Prreti, Berry White Eye Serum (Azjatyckie serum pod oczy)

Prreti, Berry White Eye Serum (Azjatyckie serum pod oczy)

Aksamitne, żelowe serum pod oczy z ekstraktami owocowymi i witaminami. Lekka formuła kremu opracowana została dla nawilżenia, wygładzenia i rozświetlenia delikatnej skóry wokół oczu. Dzięki niezwykle lekkiej, żelowej konsystencji, krem łatwo rozprowadza się po skórze, dając efekt odmłodzonej, promiennej skóry. Redukuje widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz cieni pod oczami, przywracając świeży, młodzieńczy, wypoczęty wygląd.

Fajny dodatek do pielęgnacji

Używam to serum już ponad miesiąc i stosuję go wieczorem pod krem pod oczy i czasem rano. Bardzo fajnie łączy się z kremem pod oczy, również pod makijaż sprawdza się bardzo dobrze. Co do efektów to byłam miło zaskoczona, ponieważ gdy go kupiłam przeczytałam pare recenzji i zaczęłam trochę żałować, ale niepotrzebnie! Przede wszystkim zauważyłam, że to serum w połączeniu z kremem pod oczy świetnie nawilża. Co do redukowania drobnych zmarszczek nie mogę do końca się wypowiedzieć, ponieważ z racji młodego wieku ich nie posiadam. Bardzo pozytywnie jednak zaskoczyło mnie to, że po już dosłownie około dwóch tygodniach moje cienie pod oczami stały się mniej widoczne! Co prawda nie miałam z tym dużego problemu i jedynie trochę się okolica pod oczami odznaczała względem mojej cery ale teraz wygląda o wiele lepiej a to dopiero ponad miesiąc stosowania tego produktu!
Formuła jest bardzo fajna, żelowa konsystencja bardzo łatwo się rozprowadza po skórze a dodatkowo jest baaardzo wydajne; mała ilość zdecydowanie wystarcza na pokrycie obszaru pod oczami. Myślę, że prędzej wyrzucę to serum bo mi się przeterminuje niż zużyje całe - tak jest wydajne!
Ogólnie jeżeli ktoś nie ma większych problemów z okolicą pod oczami a chciałby dodatkowo wspomóc działanie kremu to jest to świetny kosmetyk! Zdecydowanie kupię ponownie

Nawilża, ale czasem korzystna cena rzeczywiście nie idzie w parze z wysoką jakością

Niemal bezwonne serum o żelowej, minimalnie lepkiej konsystencji, zamknięte w poręcznej, miękkiej tubce o ładnej stylistyce jest wyjątkowo niedrogie. Ta niebrzydka tubka jest dwukrotnie większa od zwyczajowo przyjętych w sprzedaży opakowań kosmetyków tej kategorii, a kosztuje zaledwie ok. 25 zł. To tak, jakby za typowy krem pod oczy zapłacić jakieś 12 zł...
Znam, i całym sercem optuję za propagowaną nawet przez wybitnych Dermatologów teorią, zgodnie z którą nie ma sensu inwestowanie w kremy po kilkaset złotych za słoiczek, bo skład mogą mieć zbliżony do tych po złotych kilkadziesiąt, i płaci się tak naprawdę jedynie za prestiż posiadania czegoś kosztownego, ale... hm... 25 zł za dużą tubkę serum pod oczy, które z założenia powinno mieć szczególne właściwości, z uwagi na przeznaczenie do newralgicznej strefy twarzy, czyli okolic oczu, to podejrzanie tanio.

Faktycznie. Przy czym czym jego niska cena jest w pełni uzasadniona, ponieważ specyfik niewiele czyni. Nawilża, i na tym jego zalety się kończą, więc dla Nastolatek, którym do pięknego wyglądu wystarcza tak naprawdę woda i mydło, może być wystarczający, ale dla Kobiet 20+ (nie przesadzam z ową cezurą czasową) – już niekoniecznie.

