Oriflame, NovAge, Supreme Cleansing Gel (Żel oczyszczający)

Oriflame, NovAge, Supreme Cleansing Gel (Żel oczyszczający)

Żel do spłukiwania, który doskonale oczyszcza skórę bez naruszania jej bariery ochronnej. Nawilża i tonizuje sprawiając, że cera jest czysta, miękka i elastyczna oraz zapewnia jej komfort.
Idealnie odpowiada na potrzeby cery. Wystarczająco silny, by usuwać wszelkie zanieczyszczenia, tak delikatny, by nie niszczyć bariery ochronnej skóry i zarazem troskliwie dbający o nawilżenie cery. Kosmetyk, który pozostawia skórę czystą, świeżą i elastyczną, jak po użyciu produktu do mycia i toniku. Skóra jest przygotowana na przyjęcie maksymalnej mocy serum i kremów.

oczyszczanie twarzy
mieszana, tłusta, normalna, sucha
odświeżające, nawilżające, oczyszczające
z pompką
żel

Robi to co ma robić :)

Żel otrzymałam w paczce ambasadorskiej od wizażu. Bardzo mnie to ucieszyło. Do testu się nie załapałam , kosmetyków Ori używam raz na kilka lat gdyż do konsultantki dostępu nie mam więc chętnie po niego sięgnęłam aby go przetestować najszybciej jak się da

Bardzo ładne graficznie opakowanie - biały plastik , bardzo twardy , skromna grafika i nie zacinająca się pompka która oczywiście przed pierwszym użyciem musi się rozbujać ale później już nic się nie zacina.

Konsystencja dość lekka i żelowa , produkt pachnie dość ciekawie - niby odżywczo ale i lekko owocowo. Zapach jest bardzo delikatny i wietrzeje dość szybko. Sam żel zabarwienie ma leciutkie białawe , nie barwi więc umywalki ani twarzy :)

Na początku warto wspomnieć iż stosuje typowo domywająco - nie usuwam za jego pomocą całego makijażu . Zawsze mam po takich ekscesach problemy z zapchanymi porami więc wolę trzymać się swojej sprawdzonej pielęgnacji no bo skoro jest dobrze to i po co kombinować :)

Nie pieni się jakoś specjalnie ale mi to właściwie nie przeszkadza. Oczyszcza skóre tak , że momentami aż skrzypi - moja cera jest mieszana więc aż taki mocny efekt mi nie przeszkadza , wiem jednak , że nie każdy akurat taki efekt lubi dlatego warto o tym wspomnieć.

Co do właściwości obiecanych przez producenta to tutaj nie mam się do czego przyczepić : żel naprawdę świetnie oczyszcza , czy to resztki makijażu czy sebum i inne ogólne zanieczyszczenia nie są mu straszne. Świetnie domywa też resztki wieczornej pielęgnacji gdy chcemy już nałożyć tę dzienną .

Skóra po użyciu jest idealnie zmatowiona ale nie przesuszona , w dotyku bardzo gładka i delikatnie jędrniejsza. Na tak przygotowaną twarz bez problemu możemy nakładać wszelkiego rodzaju kremy , olejki , esencje , toniki itd. Wszystko wchłania się bardzo dobrze , a skóra po użyciu tego żelu nie jest oblepiona.

Nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych , zaczerwienień czy przesuszeń skóry przy regularnym stosowaniu tego żelu. Używam go od miesiąca po dwa razy dziennie aplikując jedną pompkę bo tyle mi w zupełności wystarczy i nie zużyłam jeszcze nawet połowy opakowania.

Kolejny produkt który nie bez powodu został wyróżniony na gali KWC. Dołączam z miłą chęcią do grona wizażanek które go lubią i chętnie sięgne po niego ponownie :)

Dobre nawilżenie

Używam tego produktu od miesiąca. Najpierw zmywam makijaz twarzy i oczu żelem lub plynem miceralnyn. Następnie aplikuje trzy pompki żelu rozprowadzam na twarzy delikatnie masując i splukuje letnia woda. Żel bardzo ładnie oczyszcza skórę z resztek makijażu. Do tego pięknie nawilża nam cerę i przygotowuje ja do dalszej wieczornej pielęgnacji ☺

Kupiony w: U konsultantki

Najlepszy żel oczyszczający.

