Maudi Naturals, Masło shea waniliowe

Maudi Naturals, Masło shea waniliowe

Naturalne masło shea to bogate źródło kwasów tłuszczowych oraz witamin A i E. Intensywnie nawilża i odżywia. Wspomaga regenerację naskórka. Opóźnia procesy starzenia się skóry. Chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

olejki do ciała i do masażu
ujędrniające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
w słoiku
masło
odwodniona, z defektami, normalna, wrażliwa

Fajnie nawilża

Ostatnio stałam się wielką fanką kosmetyków marki Maudi. Od tygodnia testuję to masło shea i jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim masło fajnie nawilża a po wchłonięciu skóra jest bardzo gładka i delikatna. Masło stosuję również na twarz a szczególnie pod oczy. Produkt nie podrażnia, nie uczula i jest bardzo wydajny . Zapach raczej nie przypadł mi do gustu ale tragedii nie ma.
Jak dla mniej to jest to produkt fajny,tani i przede wszystkim wielofunkcyjny. Warto mieć go zawsze pod ręką.

Waniliowe love

Waniliowe masło shea, ma intensywny waniliowy zapach, zbitą konsystencje, która po rozgrzaniu przybiera oleistą formułę. Masło dobrze nawilża i regeneruję skórę. Szybko się wchłania, jego formuła jest tłusta, pozostaję cienka warstwa na skórze, która chroni ją i sprawia, że jest odżywiona i miękka. Można go stosować również na włosy, choć tego akurat nie próbowałam. Jestem bardzo ciekawa innych produktów tej marki, na pewno wypróbuję. Naturalne kosmetyki z dobrym składem o niskiej cenie w ładnym minimalistycznym opakowaniu, to wszystko skłania mnie do kolejnego zakupu.