Seboradin, Niger, 14-dniowa Intensywna kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów

Kuracja witaminowo --ziołowa w ampułkach do włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji. Odżywka zawiera kompleks witamin grupy B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych. Dobrano je tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi. Dodatkowo ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łagodzące, a ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy działają normalizująco na gruczoły łojowe skóry i przetłuszczanie się włosów. Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamując nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu i innych zmian skórnych. Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy oraz żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu, włosy stają sie widocznie mocniejsze i zdrowsze.

Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się, sucha i wrażliwa
łagodzące, wzmacniające, przyśpieszające porost włosów, regenerujące, zapobiegające wypadaniu włosów
do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do włosów przetłuszczających się
w ampułkach
lekkie

Dla moich włosów, mojego problemu, Seboradin okazał się wybawieniem :)

Może zacznę od początku: około rok temu z moimi włosami zaczęło dziać się coś złego. Od razu zaznaczam, że nigdy nie robiłam z nimi żadnych cudów: raz na miesiąc użyłam prostownicy, to samo tyczy się lokówki, jak i suszarki. Włosy nigdy nie farbowałam i w gruncie rzeczy nigdy, niczym ich nie męczyłam. Zauważałam coraz więcej włosów: to w odpływie, to na ubraniach, na dywanie, na szczotce, a coraz mniej na głowie. Doszło nawet do takiego stanu, że na czubku głowy powstało, jak to czule nazwałam &quot;łyse pole&quot;. Włosy nie nadawały się też do kucyka: zaczęły robić mi się prześwity. Pewnego dnia powiedziałam koniec i ruszyłam do apteki. Zaopatrzyłam się właśnie w ampułki Seboradin Niger, maskę do włosów L\'biotica (której tak naprawdę zaprzestałam stosować po pierwszym użyciu) i tabletki ze skrzypem(które także łykałam nieregularnie).

I pomogło! Ampułki wcierałam sumiennie każdego dnia przez trzy miesiące. Pierwsze efekty zauważyłam już po paru tygodniach, jednak na wielkie wow musiałam zaczekać cały kwartał. Włosy stały się gęstsze, było ich więcej, wyrosły babyhair (zakola niemalże zniknęły), były bardziej śliskie, gładkie i zwyczajnie zdrowsze, poza tym kolejny plus: zniknął mi łupież, co prawda lekki, ale zniknął. Co najważniejsze: problem już nie powrócił, a niedługo minie rok od zakończenia kuracji.

Głównym powodem wypadania moich włosów był stres i hormony, więc jeśli macie podobny problem, to być może Seboradin Wam pomoże. U mnie efekty przerosły oczekiwania :)

Minusy? No cóż, dla mnie ich nie ma, bo wyratował mnie z ogromnej opresji. Jak wiemy, piękne i zdrowe włosy dla wielu kobiet są czymś bardzo ważnym, dla mnie również. Jedyne co przychodzi mi na myśl to intensywny zapach, trudny do określenia. Mi kojarzył się z ziołami i zarazem czymś chemicznym. Za ziołami nie przepadam, jednak mimo wszystko zapach mnie nie zraził. Wydaję mi się, że zależy to od gustu.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: sześć

nie pomogło

Jestem posiadaczką grubych gęstych włosów, ale za każdym razem po umyciu głowy włosów wylatują mi dwie garści. Oprócz tego między myciem a myciem znajduję je wszędzie-w torbie, na swetrze, ręcznikach, poukrywane na biurku, w butach. Kurację dzielnie przechodziłam przez kilkanaście dni do końca. Niestety mój stan włosów nie poprawił się. Być może wypadanie włosów leży po innej stronie, i mieszanka witaminowo-ziołowa nie dała rady sprostać moim oczekiwaniom. Szczególnie do gustu nie przypadł mi ostry ziołowy zapach mieszanki wyczuwalnej nie tylko przeze mnie, ale zakładałam że nieważne jak pachnie, ważne żeby pomógł.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: cały

Śmierdzi!

Produkt paskudnie śmierdzi, ciężko jest to wytrzymać :(
Na opakowaniu zalecane jest codzienne stosowanie, ja nie dawałam rady, bo jeszcze na drugi dzień czułam ten produkt na włosach.
Nie zahamował wypadania włosów, nie zauważyłam tez jakiś spektakularnych efektów wzrostowych.
Plus za gumowe zatyczki do ampułek, można zużyć część produktu i zamknąć. Nie ma obawy też o skaleczenie przy otwieraniu.
Plus za to iż ampułki nie podrażniły skóry głowy.
Produkt jest drogi, więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Genialny kosmetyk, idealnie wzmacniający włosy.