Serum jest lekkie, nawet dobrze nawilża, ale należy uważać, żeby nie przekozaczyć z ilością, gdyż minimalnie się lepi, więc niespecjalnie nadaje się wówczas pod makijaż, ale przypuszczam, że jest za słabe, żeby faktycznie działać przeciwzmarszczkowo, i nie zauważyłam tez w czasie jego stosowania szczególnego rozjaśnienia moich zasinień pod oczami.
Co do rekomendacji... Ujmę to dyplomatycznie tak – Kto chce, niech stosuje – na Własną odpowiedzialność, choć nie można zaprzeczyć, że jego ogromną zaletą jest niska cena.

Nie kupię ponownie

Produkt zakupiłam z ciekawości na promocji 40%. Samo opakowanie jak i tubka wyglada ładnie i schludnie. Producent zapewnia, ze te serum ma :
-nawilżać
-wygładzać zmarszczki
-rozświetlać
Jedynie co zaobserwowałam to krótkotrwałe nawilżenie, pozostałe zapewnienia nie maja miejsca, a już jestem w połowie tubki, wiec totalnie się rozczarowałam. Dodatkowo gdy dostanie się przez przypadek do oka mocno piecze!!!

Producent ostrzega, aby nie stosować na pryszcze, pieprzyki, podrażniona skore czy oparzona od promieni słonecznych.

Dla wymagających okolic oczu-"przydatne" jak zeszłoroczny śnieg

Po to azjatyckie serum sięgnęłam w złudnej nadziei, że produkt za niespełna 20 złotych zdziała cuda-a to przecież naiwność w czystej postaci. Ale- do rzeczy. Okolice moich oczu są bardzo delikatne, suche i skłonne do podrażnień. Urody z pewnością nie dodają mi widoczne cienie pod oczami i drobne zmarszczki mimiczne. Z zasinieniami dotychczas nie wygrałam i codziennie je tuszuję -bo tyle mogę zrobić, a kurze łapki nie spędzają mi snu z powiek. Od produktów pod oczy nie oczekuję oczywiście zmiany struktury DNA skóry'-), ale realnie- lekkiego napięcia, nawilżenia i rozświetlenia okolic oczu przed kolejnymi etapami pielęgnacji i wykonaniem makijażu. Serum Pretti nie mógł oczywiście tym oczekiwaniom sprostać, bo zwyczajnie jest za słaby dla kobiet w moim wieku i z moimi problemami ze skórą pod oczami. Produkt ma postać lekkiego żelu, który dość szybko się wchłania. W moim przypadku- w żaden sposób nie rozświetlił ani nie poprawił kondycji okolic oczu. Nie zauważyłam też widocznej poprawy napięcia ani dobrego przygotowania skóry do kolejnych etapów pielęgnacji oraz makijażu. Produkt nawet w drobnym stopniu nie wpłynął na wygładzenie -choćby optyczne drobnych zmarszczek. Specyfik jest - w mojej opinii-dobry jedynie dla kobiet w przedziale wiekowym 18-25 lat. Dla osób starszych- jak ja- nie widzę możliwości uporania się z takimi bolączkami, jak utarta elastyczności skóry, drobne zmarszczki czy utrata blasku i nawilżenia. Po testach produkt trafił do szuflady. Bez cienia pretensji- wybrałam produkt zbyt delikatny i - w moim przypadku- absolutnie zbędny.

Prreti

Krem kupiłam do przetestowania. Dobrze się u mnie sprawdza. Jestem zadowolona z efektu jaki daje. Nawilżenie i delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami. Ma przyjemną żelową konsystencję. Bezwonny. Nie roluje się i dobrze sprawdza się pod makijaż. Wydajne opakowanie. Fajny krem za niską cenę.

Właściwie zbędny

Jest produkt..ale tak..jakby go nie było. Tak to właśnie jest z serum pod oczy Prreti.
Fajne opakowanie, produkt w przyjemnej żelowej konsystencji. Właściwie bezzapachowy, fajnie się nakłada, szybko wchłania, produkt nie pozostawia lepkiego uczucia. Nie stosowałam pod makijaż, a jedynie na noc, tak więc nie wypowiem się jak sprawuje się pod podkładem czy korektorem.
Niestety nie zauważyłam poprawy moich cieni pod oczami, produkt minimalnie nawilża skórę ale bez żadnego wielkiego efektu.
Jak dla mnie produkt całkowicie zbędny.

