L'Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, Skoncentrowana odżywka do włosów farbowanych

Średnia ocena: 3.48/5

Potrzebujesz czegoś więcej, niż zwykłej odżywki? Poznaj pierwszą skoncentrowaną odżywkę, która zapewnia ekspresową przemianę włosów!
- natychmiastowo wchłania się we włosy, bez czekania, stworzona do codziennego użytku
- intensywna pielęgnacja lekką formułą, bogatą w pielęgnujące serum z aminokwasem i witaminą e
- aż 2x więcej ochrony koloru
Nałóż na umyte szamponem włosy i rozprowadź równomiernie na długości aż po same końce. Nie musisz czekać - od razu spłucz. Używaj codziennie.

nawilżające, podtrzymujące kolor, wzmacniające
do skóry głowy, do włosów normalnych, do włosów farbowanych
Skóra głowy
problemowa

Dobry wybor odzywki

Najbardziej, co spodobalo mi sie w tej odzywce to sposob uzycia. Nakladamy na mokre wlosy, az po same konce i nie musimy czekac, mozemy od razu slupkac ja z wlosow. Jest to ogromny plus, gdyz nie zawsze mamy czas wieczorem, badz rano. Posiada tez serum z aminokwasu i witamine E. Jak dla mnie ma sporo zalet.
Gdy mamy wlosy farbowane, to sprawdza sie w 100%. Chroni kolor przed promieniami UV i sprawia, ze kolor szybko nie splukuje sie z wlosow.

Idealna dla włosów farbowanych:)

Każda kobieta powinna dbać o swoje włosy, ponieważ uważam, że włosy to wizytówka każdej kobiety. Włosy muszą być lśniące, piękne i zdrowe, wówczas czujemy się pewniejsze siebie i piękne, tak jak na obcasach :) Odżywkę L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, zakupiłam w Rossmanie po tym jak zafarbowałam włosy. Bardzo mi się spodobała. Jest w wygodnym opakowaniu w tubce. Ma fajną gęstą konsystencję. Po użyciu włosy się fajnie rozczesują, kolor utrzymuje się dłużej, włosy są miękkie i odżywione. Cena bardzo fajna. Polecam każdemu.

Coś dla mnie

To jest odżywka dla osób które nie mają czasu. Ekspresowo się wchłania i ogromny plus, że można odrazu spłukać. Konsystencja jest dobra co ułatwia aplikacje na włosy, zapach piękny. Włosy po stosowaniu są widocznie w lepszej kondycji. Gładkie, miękkie i łatwo się rozczesują. Tylko odżywka za szybko się kończy.

Godna polecenia

Odżywka zdecydowwnie zasługuje na polecenie. Jest naprawdę fajna i przede wszystkich widać po zastosowaniu efekt. Konsystencja jest gęsta przez co produkt nie spływa z włosów przy dłuższym trzymaniu na włosach. Mozna ja stosować codziennie natomiast może trochę obciążyć włosy, na stosuje co 2-3mycia na 10-15 min. Po tym czasie włosy są fajnie odzywione, nawilżone, zdecydowanie lepiej się rozczesuja i są bardziej lśniące. Do tego odżywka ma wspaniały zapach, który utrzymuje się długo na włosach i to bardzo lubię. Opakowanie bardzo ladne z czerwoną tuba, bardzo poręczna. Cena tez jest przyzwoita. Moz3 zdziwić pojemność natomiast jest to produkt mocno skoncentrowany woec często takie są w mniejszych pojemnościach, tu 180ml.

Ta odżywka to dla mnie hit. Jestem zalatana to ta odżywka jest dla mnie. Fajna sprawa, że zaraz można ją spłukać, gęsta konsystencja i piękny zapach. A efekty odrazu widać, włosy łatwo się rozczesuje.

Ratunek zniszczonym włosom

Moje włosy nie mają ze mną lekko, często poddaje je metamorfozom a w ostatnim czasie mocno poszalałam z rozjaśnieniem i z naturalnej brunetki zostałam blondyną. Niestety moje eksperymenty dość mocno odbiły się na moich włosach, więc zaczęłam wyszukiwać produktów, które ułatwiłyby mi życie i pomogły opanować włosowy chaos.

Skusiły mnie obietnice producenta i nie zawiodłam się <3 fajna bogata konsystencja, włosy po tej odżywce są widocznie wygładzone, łatwiej się rozczesują i są do "opanowania" kto ma włosy z tendencją do puszenia mnie zrozumie.

Niestety moje włosy dość szybko przyzwyczaiły się do niej i już nie dawała mi takich rezultatów jak na początku stosowania, ale jako odżywka stosowana raz na jakiś czas - rewelacja.