MOJE WŁOSY:
Moje włosy z natury są bardzo cienkie, do tego non stop traktuję je farbami, w tym rozjaśnianiem, są plączące, rzadkie (do tego stopnia, że widać łyse prześwity) - generalnie włosy jakich nikt nie chciałby mieć. Do tego koszmar przetłuszczania - muszę je myć codziennie.

Po pół roku z seboradinem:
Poprawa jest ogromna. Stosowałam całą kurację ampułki + szampon + balsam, z czego ampułki i szampon codziennie, balsam czasem zastępowałam maską z kallosa lub jakąś inną. Całość kuracji dała genialne efekty - włosy są mocniejsze, wytrzymalsze, przestały być sianowate.

Plusy ampułek:
- wygodne opakowanie,
- jednorazowe ampułki sprawiają, że zawsze nałożysz idealną ilość preparatu na głowę,
- razem z szamponem i balsamem wzmacnia włosy,
- włosy przestały wypadać! (cud)
- ładnie pachnie (choć wiem że wielu osobom zapach przeszkadza - kwestia gustu),
- włosy rosną szybciej
- rosną nowe &quot;baby&quot; włosy - na całej skórze głowy mam krótkiego jeża :) - mam wrażenie że to głównie dzięki ampułkom właśnie, na pewno znacznie przyspieszają działanie całej kuracji,
- łatwo dostępne (polecam kupować bezpośrednio od producenta na jego allegro - dużo taniej i dużo darmowych próbek)

Minusy:
- jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić jest wielkość ampułki - czasem musiałam się mocno wysilić żeby starczyło na całą skórę głowy

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4 całe, 5 w trakcie

skuteczny przeciw wypadaniu włosów

Przesilenie jesienne może nie tylko wprowadzić w depresję przez pogodę ale również przez ilość wypadających włosów. Po przeczytaniu dość pozytywnych opinii stwierdziłam, że wypróbuję Seboradin.
Ampułki są całkiem duże i spokojnie starczą na cały skalp. Zatkane koreczkiem- jest wygodne przy otwieraniu.
Jeśli chodzi o zapach dużo osób na niego narzeka, jak dla nie był dosyć przyjemny, ziołowy (po 2 tygodniach stosowania rzeczywiście może zacząć drażnić).

Plusy:
+ zatrzymanie wypadania włosów;
+ włosy stały się lśniące;
+ włosy wyglądają zdrowo;
+ nie obciążają włosów;
+nie podrażniają skóry głowy;
+ łatwo się aplikuje;

Baby hair zauważyłam dopiero po jakimś czasie (ok 2 tygodni) po zakończeniu kuracji. Czy ampułki przyśpieszają porost włosów? Tego nie wiem...
Najważniejszą rzeczą było wstrzymanie nadmiernie wypadających włosów i ogólne poprawienie kondycji włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (1 kuracja)

Bardzo skuteczna kuracja !

Jeszcze w lutym tego roku moje włosy były długie i piękne nie miałam z nimi większych problemów do momentu jak przyszła do nas moda na ombe... Tu zaczęły się schody... moje włosy od lutego przeszły ok. 25 farbowań (farby drogeryjne, rozjaśniacze, farby fryzjerskie, szamponetki) jak można się domyśleć ich stan był fatalny były wysuszone i zaczął się ich problem z wypadaniem... (duży problem moje włosy były wszędzie a odpływy w łazience były ciągle zatkane włosami) włosy ścięłam do brody ale problem osłabienia i wypadania pozostał aż do momentu przeczytania recenzji Seboradinu ! Zakupiłam przez apteke internetową 1 kurację (ok.22zł) później w aptece stacjonarnej (za 48zł !!) - zależało mi na czasie :) dwutygodniowa seria bardzo poprawiła stan moich włosów (rosły jakby szybciej) używałam do tego również balsam z czarną rzodkwią, lotion i szampon :) a także serum Regenerum ! POLECAM

Używam tego produktu od: 28dni

naprawde skuteczna kuracja

Kuracje Seboradin w ampułkach zakupiłam zachęcona opinią pani farmaceutki, która bardzo zachwalała jej działanie. Stwierdziła również, że duża ilość klientek po zakupie jednego opakowania, wraca po jakimś czasie po drugie:)

I wiecie co?
Dołączyłam do grona zadowolonych klientek i zakupiłam drugie opakowanie. Uważam, iż 2 opakowania ( w sumie 28 ampułek) pozwalają na przeprowadzenie optymalnej kuracji wzmacniającej włosy.