Nie dla mnie

Jak dla mnie to serum nic nie robi. Ma żelową konsystencję, bardzo treściwą i dosyć tłustą co mnie zaskoczyło ponieważ jest to SERUM na które nakładamy krem pod oczy. Stosuję od miesiąca codziennie wieczorem ale nie zauważyłam nic oprócz nawilżenia, które daje mi także sam krem.
Cena jest bardzo niska dlatego jeżeli komuś sprawdziło się to serum to zazdroszczę :D

Stracone pieniądze

Uwielbiam koreańskie kosmetyki i śliczne, dlatego skusiłam się na ten krem pod oczy nawet nie czytając składu, a jedynie to co obiecuje producent. Z przykrości stwierdzam, że żadna z tych obietnic się nie spełniła, a krem ma fatalny skład. Jedyny plus jest taki, że ma lekką, żelową konsystencję i świetnie nadaje się pod makijaż. Dodatkowo lekko nawilża.
Opakowanie jest śliczne i z łatwością można domowa produkt. Produkt nie ma zapachu i starcza na bardzo długo.

Świetnie nawilża

Świetnie nawilża skórę pod oczami. Można wklepać grubszą warstwę (nie roluje się). Oczywiście musi być pod krem, jak każde serum. Kremu nie zastąpi, a tylko działa synergicznie z kremem.

Ma przyjemną, gęstą, żelową konsystencję. Używam i rano i wieczorem, a czasami w ciągu dnia (może być użyte na makijaż). Czy rozjaśnia jak reklamuje producent? Nie zauważyłam, ale nie szukałam takiego działania. Czy redukuje zmarszczki? Chwilowo, dzięki efektowi dobrze nawilżonej skóry. Długoterminowo - oczywiście nie. Ale żaden kosmetyk trwale nie redukuje zmarszczek (za wyjątkiem pochodnych wit. A).

Aż 30 ml - bardzo wydajne, bez zapachu.
Opakowanie nieładne (ale to kwestia gustu) i nie stoi na zakrętce. Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię eksperymentować.

Takie nic

Nie zauważyłam, żeby to serum robiło cokolwiek poza poprawianiem samopoczucia, że "coś robię dla skóry pod oczami" :D Konsystencję, zapach i wrażenia z użytkowania oceniam pozytywnie, ale generalnie to efektów nie zauważyłam żadnych, nawet przy regularnym stosowaniu 2-3 razy dziennie przez dłuższy czas. Niby nawilża, ale wiele innych produktów tego typu bije to serum na głowę w tym punkcie, no więc słabiutko. To taki bezcelowy przyjemniaczek :D Nie kupię drugi raz.

Mój ulubieniec

Serum pod oczy Prreti to moje ostatnie odkrycie kosmetyczne. Uwielbiam kosmetyki azjatyckie i stosuję je od ponad 11 lat kiedy w Polsce mało kto o nich słyszał. To serum jest świetne przede wszystkim z uwagi na swoją konsystencję. Żelowa i aksamitna konsystencja idealnie aplikuje się na skórze. Skóra po aplikacji na długo jest nawilżona. Dzięki czemu jest gładka. Rano często mam problem z lekką opuchlizną, a to serum idealnie radzi sobie z jej niwelowaniem. Produkt jest bardzo wydajny.

Niestety odpada.

Serum dostałam w prezencie od koleżanki, ponieważ jej nie podpasowało. Ja również niestety nie jestem w pełni zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że po regularnym stosowaniu rano i wieczorem, pod lewym okiem zaczęły pojawiać się swędzące i bolące wypryski (po odstawieniu serum niespodzianki zniknęły jak ręką odjął). Krem ma żelową konsystencję, dosyć lepką, co wg mnie dyskwalifikuje go jako produkt pod makijaż, ponieważ nie wchłania się dość szybko i ta lepkość pozostaje. Nie mam problemów z workami, czy cieniami pod oczami, więc na temat działania rozjaśniającego się nie wypowiem. Plusem jest fakt, że odnotowałam polepszenie nawilżenia delikatnej skóry wokół oczu i efekt lekkiego liftingu. Szkoda, bo wiązałam z tym serum spore nadzieje, ale jednak reakcja uczuleniowa dyskwalifikuje je nieodwołalnie.