Wibo, Cushion Contour Concealer (Płynny kamuflaż do twarzy)

Wibo, Cushion Contour Concealer (Płynny kamuflaż do twarzy)

Płynny kamuflaż do twarzy z miękkim aplikatorem w gąbeczce. Dostępny w trzech kolorach. Intensywnie kryje oraz posiada formułę easy-to-blend. Doskonale kryje zaczerwienienia, wyrównuje koloryt skóry i idealnie wtapia się w nią. Nie wysusza i nie tworzy efektu maski.
Dostępny w 3 kolorach:
01 Porcelain
02 Ivory
03 Banana

Dla mało wymagających!

Produkt porównywalny na yt do korektora huda beauty pod względem swoich nawilżających właściwości.
W rossmanie niestety dostępny jest tylko jeden odcień korektora banana. Kolor jest bardzo bardzo jasny. Nie mam ciemniej karnacji ale dla mnie jest stanowczo za jasny. Konsystencja dla mnie jak najbardziej na plus jest bardzo lekka. Korektor leży bardzo cienko pod okiem jest niewidoczny, faktycznie nie wysusza. Krycie jest bardzo małe, z granica do budowania gdyż nie da się tego przeskoczyć. Nie zastyga. Po przypudrowaniu dalej wyglada lekko i świeżo. Pod koniec dnia ma tendencje do zbierania się w zmarszczkach i liniach mimicznych. Wiec produkt nie jest trwały. Nie do końca przekonuje mnie opakowanie jest w formie tubki z gąbeczka, lubi się wylewać. Dla mnie bardzo przeciętny ale ma swoje zalety oraz wady. Myśle, że za cenę koło 20zł można kupić w drogerii znacznie lepsze i trwalsze korektory.

Nawet fajny

Korektor nawet fajny, mam odcien porcelanowy, jest on jasny i dobrze kryje cienie pod oczami. kosmetyk nawet dobrze współgra z innymi kosmetykami (podkładami oraz pudem). nie podkreśla zmarszczek pod oczami. łatwa aplikacja za pomocą gąbeczki.

Dla mnie rewelacja

Płynny kamuflaż do twarzy z aplikatorem w formie miękkiej gąbeczki z Wibo to mój ulubieniec wśród korektorów. Jako jedyny korektor świetnie współgra z kremem, podkładem. Produkt rewelacyjnie sprawdza się jako korektor pod oczy. Pomimo, że jestem alergikiem produkt nie uczulił mnie.
Konsystencja korektora jest płynna dzięki czemu świetnie rozprowadza się za pomocą aplikatora w formie gąbeczki.
Po aplikacji korektora skóra prezentuje się naturalnie, a w miejscach pod oczami nie tworzą się linie, nie wysusza skóry co jest jego wielkim atutem.
Porównując korektor wibo z popularnym korektorem z wysokiej półki, Wibo wygrywa bezkonkurencyjnie. Korektor Wibo wybieram zawsze w kolorze porcelanowym, który świetnie kamufluje cienie pod oczami.
Produkt jest trwały i nie wymaga korekty makijażu w ciągu dnia.
Produkt w 100% spełnia moje oczekiwania.
Korektor jest bardzo wydajny.
Opakowanie korektora jest bardzo praktyczne, a aplikacja w formie gąbeczki bardzo praktyczna.

bardzo dobry korektor pod oczy

tak jak w tytule — bardzo dobry korektor. w okolicy oczu sprawdził się świetnie, choć kupując go, nie pokładałam większych nadziei — zgrywał się z każdym podkładem, idealnie blendował się gąbką, nie wysuszał ani nie obciążał delikatnej skóry pod oczyma, a przypudrowany trzymał się bardzo dobrze cały dzień. krycia solidnego to on nie ma, ale ładnie i wystarczająco zakrywał cienie. nie uczulił.

za taką cenę warty spróbowania.

jedyne, co uważam za problematyczne, to opakowanie, bo nie umiałam go porządnie zadozować — albo gąbka go wchłaniała i mało co wychodziło, albo z kolei za dużo wycisnęłam i aż wylewał się. ale jest to do wybaczenia :-)

Całkiem dobry

Może i nie zachwyca, ale jest całkiem w porządku. Ładnie kamufluje drobne przebarwienia, ale z większymi radzi sobie trochę gorzej. Ogólnie dobrze komponuje się ze skórą, nie ściera się. Plusem jest przyjemny, miękki aplikator.

