L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, Skoncentrowana odżywka do włosów farbowanych

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.79/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Potrzebujesz czegoś więcej, niż zwykłej odżywki? Poznaj pierwszą skoncentrowaną odżywkę, która zapewnia ekspresową przemianę włosów!
- natychmiastowo wchłania się we włosy, bez czekania, stworzona do codziennego użytku
- intensywna pielęgnacja lekką formułą, bogatą w pielęgnujące serum z aminokwasem i witaminą e
- aż 2x więcej ochrony koloru
Nałóż na umyte szamponem włosy i rozprowadź równomiernie na długości aż po same końce. Nie musisz czekać - od razu spłucz. Używaj codziennie.

Niezbędna❤

Zawsze ją kupuję. W codziennej gonitwie dobrze mieć ją w zanadrzu. Wygodna tuba. Wydajna, bo wystarcza niewielka ilość odżywki. Przepięknie pachnie- słodko, owocowo. Odżywka jest skoncentrowana, gęsta. Zapewnia ekspresową pielęgnację bez czekania. Nakładam na włosy i od razu spłukuję a mimo wszystko wiem, że odżywka pozostała ale bez obciążenia.
-natychmiastowo wchłania się we włosy. Doskonale nawilża. Bardzo dobrze rozczesuje włosy. Chroni przed działaniem suszarki, czy prostownicy. Używam na codzień.

Jeden z lepszych

Dzięki tej odżywce mój kolor wygląda dłużej ładniej o mocniej jest intensywnym . Farbuje włosy na czerwono / rudo zależy . I ona faktycznie podtrzymuje mi piękny zdrowy i zadbany kolor. Odżywka jest dosc gęsta ,wydajna,ma ładny zapach . Włosy po niej są miękkie w dotyku. Mają piękny intensywny kolor . Są zadbane . Mi odpowiada . Czasem można kupić na fajnej promocji .

Moja ulubiona

Kiedy ją kupiłam po raz pierwszy, zakochałam się. Włosy są mega gładkie, mięciutkie, przyjemne w dotyku, błyszczące, nie puszą się. Ze wszystkich odżywek to jest jeden z dwóch produktów, do których wracam regularnie. Niestety szampo z tej serii nie zrobił już na mnie tak spektakularnego wrażenia, jak i pozostałe szampony, odżywki z Elseve.

L,Określ odżywka do wlosow

Bardzo fajna odżywka do codziennego stosowania po umyciu włosów.Nakladam ja na włosy i po nałożeniu zaraz spłukuje.Fajnie odżywia również skórę głowy.Uzywam jej po każdym umyciu i nie uczula.Wlosy
mam farbowane więc odżywka również utrwala kolor Przyjemnie pachnie,jest wydajna.Polecam

Jest super, ale..

Najlepsze w tej odżywce jest oczywiście to, że nie trzeba jej trzymać na włosach, tylko od razu po nałożeniu można ją spłukać. Często myję głowę rano, wiec to naprawdę duża oszczędność czasu. Odżywka jest bardzo wydajna, ma odpowiednią konsystencję, kremową, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Obłędnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach cały dzień. Włosy są po niej błyszczące i miękkie. Niestety w moim przypadku nie do końca się sprawdziła... Zauważyłam, że muszę częściej myć włosy, bo szybciej się przetłuszczają. Dotąd myłam co trzeci dzień, odkąd stosuję odżywkę zmuszona jestem robić to co drugi :/ Także trochę średnio..

Mój ratunek!

To jest to! Idealny produkt, kocham całym sercem! Piękny zapach, idealna formuła. Włosy po stylizacji błyszczą się jak szalone nie wspominając o ich żywym kolorze. Moje włosy są z natury grube i strasznie puchate. To cudo ujarzmiło moje włosy i jednocześnie sprawiło, że wyglądają jakbym poddała je koloryzacji! Mój wielki HIT!

