlodej cery, ktora jeszcze nie wymaga dzialania przecizmarszczkowego, ale juz jest lekko opuchnieta i sa cienie..

dla mnie super gadżet - swietny pomysl mieli.
wygodny aplikator, a dzieki metalowej koncowce dodatkowo chlodzi....i zastosowanie go to okolo 2 sekundy...wiec sprzyja regularnemu stosowaniu.

jest ok dla soczewek.

efekty? zmiejsza opuchlizne, zmarszczek nie redukuje, cieni nie wiem czy likwiduje czy nie - bo nie mam...

Jako produkt dla 20 - sto latki - ok.
Ale pierwsze zmarszczki, bardziej sucha skóra pod oczami i drobne cienie - czyli rzeczywistość 30-latek - > odpada.

wart swojej ceny, godny poleceniaUżywam tego produktu od: 3 lata

bdb

Kupiłam go bo od lat zmagam się z cieniami pod oczami (u mnie w rodzinie to chyba genetyczne:])i już po kilku dniach widać było rezultat... no i nie uczulił mnie:) nie daję 5 gwiazdek bo mógłby lepiej nawilżać, ja w parę minut po nałożeniu nakładam jeszcze krem nawilżający.