Wibo, Cushion Contour Concealer (Płynny kamuflaż do twarzy)

Wibo, Cushion Contour Concealer (Płynny kamuflaż do twarzy)

Płynny kamuflaż do twarzy z miękkim aplikatorem w gąbeczce. Dostępny w trzech kolorach. Intensywnie kryje oraz posiada formułę easy-to-blend. Doskonale kryje zaczerwienienia, wyrównuje koloryt skóry i idealnie wtapia się w nią. Nie wysusza i nie tworzy efektu maski.
Dostępny w 3 kolorach:
01 Porcelain
02 Ivory
03 Banana

Bardzo udany korektor

Właściwie mogłabym w 100% podpisać się pod recenzją użytkowniczki Anna0726, która idealnie opisała ten produkt :) Korektor kupiłam tylko dlatego, że zabrakło mojego ulubieńca z Lovely - nie byłam przygotowana na taką akcję, więc wzięłam totalnie w ciemno, sugerując się chyba tylko opakowaniem. W domu okazało się, że zawartość też jest super.
Kosmetyk otrzymujemy w beżowej, smukłej tubce zakończonej milutkim, puszystym aplikatorem. Działa bez zarzutu, ale trzeba uważać, żeby obchodzić się z nim delikatnie, bo może wystrzelić ;) Samo opakowanie jest ładne, fajna kolorystyka i szata graficzna, która jakby nie patrzeć skusiła mnie do zakupu.
Korektor ma dość rzadką, płynną konsystencję. Początkowo przeraziłam się, bo wydał mi się strasznie biały - wzięłam odcień 01 Porcelain, więc w sumie mogłam się tego spodziewać, ale finalnie wtapia się w skórę i nie bieli. Korektor po dokładnym wklepaniu szybko stapia się ze skórą. Dobrze się rozprowadza, nie roluje się, nie zbiera w załamaniach skóry i zmarszczkach. Za to ogromny plus. Doskonale rozjaśnia skórę, nadaje jej świeży wygląd. Jest dla mnie idealny pod oczy, chyba w tej roli sprawdził się najlepiej. Dość trwały, świetnie współpracuje z każdym moim podkładem. Na plus mogę doliczyć oczywiście niską cenę i świetną wydajność - Wibo zdecydowanie wygrywa tutaj z moim ulubionym Lovely, który jest koszmarnie niewydajny.
Niestety jest też minus, a mianowicie nie jest to produkt dobrze kryjący. Nie radzi sobie z przebarwieniami na moim policzku, a także z wypryskami i innymi niedoskonałościami grubszego kalibru. Świetnie wyrównuje koloryt i odświeża spojrzenie, ale jako kamuflaż niestety sobie nie radzi. W ogólnym rozrachunku dostaje ode mnie solidne 4, bo mimo wszystko przyjemnie mi się go używało.

Robi się pomarańczowy

Wybrałam odcień Ivory, który niestety wpada w żółty i pomarańczowy, obecnie staram się go wykorzystać, jednak nie jest to mój kolor. Wyciskając produkt, należy bardzo uważać, ponieważ najczęściej wyciska się zbyt duża ilość produktu. Gąbeczką nakładam go pod oczy, jednak nie nadaje się ona do blendowania. Do jego blendowania używam palca lub gąbeczki do podkładu.

Korektor jest dość lekki i trwały, utrzymuje się jakieś 8h, później wymaga delikatnych poprawek. Krycie pod oczami jest bardzo, bardzo dobre. W okolicach oczu wtapia się dobrze w podkład i współgra z nim. Korektor nie radzi sobie natomiast z niedoskonałościami, szczególnie przy mojej suchej cerze. Nie kamufluje ich a dodatkowo podkreśla suche skórki.

Istotne jest to, że produkt rzeczywiście oprócz krycia nadaje się pod oczy. Nie wysusza w tym obszarze naskórka, nie tworzy też efektu maski. Pomimo noszenia soczewek nie podrażnia oczu ani nie uczula, jego zapach też nie jest wyczuwalny.