Uwielbiam ją

Ta odżywka często gości w mojej łazience w widocznym i zaszczytnym miejscu czyli przy wannie :) Stosuję ją praktycznie przy każdym myciu moich długich, gęstych i niesfornych włosów. Niestety dodać muszę, że są trochę zniszczone ciągłą koloryzacją i zabiegami pod wpływem wysokiej temperatury dlatego po każdym myciu odżywka musi być nałożona, nie ma bata ????

Opakowanie w formie tubki z nakrętką zawierającą otwieraną na klik klapkę, bardzo wygodne w użyciu. Ciekawa szata kolorystyczna, która przykłuje nie jeden kobiecy wzrok.

Konsystencja, delikatna, kremowa, nie jest za rzadka i nie spływa między palcami. Idealnie aplikuje się we włosy i dość szybko w nie wchłania.

Zapach jako wydobywa się podczas aplikacji odżywki na włosy jest przyjemny i wyczuwalny długo na włosach co jest wielkim plusem. Bardzo mi się podoba ten zapach.

Cóż ja mogę powiedzieć więcej.... tą odżywkę po prostu trzeba kupić, korzystać z niej i być zadowoloną jak ja :) moje włosy po stosowaniu tej odżywki już nie są takie niesforne, dadzą się nawet ułożyć. Nie elektryzują się ani nie puszą. Dobrze się rozczesują i odzyskały dawny blask. Co najważniejsze ta odżywka nie obciąża włosów, doskonale je odżywia i sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku aż chce się je dotykać non stop. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to że jest mało wydajna jak na moje długie gęste włosy i dość szybko ją zużywam. Mimo wszystko mówię wielkie TAK tej odżywce. To moja wierna przyjaciółka. Polecam

odżywia bez obciążenia

Moim nowym objawieniem kosmetycznym jest seria Color vive od Elseve. W końcu odnalazłam kosmetyki, które skutecznie oczyszczają skórę głowy i odżywiają końcówki. Odżywka jest dosyć gęsta i dobrze się rozprowadza oraz bezproblemowo spłukuje. Włosy są odżywione, ale nie obciążone. W końcu nie muszę myć włosów codziennie, bo wyglądają świeżo nawet do dwóch dni po myciu. Polecam!

Bardzo dobra odżywka!

Odżywka spełnia swoje zadanie :)
Podoba mi się to, że można ją spłukać od razu po nałożeniu.

Stosuję ją w zasadzie codziennie. Pięknie pachnie, łatwo się nakłada i rozprowadza. Włosy po wysuszeniu bardzo dobrze się rozczesują, są lśniące i sypkie, nawilżone, nie puszą się. Ładnie się układają.

Świetne i estetyczne opakowanie w tubce - bardzo poręczne. Cena tez super. Do tego bardzo wydajna - przy moich krótkich włosach mam wrażenie, że starcza na wieki.

Z całego serca polecam!

Spełnia swoje zadanie

Odżywka rzeczywiscie stworzona do włosów farbowanych. Po jej zastosowaniu włosy są bardzo lśniące a kolor bardziej intensywny. Dodatkowo fajnie wygładza włosy. Można ją stosować codziennie, po nałożeniu odrazu spłukać i efekt gwarantowany. Fajnie się sprawdza w połączeniu z szanponem z tej serii. Konsystencja lekka, zapach przyjemny nie drażniący nosa.

najlepsza

Maska do włosów jest jedna z najlepszych, włosy są nawilżone, nie są przesuszone, jest wydajna, nie puszą się, zapach ma cudowny, jest gęsta, włosy są lśniące po niej i kolor odżywiony

Zachwycona klientka

Na wstępie mojej recenzji napiszę, że uwielbiam wszystkie kosmetyki z tej firmy, a tym bardziej tą odżywkę do włosów farbowanych, bo mam zrobione pasemka na włosach. Odżywka idealnie odżywia kolorek i włosy, a do tego włosy nie wypadają, fantastycznie się rozczesują. Kolorek aż błyszczy się na główce.