Średni

Kupiłam go na promce na tzw. "Spróbowanie" I niestety nie jest to kosmetyk, który mnie zachwycił. Mam najjasniejszy kolor, jednak żeby cokolwiek zakrył mi pod okiem muszę nałożyć dwie dość solidne warstwy. Jest wodnisty i może przez to tak słabo go widać nie zauważyłam żeby wchodził mi w załamania i je podkreślał. Co tu dużo mówić ten kosmetyk jest dobry na co dzień dla osób nie mających zasinień i worków pod oczami. Nie ściera się przypudrowany jakoś wygląda.

Bardzo udany korektor

Właściwie mogłabym w 100% podpisać się pod recenzją użytkowniczki Anna0726, która idealnie opisała ten produkt :) Korektor kupiłam tylko dlatego, że zabrakło mojego ulubieńca z Lovely - nie byłam przygotowana na taką akcję, więc wzięłam totalnie w ciemno, sugerując się chyba tylko opakowaniem. W domu okazało się, że zawartość też jest super.
Kosmetyk otrzymujemy w beżowej, smukłej tubce zakończonej milutkim, puszystym aplikatorem. Działa bez zarzutu, ale trzeba uważać, żeby obchodzić się z nim delikatnie, bo może wystrzelić ;) Samo opakowanie jest ładne, fajna kolorystyka i szata graficzna, która jakby nie patrzeć skusiła mnie do zakupu.
Korektor ma dość rzadką, płynną konsystencję. Początkowo przeraziłam się, bo wydał mi się strasznie biały - wzięłam odcień 01 Porcelain, więc w sumie mogłam się tego spodziewać, ale finalnie wtapia się w skórę i nie bieli. Korektor po dokładnym wklepaniu szybko stapia się ze skórą. Dobrze się rozprowadza, nie roluje się, nie zbiera w załamaniach skóry i zmarszczkach. Za to ogromny plus. Doskonale rozjaśnia skórę, nadaje jej świeży wygląd. Jest dla mnie idealny pod oczy, chyba w tej roli sprawdził się najlepiej. Dość trwały, świetnie współpracuje z każdym moim podkładem. Na plus mogę doliczyć oczywiście niską cenę i świetną wydajność - Wibo zdecydowanie wygrywa tutaj z moim ulubionym Lovely, który jest koszmarnie niewydajny.
Niestety jest też minus, a mianowicie nie jest to produkt dobrze kryjący. Nie radzi sobie z przebarwieniami na moim policzku, a także z wypryskami i innymi niedoskonałościami grubszego kalibru. Świetnie wyrównuje koloryt i odświeża spojrzenie, ale jako kamuflaż niestety sobie nie radzi. W ogólnym rozrachunku dostaje ode mnie solidne 4, bo mimo wszystko przyjemnie mi się go używało.

Robi się pomarańczowy

Wybrałam odcień Ivory, który niestety wpada w żółty i pomarańczowy, obecnie staram się go wykorzystać, jednak nie jest to mój kolor. Wyciskając produkt, należy bardzo uważać, ponieważ najczęściej wyciska się zbyt duża ilość produktu. Gąbeczką nakładam go pod oczy, jednak nie nadaje się ona do blendowania. Do jego blendowania używam palca lub gąbeczki do podkładu.

Korektor jest dość lekki i trwały, utrzymuje się jakieś 8h, później wymaga delikatnych poprawek. Krycie pod oczami jest bardzo, bardzo dobre. W okolicach oczu wtapia się dobrze w podkład i współgra z nim. Korektor nie radzi sobie natomiast z niedoskonałościami, szczególnie przy mojej suchej cerze. Nie kamufluje ich a dodatkowo podkreśla suche skórki.