Dobra odżywka

Kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami, bo znaleźć dobrą odżywkę jest ciężko. Poza tym skusił mnie opis, że jest ona skoncentrowana. Stwierdziłam, że może będzie bardziej wydajna niż zwykle odżywki albo będzie działać podobnie jak maska do włosów.

Odżywka kosztowała ok.4-5 e a jej pojemność to 180 ml. Trochę mało, no ale skoro ma być skoncentrowana.
Moja odżywka została kupiona w niemieckim DM. Być może w Polsce jest w większej pojemności.

Produkt znajduje się w miękkiej tubie zamykanej na klik. Tuba jest raczej standardowej wielkości, więc jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam że nie ma ona 250 ml tylko 180.

Odżywka ma ładny zapach, ale nie tak intensywny i słodki jak zwykła czerwona odżywka czy szampon z tej serii do włosów farbowanych.
Odżywka jest biała i bardzo gęsta jak maska. Jednak jej działanie jest takie jak naprawdę dobrej odżywki. Na moich długich (lubiących się puszyć oraz kręcić i falować ) włosach naprawdę daje radę.

Ładnie dociąża włosy. Nie puszą się po niej i w zasadzie nie trzeba już używać żadnego serum.
Włosy są miękkie w dotyku. Ładnie się po niej układają. Włosy nie są poplątane. Jedynie trochę u nasady.
Odżywka nie nabłyszcZa ich jakość specjalnie. Ochrony koloru ocenić nie mogę, bo stosowałam ją zbyt krótko by widzieć jakąś różnicę.

Odżywka niby jest gęsta ale trzeba jej nałożyć, tyle co zwykłej odżywki. Odżywki 250 ml używam 2 tygodnie. Ta wystarczyła mi na mniej, także trochę słabo. Niby to 180 ml...

Nie robi lepszego efektu niż ta odżywka cała czerwona w butelce. Nawet tamta jakby lepiej wygładza i pięknie nabłyszcza. No i jest też chyba nawet tańsza i większa.

Trochę jestem nieusatysfakcjonowana. Ponownie raczej nie kupię. Za mała pojemność dla moich długich włosów.

Odżywka która działa

Po raz pierwszy mialam okazje testować tą odżywkę i od razu przypadła mi do gustu. Tuba bardzo wygodnie leźy w ręku więc wycisniecie odżywki nie stanowi żadnego problemu. Odżywkę stosowałam przez miesiąc od razu po farbowaniu włosów i jestem mile zaskoczona że kolor nie spłukał się ani nie wypłowiał. ten kosmetyk na prawdę pomaga w zachowaniu koloru na dłużej. Zapach przyjemny,

dla mnie bomba :)

Jest to doskonała odżywka do włosów farbowanych. Bardzo wygodne opakowanie, doskonała konsystencja. Włosy dobrze się po niej rozczesują, nie są wysuszone. Bardzo polecam

Bomba

Odżywkę uzywam od ok. Msc. Sprawdza mi się bardzo dobrze. Plusem jest to, że nie trzeba jej długo trzymać, od razu się ja splukuje! Włosy po niej pięknie pachną, świetnie się rozczesują. Jak dla mnie świetny kosmetyk za przyzwoita cenę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Coś więcej niż zwykła odżywka

Jako pierwsze muszę napisać o jej zapachu, który wyjątkowo mnie urzekł. Orzeźwiający i bardzo przyjemny - uwielbiam kosmetyki o takich owocowych zapachach! Konsystencja gęsta, też bardzo mi przypadła do gustu - nie spływa podczas nałożenia na 5 minut pod prysznicem ale i tak najlepsze efekty daje nałożona na moje rozdwojone końcówki na 10 minut. Zawijam wtedy na ten czas włosy ręcznikiem, później obficie spłukuję wodą. Kolejny fakt, który zwrócił moją uwagę - nie obciąża!!! Włosy można bardzo łatwo rozczesać po umyciu, są lśniące i da się wyczuć zapach odżywki przez dłuższy czas. Opakowanie wygodne w użyciu. Jedyny minus to wydajność produktu, jak na moje długie włosy mogłoby być spokojnie ok. 250 ml zamiast 180 ml. Produkt z całego serca polecam, wart uwagi w drogerii!

Elseve nr 1

Odżywka pięknie pachnie,jest wydajna,włosy są lśniące.miękkie,gładkie. Dla mnie Elseve jak zwykle nr 1 . Wygodne opakowanie, wszystko zgodne z zapewnieniami producenta. Polecam.