Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Wibo, 3 Steps to Perfect Face Light (Paleta do konturowania twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Paleta do konturowania twarzy Wibo 3 Steps to perfect face została zaprojektowana z myślą o konturowaniu twarzy. Składa się z trzech niezbędnych elementów do wykonania tego typu makijażu.
W skład palety do konturowania twarzy Wibo 3 Steps wchodzą:
- Rozświetlacz nadający złocisty blask bez pozostawienia koloru, idealnie rozprowadzająca się formuła zapewnia efekt rozświetlenia na wiele godzin.
- Bronzer nadaje opalony odcień skóry w klasycznym odcieniu, dzięki umiejętnemu użyciu można wykreować idealny kształt twarzy.
- Róż w najbardziej pożądanym odcieniu z perłą holograficzną. Daje niesamowity odcień różu ze złotą poświatą. Idealna aplikacja, wystarczy jedno muśnięcie aby uzyskać subtelny odcień promiennych policzków ze złotą poświatą.

pudrowe

Must have

Na tę paletkę skusiłam się dawno temu, zachęcona dobrymi recenzjami jednej z blogerek kosmetycznych i nie zawiodłam się.
Używam całe trio: bronzer, róż i rozświetlacz i nie wyobrażam sobie mojego makijażu dziennego bez użycia tego produktu. Rewelacyjna cena i świetna jakość - tak w skrócie można opisać tę paletkę.
Rozświetlacz to mój nr 1 jeśli chodzi o to trio, jest przepiękny i bardzo długo utrzymuje się na skórze. Koleżanki z pracy są zachwycone efektem i prosiły by zdradzić czego użyłam :)

2 do 1 na nie...

Bardzo ładne opakowanie, która woła, by wrzucić je do koszyczka... W opakowaniu znajdują się trzy produkty, tj. bronzer, rozświetlacz i róż. Ponadto ma dość duże lusterko, które rewelacyjnie sprawdzi się w podróży.

Zacznę od bronzera, który uważam za dość dobry i kwalifikuję do tych produktów całkiem przyzwoitych. Można stopniowo budować pożądany kolor, można nim konturować delikatnie twarz i ja ocieplić. O ile bronzer jest dość dobrym produktem, o tyle pozostałe dwa są jakimś nieporozumieniem....... róż jest jakiś taki... ani to pomarańczowy ani to czerwony.. sama nie wiem co to za kolor... z kolei rozświetlacz.. o matko! brak mi dosłownie słów.... mam wrażenie, że ktoś się pomylił i wrzucił kilogram brokatu na ozdobę.....

Dobra paletka

Bardzo wygodna i praktyczna paletka, bronzer w fajnym, jasnym odcieniu, łatwy w obsłudze. Zużyłam cały, starczył na długo ale dało się go skończyć bez marnowania produktu. Rozświetlacz bardzo ładny, chłodny. Minimalnie mniej wyrazisty od rozświetlacza lovely silver. Różu używam rzadko, jedynie w roli cienia do powiek.
Chętnie kupilabym duet z samym bronzerem i rozswietlaczem. Wtedy byłaby to paletka chyba nie do zastąpienia

Średnie kolory

Jedynym produktem którego używam z tej palety jest bronzer. Róż jest zbyt błyszczący, za to pięknie wyglada jako cień do powiek. Rozświetlacz ma zbyt zimny kolor- zdecydowanie wole złote a ten wpada w srebro. Za to bronzer jest idealny. Zimny, nie robi plam, długo sie utrzymuje. Niestety wykonanie palety pozostawia wiele do życzenia... U mnie lezy w szufladzie, nie zabieram jej w żadne podróże a mimo to, po kilku tygodniach pękło zamknięcie.

świetny... duet :P

W mojej palecie róż jest praktycznie nietknięty - nie mój odcień. Ale rozświetlacz i bronzer - kozak. Efekt i jednego i drugiego można budować. Rozświetlacz daje śliczną tafle, bronzer efekt skóry muśniętej słońcem - nie robi też plam, nie jest jakoś bardzo napigmentowany, ale bardzo "bezpieczny". Dla tej dwójki na pewno nadal będę kupowała tą paletę :)