Jestem posiadaczką cienkich, delikatnych włosów, które dodatkowo rozjaśniam i często stylizuje przy pomocy prostownicy. Jak można się domyślić, moje włosy nie były w dobrej kondycji.
Ampułki Seboradin sprawiły jednak, iż są one w WIDOCZNIE lepszej kondycji niż przed rozpoczęciem kuracji.

Włosy są wzmocnione, zregenerowane, nie wiem jak to możliwe- ale mam wrażenie, że są grubsze. Może to tylko optyczne złudzenie, bo włosy sa po prostu w lepszej kondycji- ale jeśli nawet to i tak było warto:)

Poza zapachem ( który mnie na początku trochę drażnił, ale z czasem się przezwyczaiłam), ampułki Seboradin maja same zalety:

+WYGODNY SPOSÓB APLIKACJI- jedna ampułka starcza akurat na cały skalp, myślę że nie warto oszczędzać i używać np. po pół ampułki na dzień, bo kuracja może wówczas nie przynieść takich efektów.
Ja stosowałam je zawsze na noc, dopiero rano myłam głowę.

+SKUTECZNE DZIAŁANIE- włosy są wzmocnione, nie wypadają nadmiernie ( wiadomo, że codziennie i tak tracimy pewną ilość włosów i jest to zupełnie naturalne), w moim przypadku ampułki przyczyniły się również w znacznym stopniu do regeneracji moich zniszczonych włosów, wysypu tzw baby hair :D

+NIE PODRAŻNIAJĄ SKÓRY GŁOWY- przynajmniej u mnie to nie wystąpiło podczas 28-dniowej kuracji, a mam dość wrażliwą skórę głowy, która reaguje swędzeniem np. po użyciu zbyt mocnego szamponu.

+NIE POWODUJĄ PRZETŁUSZCZANIA SIĘ WŁOSÓW

+DUŻA DOSTĘPNOŚĆ- widziałam je w wielu aptekach, w których byłam

Jedyną wadą produktu może być wspomniany zapach- ziołowy, dość intensywny- tak jak już wspomniałam mi przeszkadzał tylko na początku, później już nie.
Cena produktu również jest dość wysoka- ja zapłaciłam za nie ok.40 zł w mojej aptece- ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki, gdyż produkt DZIAŁA.

Polecam go wszystkim kobietom, które chcą wzmocnić swoje włosy, poprawić widocznie ich wygląd i kondycję oraz wyeliminować nadmierne wypadanie.

Ja za jakiś czas na pewno powtórzę kurację, bo chcę się cieszyć takimi efektami przez długi czas.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Rewelacyjny !

Posiadam bardzo mocno rozjaśnione blond włosy, które jak powszechnie wiadomo z natury są &quot;słabej jakości&quot;
Wiadomo, że dodatkowa ingerencja farb bardzo je niszczy i osłabia.
W pewnym momencie włosy zaczęły wypadać mi garściami. Byłam tak załamana, że ograniczyłam ich czesanie do minimum.
Wtedy na pomoc ruszyła moja ciotka, która dała mi opakowanie Seboradinu.
Trochę specyfików już przetestowałam, żaden nie skutkował, więc i do tego byłam sceptycznie nastawiona.
Ale jakie było moje zdziwienie, gdy z dnia na dzień wypadało mi mniej włosów. Pokusiłam się o przedłużenie kuracji z 14 do 28 dni (po prostu kupiłam nowe opakowanie i zużyłam jedno po drugim). Problem zniknął. Wypadało mi dosłownie tyle włosów ile powinno, czyli 50-100.

Obecnie stosuję seboriadin do tej pory: co 2-3 miesiące robię sobie kurację &quot;podtrzymującą efekt&quot;.
Problem wypadających nadmiernie włosów odszedł w zapomnienie ;)

Ten produkt jest po prostu rewelacyjny:
- Wiele osób uważa, iż ma drażniący zapach. Mnie jednak on odpowiada. Poza tym cuć go jedynie podczas aplikacji)
- Nie obciąża włosów
- Jest skuteczny !
- Łatwo się aplikuje

Jego minusy:
- Zoże być to cena (bo ok 30zł za 14 ampułek to nie jest jednak aż tak mały wydatek)
- Czasem jest problem z jego dostępnością (w mojej aptece trzeba go najpierw zamówić i odczekać 2-3 dni)

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Genialny

Nie wierzę w cuda, ale jako, że dostałam ten dziwny specyfik kiedy włosy lecialy mi garściami ( przesilenie) to chętnie zuzyłam wszystkie ampułki
Początkowo niestety wada:
- Okropnie śmierdzi.

