Bevola, Men, Shaving Foam Fresh with Aloe Vera Extract for Normal Skin (Pianka do golenia z aloesem do skóry normalnej)

Pianka do golenia z ekstraktem z aloesu do skóry normalnej. Odświeża i orzeźwia skórę podczas golenia. Chroni skórę przed podrażnieniami.
Produkt przebadany i potwierdzony dermatologicznie. Wyprodukowano w Polsce. Nietestowany na zwierzętach.

Aloes aloes wszędzie widzę aloes ;)

Podczas zakupów wrzuciłam do koszyka piankę z aloesem, bo która z nas nie słyszała o dobrodziejstwach tego kosmetyku,produkt jest przeznaczony dla mężczyzn jednak ja też się skusiłam ;).
Opakowanie zawiera 300 ml,czarny męski design,widnieją napisy w kolorze niebieskim a także jest informacja o zawartości witaminy E, pianka bardzo dobrze się dozuje, nie zacina się, do tego męski zapach który czuć przy goleniu oraz przez jakiś czas zostaje na skórze.
Zawartość aloesu faktycznie sprawia że u męża nie widzę podrażnień, niespodzianek w postacki krostek,twarz go goleniu nie jest ściagnięta a odświeżona.
Do tego bardzo niska cena powoduje że będę sięgać po nia częściej,warto wypróbować.

Fajna

Kupiłam w Kauflandzie (marka własna) 15 października za 3,99 zł. Pojemność 300 ml. Pianka dobrze sprawdza się do golenia pach, nóg i okolic bikini. W przypadku depilacji nóg wystarczy użyć większej ilości.