No nie wiem

Na pierwszy rzut oka paletka nie wygląda źle, ale z nakładaniem jest gorzej. Bronzer nie rozciera się prawidłowo, jest bardzo trudny do aplikacji. Rozświetlacz jest w palecie chyba jedynym plusem bo nie jest tragiczny i ma ładny odcień, natomiast róż jest jak dla mnie kompletnie nie widoczny na skórze daje tylko lekki efekt rozświetlenia, ponieważ posiada drobinki. Produkt ma bardzo pudrowy zapach, który z pewnością nie wszyscy polubią

Używa produktu od: próbka

Pierwsza paletka

Ładnych kilka lat temu, jak zaczynałam się malować, kupiłam tą paletkę. Dało się nią ładnie wykonturować twarz, jednak aktualnie byłaby ona dla mnie niewystarczająca. Jeśli ktoś potrzebuje delikatnego, mało widocznego efektu, na pewno będzie zadowolony, jednak dla osób, które malują się mocniej, może być problematyczne, że np. bronzer trzeba będzie nakładać 3 razy .. Ładnie pachną, bardzo "pudrowo", Wibo ma świetne kosmetyki, w bardzo dobrzej cenie, które są godne polecenia dla delikatnie malujących się kobietek.

3 kroki do perfekcji :-)

Rewelacyjna paletka do konturowania 3w1. Dla mnie nazwa mogłaby być 2w1, bo róż według mnie jest totalnym bublem.Mieni się w złotym odcieniu,ma drobinki i wygląda to na twarzy po prostu źle. Reszta,czyli bronzer i rozświetlacz są rewelacyjne.Piękny zapach.Niska cena.Bardzo wydajny produkt.Cóż chcieć więcej.

Bardzo dobra paletka

Paletka zamknięta w szczelnym, eleganckim opakowaniu. W środku połyskujący róż do policzków w stonowanym różowym kolorze, rozświetlacz o szampańskim odcieniu i matowy bronzer, który ma kolor odpowiedni do ocieplania i "opalania" skóry - nie ma dużego ryzyka zrobienia sobie nim plam. Rozświetlacz na buzi pozostawia efekt tafli, natomiast róż ładnie połyskuje. Produkty długo się utrzymują i nie wymagają poprawek przez nawet 7 godzin (a nawet dłużej). Bardzo wydajny - używam od ponad pół roku niemal codziennie i widać jedynie niewielkie ślady zużycia. W opakowaniu lusterko. Produkt jest lekki i poręczny. W tej cenie produkt takiej jakości - szczerze polecam. Dostępny w Rossmanie.

5/5

MOJA ulubiona paleta do konturowania twarzy. Jak widać już troszkę zużyta co oznacza, że często z niej korzystam :) Jest naprawdę świetna.
Posiadam wersję #light
Zawiera brązer, rozświetlacz oraz róż do policzków (którego używam troszkę mniej).
Bardzo dobrze konturuje twarz nie tworząc sztucznego makijażu, nadaje delikatności i subtelności.
Brązer nie jest ani zbyt ciemny ani zbyt jasny, bardzo przypasowal do mojej cery. Jest trwały i nie ściera się szybko z twarzy.
Roświetlacz jest delikatny, subtelny. Po nałożeniu nie świeci się z daleka, na czym mi zależy. Ma być naturalny ale dając też efekt rozjasnienia twarzy.
róż jest w jasnej tonacji, delikatnie podkreśla policzki. Nadając uroczego delikatnego blasku policzkom.
Atutem tego produktu jest 3w1. Łatwo można zabrać ją w podróż :) Opakowanie jest jednak mało trwałe przy pierwszym upadku rozpadło się na dwie części. Jednak z lusterkiem ten produkt jest bardziej atrakcyjny. Z tyłu produktu fajna ściąga jak konturować twarz :)

Zdecydowanie polecam

Super paletka do konturowania. Zdecydowanie nadaję się do kosmetyczki, w podróż itp. Bronzer delikatny, nie robi plam, rozświetlacz również daje ładny efekt, odcień różu troszkę mi nie spasował ale ogólnie jest ok. Trzyma się dość dobrze, nie ściera za szybko.

Fajny produkt

Fajny produkt , calkiem niezle sprawdza sie na podroz poniewaz mamy 3 produkty zamkniete w jednym pudeleczku . Bardzo ladnie pachnie. Rozswietlacz jesszt dosc suptelny ale smialo mozna nim budowac "kolor" jeslj chodzi o roz to mieni sie delikatnie na zloto ? ???????? najbardziej urzekl mnie brazer jest dosc cieply ale wlasnie do tego go uzywam do ocieplenia twarzy jak i konturu .