No nie wiem

jestem osobą bardzo jasną karnacją i zakupiłam ten korektor na jest mniejszym odcieniu jaki tylko był możliwy. Odcień faktycznie się dopasował do koloru skóry. Mogę spokojnie zakryć nim doskonałości bez wyróżnienia ich. kosmetyk jest gęsty, kremowy i bardzo wydajne przez to starcza na długo. Ładnie się trzyma na skórze i nie trzeba co chwilę poprawiać makijażu. nie podkreśla suchych skórek. Nadaje się do punktowego pokrywania niedoskonałości oraz zaczerwienienie. Jedynym minusem jest to, że ma bardzo słabe krycie. Jest dobrze dostępny w Rossmanie a do tego w atrakcyjnej cenie około 11 zł. Na dłuższą metę nie zdał testu ale na małe nierówności jak najbardziej tak.

Poł na pół

Korektor miał być kamuflujący wszystkie niedoskonałości. Z mięciutką gąbeczką pozwalającą przyjemną aplikacje produktu na skórę. Niestety jak się okazało korektor nie kryje, można by rzec, że nie posiada żadnego pigmentu. Gąbeczka na prawde to świetne rozwiązanie. Tylko

Nie kupię go ponownie

Mam nr.3 Banana. Jest to mocno żółty, dosyć ciemny kolor, raczej nie dla bladziochów. Po nałożeniu nieco oksyduje, ale delikatnie i raczej wielkiej krzywdy nam nie zrobi . Określenie "kamuflaż" jest zdecydowanie na wyrost. Dla mnie kamuflaż to kosmetyk, który zakrywa absolutnie wszystko, to coś więcej niż mocno kryjący korektor. Ten korektor ma najwyżej średnie krycie i nie da się zbudować mocniejszego bo jeśli chcemy dołożyć drugą warstwę to w miejscu dołożenia powstaje dziura. Nie chodzi mi o to, że każdy korektor ma mieć pełne krycie, ale uważam, że nazwa do czegoś zobowiązuje.
Dozowanie jest, powiedziałabym losowe. Tzn. przyciskając z tą samą siłą raz otrzymujemy odrobinę produktu, a innym razem zbyt dużo żeby to wykorzystać. Gąbeczkowy aplikator (który i tak jest mało higieniczny) jest wręcz nasączony korektorem, nakrętka upaćkana.
Być może zużyję go do końca, ale napewno nie kupię go ponownie. Jak dla mnie ma zbyt wiele wad

Jest OK.

Jako bladzioch używam koloru 01 Porcelain. Jest jasny, nie oksyduje jakoś mocno, więc kolor jest dla mnie jak najbardziej trafiony.
Jest to mój pierwszy korektor w gąbeczce, ale jak już mam nieco większy pogląd na tego typu produkty zdecydowałam się napisać w końcu mu recenzję.
Jest to dość wodnisty, choć kremowy korektor. Przez to krycie określiłabym jako średnie. Głównym jego minusem natomiast jest to, że w pozycji postawionej na skuwce - gąbeczka wręcz nim ocieka, zaś na tubce (ostrej krawędzi) musi stać wśród innych, bo jest wywrotny. Jak brałam go do kosmetyczki powtarzał się ten sam problem z nasiąkaniem gąbeczki.
Mimo to lubię ten korektor. Choć krycie trzeba staranie budować to naprawdę ładnie i NIE SUCHO wygląda pod oczami. Może nieco zanika w ciągu dnia w moich dość sinych kącikach - ale dobrze ugruntowany nie robi tego efektu (jak nie mam czasu rano na dokładniejsze przypudrowanie no to zwykle trochę zanika). Mimo, że tak "wylewa" się z tubki, to jest naprawdę nieźle wydajny.
Warto, ale w cenie promocyjnej. Ja swój kupiłam na tzw. promce -55%.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam bo szukałam korektora pod oczy, który dobrze kryje, zachęcona cena wzięłam. Moje zdziwienie było gdy zobaczyłam jego konsystencje, jest dosyć rzadki, a kryje super. Mam dosyć mocne ciebie pod oczami i zakrył wszystko. Do tego jakieś pojedyncze plamy czy krosty, które są mocno widoczne zakrył i to lekka warstwa. Mam kolor ivory i jest idealny, nie lubię korektorów jaśniejszych już podkład bo to beznadziejnie wyglada. Rewelacyjnie się stąpa ze skóra, nie zbiera się w zmarszczkach, super współgra z podkładem, kremem bo i pudrami. Jestem naprawdę zadowolona. Ma fajna gąbeczke która dobrze dozuje produkt, super się rozciera czy pędzlem czy gąbeczka. Rewelacja!!