Dalej same zalety:
- nie obciąża
- nie przetłuszcza, a nawet rzadziej myłam włosy

moje włosy wyglądały lepiej i co najważniejsze przestały wypadać. Kosmetyk na prawdę dziala :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

skuteczne

Ampułki stosowałam razem z lotionem oraz z szamponem z tej serii.

Nie miałam jakiegoś wielkiego problemu z wypadaniem, ot jesienne przesilenie mnie dopadło i włosy zaczęły lecieć trochę bardziej niż zawsze. Od razu więc zaopatrzyłam się w serię a w tym w ampułki. Po przeczytanie recenzji zdecydowałam, że będę ich używać na noc a rano będę myła głowę, myję włosy co 2gi dzień.

+ przyczynia się do zahamowania wypadania, wiadomo, że cudów nie czyni ale jednak wypada ich mniej,
+ zapach, tutaj gusta są różne ale mi się podoba i TZwi też, cały czas mi wmawia, ze czuje eukaliptus i szałwie :D tak jak jedna już tutaj napisała - przed randką nie polecam bo jednak nie wiadomo jak facet zareaguje, a głupia jakby się zniechęcił przez dziwny zapach włosów.
+ fajnie wydzielone dawki, przyznam szczerze, ze na początku używałam po pół więc 1 ampułka starczyła mi na 2 razy - spokojnie da się pokryć głowę taką ilością tzn. połówka ale powiem szczerze, ze wtedy nie ma takiego efektu,
+ babyhair mówią same za siebie :D
+ wydajne, 14 dni a ja używam co druga noc i to na początku nawet nie całe ampułki więc miałam ponad miesiąc ;)

- cena skutecznie odstrasza

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Skuteczny, polecam!

Mój problem polegał na silnym wypadaniu włosów i bardzo powolnym wzroście. Chciałam je pobudzić do wzrostu i trochę wspomóc cebulki włosów. Stosuję go zazwyczaj na suche wlosy, najpierw masując skórę glowy palcami, później wcierając krople z ampulki.

Na plus:
+ skuteczność; co tu dużo mówić - działa: wlosy przestają wypadać,
+ przyspiesza wzrost wlosa, trudno mi powiedzieć, o ile, bo nie mierzylam postepu, ale naprawdę widzę przyspieszenie odrostu,
+ cena: ja płacę w aptece ok. 25 zl, to nieduzo jak za taki efekt,

Na minus:
- zapach; jest koszmarny! utrzymuje się na wlosach nawet po wyschnieciu,
- odrobinę przetłuszcza, więc nie nadaje się na używanie go codziennie rano przed wyjściem. Ja go używam wieczorem, gdy już wrócę z zajęć.

Nawet ten minus nie jest w stanie mi obrzydzić tego kosmetyku, bo nie znam lepszego preparatu. Nie wiem, na ile wspomaga leczenie łojotoku, łuszczycy i łupieżu, bo nie mialam takiego problemu.

Używam go 2 tygodnie, po czym robię przerwę 2 tygodni, do końca miesiąca, a później rozpoczynam na nowo.

Jeśli więc ktoś szuka czegoś skutecznego i nie jest nadwrazliwy na zapachy, to polecam :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy, lipiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

skuteczna kuracja

Może zacznę od minusów:
-producent zapewnia że serum nie skleja włosów, niestety myli się - włosy po wyschnięciu wyglądają na przetłuszczone. Jest trochę lepiej, jak zaraz po zastosowaniu wysuszy się suszarką, z tym że pojawia się tu pewien paradoks - jak ktoś ma zniszczone włosy to suszarki raczej powinien unikać.
-niewygodne w użyciu - konsystencja wody, dlatego przy nakładaniu trzeba bardzo uważać, żeby nie poleciało po karku, szyi i twarzy
-niesamowicie śmierdzi, niestety zapach ten utrzymuje siębardzo długo na włosach. Przed randką-odradzam

Plusy:
Główną zaletą jest to, że faktycznie wzmacnia włosy. Co prawda stosowałam seboradin łącznie z doustnym preparatem z biotyną, ale po 2 tygodniach odczułam wyraźną różnicę. Wcześniej wosy wypadały mi strasznie, dosłownie bałam się je czesać, żeby nie widzieć ile zostaje na grzebieniu. Teraz dalej trochę wypadają, ale zdecydowanie mniej (a zuzyłam dopiero 10 ampułek, do każdego mycia jedna).

Daję 4 gwiazdki, bo mimo wielu minusów preparat swoje zadanie spełnił.