Palmolive, Pampering Clay Body Wash (Żel pod prysznic z glinką i olejkiem różanym)

Palmolive Pampering Clay to nawilżający żel pod prysznic z glinką, olejkiem różanym i mlekiem. Kremowa formuła z naturalnym składnikiem nawilżającym delikatnie myje skórę. Zapewnia skórze uczucie piękna i otula ją delikatnym kwiatowym zapachem.

Róża i mleko

Nie załapałam się do testów na Wizażu, więc żel kupiłam sobie sama.

Chociaż to żel z glinką, efektu wysuszenia obawiać się nie musimy. Tak naprawdę, to po użyciu kosmetyku można nawet obejść się bez balsamu do ciała. Skora jest bowiem miękka, gładka, bez nieprzyjemnego efektu sciagniecia.
Wygląda więc na to, że glinka tutaj oczyszcza, ale nie wysusza.\\
Zapach...Zapach jest bardzo fajny. Różany, ale nie przesłodzony, nie chemiczny, nie ulepkowy. Jest to taka subtelna, nienachalna róża bez żadnych niepotrzebnych domieszek zapachowych.\
Żel wystarczył mi na ponad miesiac, jest więc wydajny. Pieni się srednio, ale nie jest to dla mnie munusem.
Polecam tym osobom, które szukają czegoś innego niż masa podobnych do siebie myjadeł. Glinka od Palmolive jest inna.
Naprawdę warto.

Pozytywnie zaskoczona!

Żel pod prysznic otrzymałam w pudełku Glossybox. Z racji tego że posiadam mnóstwo tego typu produktów musiał poczekać na swoją kolej.Jakie było moje pozytywne zaskoczenie po pierwszym zastosowaniu.Piękny naturalny różany zapach,bardzo kremowa konsystencja. Żel świetnie oczyszcza,wygładza i ujędrnia skórę.Wydajny ,mała ilość pozwala na oczyszczenie i odświeżenie, zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas na skórze.

Żel pod prysznic z glinką i olejkiem różanym jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu. Doskonale nawilża i oczyszcza skórę. Wydajny. Konsystencja żelu jest kremowa i przyjemna w stosowaniu. Świetny produkt o pięknym zapachu róży. Polecam

Cudowny

Żele pod prysznic maja niesamowity zapach, używałam już wiele zapachów i wszystkie są cudowne. Żel jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni i zapach pozostaje długo na skórze. Żel ma piękne Opakowanie i dobra cene. Polecam.

Wspaniały na lato

Uwielbiam żele pod prysznic właśnie za te zapachy!
Nowa linia Palmolive to delikatne żele pod prysznic na bazie glinki. Opakowanie jest duże i wygodne, żelu nie wylewa się zbyt dużo na rękę.
Konsystencja jest trochę bardziej rzadka niż wszystkich innych do tej pory wypróbowanych żeli Palmolive, ale to nie jest minusem. Żel jest delikatnie kremowy, i ma piękny, pudroworóżowy kolor. Zapach jest cudowny!!! Delikatnie pachnie różą i czymś kwiatowym, kompozycja jest nienachalna i wprost idealna na chłodne, letnie prysznice!
Uczucie odświeżenia jest fantastyczne, po wyjściu spod prysznica cały dom pięknie pachnie. Żel nie podrażnia i nie wysusza, jest wydajny, a zapach dosyć trwały na skórze. Plusem jest też to, że można go kupić praktycznie wszędzie, ja załapałam się na niego w netto za jedyne 9 zł za 500 ml!

mega nawiląenie

Żel jest wspaniałym kosmetykiem do codziennej pielęgnacji ciała,delikatnie myje i pozostawia skórę na długo nawilżona i pięknie pachnąca,uważam ,że jest wart uwagi i wypróbowania

mój ulubiony !

Jaki ten zapach jest przyjemny, to nie jest chemiczny zapach róży, a bardzo subtelny fajny. Żel ma gęstą konsystencję. Bardzo dobrze oczyszcza ciało, nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie jest ona miła w dotyku. Jest bardzo wydajny

Naturalny zapach

Zapach żelu jest według mnie jego największą zaletą - pachnie świeżo i naturalnie, a różana woń pozostaje na skórze.
Skóra po jego użyciu jest przyjemna w dotyku, nie zauważyłam nawilżenia, ale bardzo przyjemnie się go używa

Żel Palmolive z glinką i olejkiem różanym

Niestety nie przekonał mnie ten produkt. Zapach olejku różanego był tak intensywny, że przekonałam się jak bardzo go nie lubię. Działanie na skórę i doznania delikatnego masażu oczywiście na plus. Skóra była oczyszczona i nawilżona. Jednak prysznic z użyciem tego produktu nie sprawiał mi przyjemności jakiej oczekiwałam.

Jest okej

Bardzo spoko żel, choć niestety zapach róży przyprawia mnie o mdłości i po trzech użyciach oddałam go Mamie. Mimo to, uważam, że jest całkiem przyzwoity, choć zdecydowanie wolę serię truskawkową i czekoladową.

Pieknie pachnący i wygładzający żel:D

Szczerze polecam ten żel pod prysznic, ponieważ czuć ewidentnie dokładne oczyszczenie skóry, która zostaje gładka i pachnąca. Na pewno kupię kolejne opakowania, tym razem z chęcią przetestuje inne zapachy i właściwości.

Żel pod prysznic z glinką i olejkiem różanym.

Produkt jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu. Ma bardzo gęstą, a za razem lekką konsystencję. Moja skóra nie była wysuszona jak w przypadku stosowania innych żeli pod prysznic.
Produkt ma piękny zapach, ładne opakowanie a do tego bardzo fajnie się pieni co sprawia że częściej po niego sięgam. W 100% polecam :).