Całkiem ok

Produkt mam w odcieniu 02 - ivory. Co z pewnością muszę stwierdzić, koło ivory ten kamuflaż to nawet nie leżał... :) jest zdecydowanie ciemniejszy. Ciemniejszo-żółty. Mimo tego, wykorzystuje go pod oczy - ciemniejszy kolor łatwiej zakryje zasinienia pod oczami. Na ten kamuflaż nakładam inny, jaśniejszy produkt - i to się broni! Niestety, na twarzy nie zdaje egzaminu - nie przykrywa niedoskonałości w sposób akceptowalny (przynajmniej dla mnie). Opakowanie w porządku, gąbka nie pluje produktem. Mimo wszystko, produkt warty przetestowania.
3,5/5

niezły

W korektorze bardzo podoba mi się jego aplikator, wydajność i faktyczne krycie. Dobrze się rozprowadza i łączy z podkładem, na skórze nie wygląda źle i jest trwały. Nie waży się, nie zbiera w zmarszczkach. Gdyby nie to, że ma mały wybór kolorów i nawet teoretycznie jasny jest za ciemny, byłby moim ulubieńcem. Kupię go ponownie, tym razem w najjaśniejszym kolorze i może następnym razem zda egzamin na 6.

Słabe krycie

Posiadam odcień nr 1.Korektor jest wyciskany z tubki zakończonej mięciutkim aplikatorem. Kolorek jest idealny dla bladych nie ciemnieje. Konsystencja też jest fajna bo korektor jest lekki i szybko wtapia się w skórę. Niestety jego krycie jak na kamuflaż w płynie jest zbyt słabe. Mocnych cieni pod oczami nie ukryje jakieś krostki też ledwo co daje radę. Mimo dwóch warstw nadal nie jest idealnie. Przy nakładaniu większej ilości wygląda źle. Zdarza się też, że warzy się pod oczami, ciastkuje. Z racji słabego krycia dość szybko też się ściera się. Plusem jest natomiast, że nie wysusza skóry. To korektor dla osób , które mają dużo czasu na makijaż ja nie mam czasu czekać rano aż dwie warstwy dobrze wyschną niestety i korektor nie wygląda dobrze. Może trzeba znaleźć na niego jakiś patent nie wiem ja już nie wrócę do niego.

Jest ok

Nie powala swoim kryciem, ale trzyma się dobrze, jeśli chodzi o kolor Banana to jest bardzo żółty, czego mogłam się domyślić, ale się nie domyśliłam w rossmanie. Ma aplikator w formie gąbeczkopisaka. Może nie jest to najlepszy korektor, ale da się go spokojnie zużyć.

Raczej na tak

Kupiłam go na promocji, wybrałam odcień najjaśniejszy z myślą, że rozświetlę sobie cienie pod oczami. Kamuflaż zapakowany jest w eleganckie pudełeczko, a samo opakowanie korektoru bardzo mi się podoba i jest funkcjonalne. Gąbeczka, z której wydobywa się kosmetyk bardzo przypadła mi do gustu, czegoś takiego szukałam. Opakowanie jest plastikowe co pozwoli wykorzystać kosmetyk do ostatniej kropelki. Ogólnie używać to używam, z cieniami daje sobie radę czy z rozświetleniem danej partii twarzy jednak z niedoskonałościami nie idzie mu aż tak dobrze. Jest trwały, na promocji można w niego zainwestować ja na razie jestem w miarę zadowolona.