Lovely, Pink Bite Highlighter (Różowy rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Pink Bite Highlighter (Różowy rozświetlacz do twarzy)

Pojemność 1 szt

Wyjątkowy rozświetlacz do twarzy w kolorze różu , który gwarantują trwałość i intensywny blask. Drobno zmikronizowane cząsteczki dają efekt mokrego policzka. Rozświetlacz o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny do wykonania makijażu techniką strobingu.

Różowy rozświetlacz

Rozświetlacz w pięknym różowym odcieniu. Trwały i wydajny. Świetna jakość w niskiej cenie. Piękny błysk zamknięty w małym, uroczym opakowaniu. Rozświetlacz nie podrażnia i nadaje się także na cień do powiek. To samo sądzę o odcieniu szampańskim i złotym.

Rozświetlacz Lovely

+ wydajność
+ wygodne, niewielkie opakowanie
+ ładna kolorystyka

Różowy skarb

Lubię produkty delikatnie rozświetlające skórę które nadają naturalny ładny wygląd podczas zakupów w drogerii Rossmann zajrzałam do szafy marki Lovely i zauważyłam ten produkt o których słyszałam pochlebne opnie zaintrygowana postanowiłam kupić go zakupić i wypróbować .

Słabizna

Miałam inne rozswietlacze od lovely i były lepsze. Tutaj drobiny duże, brak tafli, efekt mizerny, słabo widoczny. Nie kupię następnego opakowania na pewno.

Bardzo drobinkowy

Zazwyczaj używam złotych kolorów, ale z ciekawości chciałam wypróbować różowych tonów w rozświetlaczu i o ile kolor jest ok to nie podoba mi się to, że jest bardzo drobinkowy, nie ma tafli, blasku tylko takie malutkie iskierki brokatu. Używam go czasem jako toper do innych rozświetlaczy lub cieni do powiek.

Niewiele widać :(

Kupiłam, zachęcona pięknym różowym kolorem. I jakie było moje zdziwienie, gdy próbując go nałożyć ledwo co było widać na twarzy :( Sam produkt jest bardzo twardy i wydaje mi się, że właśnie przez to nie chce się za bardzo nakładać na pędzel. Żeby uzyskać zadowalający mnie efekt muszę go lekko kruszyć a dopiero później nakładać. Gdy to już się uda, wtedy możemy cieszyć się pięknym glow. Kolor jest bardzo ładny, kosmetyk nie robi nam plam, (pokruszony na pędzelku) rozciera się ładnie. Mimo wszystko - polecam

Delikatny róż

Jak tylko Pink Bite dołączył do kolekcji małych, okrągłych rozświetlaczy z Lovely, z których najbardziej znane są Gold i Silver highlighters, to również chciałam go mieć w swojej kolekcji. Jest to rozświetlacz o pięknym, różowym kolorze. Pozostawia delikatny efekt rozświetlonej skóry. Jest to prasowany produkt w przystępnej cenie. Trzeba trochę uważać na opakowanie bo te małe pokrywki często się łamią przy zbyt mocnym zakręcaniu wieczka. Rozświetlacz Pink Bite podobny jest do rozświetlaczy z Make Up Academy: Pink Shimmer i Hollywood Rose, ale daje bardziej delikatne, różowe rozświetlenie. Wszystkie trzy bardzo lubię.

Bardzo w porządku rozświetlacz

Używałam innych kolorów z tej serii i bardzo mi nie podpasowały. Do jasnej cery wygląda dobrze. Bardziej podoba mi się ten w kamieniu niż w płynie. Nie jestem wielką znawczynią rozświetlaczy, ale jeśli chodzi o podstawowe użycie jest okej. Dla początkujących w makijażu chyba najlepszy, bo tani - można łatwo znaleźć swój kolor w rozświetlaczach tej firmy kupując pozostałe odcienie. Trwałość nie jest powalająca, trzeba też troszkę więcej nałożyć, żeby było dobrze go widać.

jeden z najgorszych jakie miałam

Uwielbiam rozświetlacze, ale mam co do nich swoje preferencje. Nie przepadam za tymi gdzie drobinki są mocno widoczne i ten jest jednym z nich.

Cóż mogę o nim powiedzieć?
Na pewno jest to rozświetlacz dosyć miękki, jakby lekko mokry. Konsystencja podobna do tych chrom rozświetlaczy z Maybelline.
Nie pyli, ale może się lekko kruszyć.

Opakowanie jest takie zwykłe, plastikowe, odkręcane. Nie wydaje się super trwałe, ale na razie nic się z nim nie dzieje. Być może dlatego, że rzadko po niego sięgam i nawet nie leży w kosmetyczce a w szufladzie, więc nie jest ciągle przewracany i obijany przez inne kosmetyki.

Rozświetlacz ma całkiem ładny kolor, nie jest bardzo zimny czy mocno różowy. Znam ładniejsze rozświetlacze w różowej tonacji, mimo że nie należy ona do moich ulubionych. Zdecydowanie preferuję te złote...

Rozświetlacz w przeciwieństwie do tego glow bite jest niemal niewidoczny na buzi, mimo nałożenia w dużej ilości. Jest typowo drobinkowy i właśnie na buzi widać tylko pojedyńcze duże drobiny. Nie ma takiej tafli czy smugi koloru.
Tylko ppjedyncze duże brokaciki. Nie jest to moje wykończenie.

Są milion razy lepszy i równie tanie rozświetlacze. Nie polecam go.

Świetny

Bardzo fajny rozświetlacz za niewielkie pieniądze. Osobiście o wiele bardziej lubię rozświetlacze w kamieniu niż w płynie, są wygodniejsze i szybsze w nałożeniu. Jestem też fanką różowych odcieni, więc ten produkt to mój ulubieniec. Jest delikatny, a jednocześnie widoczny. Daje naturalny efekt rozświetlonego mokrego policzka.
Jeśli chodzi o trwałość, to w moim przypadku nie wytrzymuje całego dnia, natomiast nie jest to jakiś wielki minus, w razie potrzeby po prostu nakładam go ponownie.
Wydajność jest w porządku, po dwóch miesiącach nadal mam jakąś 1/3 produktu, przy czym używam niemal codziennie.
Opakowanie jak to lovely, tanie. Jednak produkt mi się nie skruszył, pudełko nie zepsuło, więc tu też na plus. Zdecydowanie kupię ponownie.

Tania alternatywa dla drogich rozświetlaczy!

Świetny, budżetowy rozświetlacz. Ogólnie dostępny w bardzo korzystnej cenie. Odcień Pink Bite jest jednym z moich ulubionych. Nakładany na górę kości policzkowych, tworzy piękna, płynną taflę. Dość ciemny odcień, robi eleganckie wrażenie, jak gdyby odwrotnego konturowania. Stosunek jakości do ceny jest zadowalający. Jednak, produkt jest mało wydajny przy codziennym aplikowaniu. Dyskomfort sprawia także mała średnica opakowania, dlatego trzeba używać niewielkich pędzli do nakładania produktu. Samo opakowanie jest plastikowe i mało atrakcyjne. Jednak, produkt jako alternatywa dla droższych rozświetlaczy zdaje egzamin!

Mam mieszane uczucia

Kupiłam go ze względu na jego dobre opinie, nie mam pojęcia czym się można tak zachwycać, mi osobiście całkowicie nie przypadł do gustu. Kruszy się niesamowicie, na twarzy go praktycznie nie widać. Na palcach, jako swatch, faktycznie wygląda ślicznie, tego nie można mu odmówić, jednak bardzo trudno uzyskać ten sam efekt na twarzy. Nie polecam