Istotne jest to, że produkt rzeczywiście oprócz krycia nadaje się pod oczy. Nie wysusza w tym obszarze naskórka, nie tworzy też efektu maski. Pomimo noszenia soczewek nie podrażnia oczu ani nie uczula, jego zapach też nie jest wyczuwalny.

No nie wiem

jestem osobą bardzo jasną karnacją i zakupiłam ten korektor na jest mniejszym odcieniu jaki tylko był możliwy. Odcień faktycznie się dopasował do koloru skóry. Mogę spokojnie zakryć nim doskonałości bez wyróżnienia ich. kosmetyk jest gęsty, kremowy i bardzo wydajne przez to starcza na długo. Ładnie się trzyma na skórze i nie trzeba co chwilę poprawiać makijażu. nie podkreśla suchych skórek. Nadaje się do punktowego pokrywania niedoskonałości oraz zaczerwienienie. Jedynym minusem jest to, że ma bardzo słabe krycie. Jest dobrze dostępny w Rossmanie a do tego w atrakcyjnej cenie około 11 zł. Na dłuższą metę nie zdał testu ale na małe nierówności jak najbardziej tak.

Poł na pół

Korektor miał być kamuflujący wszystkie niedoskonałości. Z mięciutką gąbeczką pozwalającą przyjemną aplikacje produktu na skórę. Niestety jak się okazało korektor nie kryje, można by rzec, że nie posiada żadnego pigmentu. Gąbeczka na prawde to świetne rozwiązanie. Tylko

Nie kupię go ponownie

Mam nr.3 Banana. Jest to mocno żółty, dosyć ciemny kolor, raczej nie dla bladziochów. Po nałożeniu nieco oksyduje, ale delikatnie i raczej wielkiej krzywdy nam nie zrobi . Określenie "kamuflaż" jest zdecydowanie na wyrost. Dla mnie kamuflaż to kosmetyk, który zakrywa absolutnie wszystko, to coś więcej niż mocno kryjący korektor. Ten korektor ma najwyżej średnie krycie i nie da się zbudować mocniejszego bo jeśli chcemy dołożyć drugą warstwę to w miejscu dołożenia powstaje dziura. Nie chodzi mi o to, że każdy korektor ma mieć pełne krycie, ale uważam, że nazwa do czegoś zobowiązuje.
Dozowanie jest, powiedziałabym losowe. Tzn. przyciskając z tą samą siłą raz otrzymujemy odrobinę produktu, a innym razem zbyt dużo żeby to wykorzystać. Gąbeczkowy aplikator (który i tak jest mało higieniczny) jest wręcz nasączony korektorem, nakrętka upaćkana.
Być może zużyję go do końca, ale napewno nie kupię go ponownie. Jak dla mnie ma zbyt wiele wad

Jest OK.

Jako bladzioch używam koloru 01 Porcelain. Jest jasny, nie oksyduje jakoś mocno, więc kolor jest dla mnie jak najbardziej trafiony.
Jest to mój pierwszy korektor w gąbeczce, ale jak już mam nieco większy pogląd na tego typu produkty zdecydowałam się napisać w końcu mu recenzję.
Jest to dość wodnisty, choć kremowy korektor. Przez to krycie określiłabym jako średnie. Głównym jego minusem natomiast jest to, że w pozycji postawionej na skuwce - gąbeczka wręcz nim ocieka, zaś na tubce (ostrej krawędzi) musi stać wśród innych, bo jest wywrotny. Jak brałam go do kosmetyczki powtarzał się ten sam problem z nasiąkaniem gąbeczki.
Mimo to lubię ten korektor. Choć krycie trzeba staranie budować to naprawdę ładnie i NIE SUCHO wygląda pod oczami. Może nieco zanika w ciągu dnia w moich dość sinych kącikach - ale dobrze ugruntowany nie robi tego efektu (jak nie mam czasu rano na dokładniejsze przypudrowanie no to zwykle trochę zanika). Mimo, że tak "wylewa" się z tubki, to jest naprawdę nieźle wydajny.
Warto, ale w cenie promocyjnej. Ja swój kupiłam na tzw. promce -55%.