Bardzo wydajny, super oczyszcza twarz zarówno kobiecą, męską jak i tą nastoletnią. Nadaje się do każdego typu skóry. Ja gorąco polecam, stosuję 2 opakowanie i kupię jeszcze.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Luksusowy żel

Po użyciu skóra jest świeża, promienna, delikatna i matowa. Tworzy bogatą, przyjemną piankę i delikatnie pachnie, nie wysusza skóry, a nawet delikatnie ją nawilża. Po zastosowaniu nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Zamknięty jest w bardzo eleganckiej butelce z dozownikiem w formie pompki i świetnie prezentuje się w łazience. Wrażenie estetyczne jest bardzo pozytywne.

Najlepszy żel

Jest to najlepszy żel do twarzy jaki do tej pory używałam. Po pierwsze super opakowanie z pompką, po drugie produkt jest naprawdę wydajny, wystarcza na długo. Żel świetnie oczyszcza cerę, zmywa dokładnie cały makijaż, absolutnie nie podrażnia cery, do tego świetnie pachnie, nadając cerze uczucie komfortu i czystości. Żel lekko nawilża cerę, a jego największa zaletą jest to, że cudownie napina i ujędrnia skórę. Po jego stosowaniu widzę ogromna poprawę w mojej cerze. Polecam z czystym sumieniem. :)

Nie polecam

Bardzo słaby produkt!! Podrażnia skórę , powoduje ze jest bardzo wrażliwa i potrzebuje natychmiastowego ukojenia. Nie nawilża ani nie sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i miękka. Nie spełnia żadnej obietnicy producenta. Jakość do ceny tego produktu to pomyłka . Jedynym plusem jest wydajność i opakowanie , które jest solidne i estetyczne i bardzo wygodne w użytkowaniu . Nie polecam. Na pewno nie kupię ponownie.

świetny produkt

Bardzo dobry produkt, skóra po umyciu nie potrzebuje tonizowania, jest miękka, gładka i eleastyczna.Dobrze oczyszcza, nie podrażnia. Idealny na wyjazdy - nie potrzeba 2 kosmetyków skoro jeden wystarcza

mój ulubieniec!

Na prawdę świetny kosmetyk! Oczyszcza buzię skutecznie, ale delikatnie bez podrażniania! Serdecznie polecam szczególnie osobom o suchej skórze - delikatnie łagodzi i nawilża. Wielki plus za przyjemny zapach i konsystencję.

Żel oczyszczający skore

Nie spodziewałam się spektakularnego efektu po żelu do czyszczenia twarzy, jednak okazał się całkiem fajny. Makijaż schodzi rewelacyjnie, nie podrażnia skory, nawet w okolicach oczu. Nie wysusza skory ale tez nie zostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża i chętnie po niego jeszcze sięgnę

Jestem na TAK!

NovAge Supreme okazał się idealnym kosmetykiem dla mnie! Rewelacyjnie oczyszcza skórę, a przy tym jest bardzo delikatny i nie pozostawia podrażnień. Ogromny plus za nawilżenie. Zazwyczaj po użyciu żelu oczyszczającego od razu muszę użyć kremu, by nawilżyć skórę, tym razem nie było to koniecznie. Ogólnie jestem na TAK!

Must have!

Efekt świeżości już po pierwszym umyciu. Żel do twarzy ma dla mnie duże znaczenie, a ten w 100 procentach sprostał wszystkim moim oczekiwaniom. Ładna buteleczka a w niej żel o bardzo ładnym zapachu, mycie buzi to przyjemność. Żel nie ściąga twarzy co jest dla mnie ogromnym plusem. Jest delikatny ale dobrze usuwa zanieczyszczenia, twarz jest gładka i zadbana. Polecam!

Zaskakująco fajny żel!

Ten produkt zaskakuje od samego początku. Zapakowany w biały, prosty kartonik, a w środku bardzo estetyczna butla z dozownikiem- prosta, praktyczna i najzwyczajniej ładna.
Potem też jest dobrze! Przyjemny przejrzysty żel dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu nie podrażniając przy tym skóry ani oczu. Buzia po jego użyciu jest czysta, pełna blasku, sprężysta. Nie ma nieprzyjemnego ściągnięcia czy podrażnień.
Oczywiście nie jest ideałem-nie poradzi sobie sam z mocnym make-upem czy wodoodpornym tuszem, ale przy codziennym, delikatnym makijażu jakość oczyszczania jest zadowalająca.
Zapach jest przyjemny, nie za intensywny.
Wydajność całkiem niezła- dwa naciśnięcia aplikatora wystarczają na dokładne umycie całej buzi.