Zenner, Biofriendly, Biodegradowalna szczotka do włosów

Zenner, Biofriendly, Biodegradowalna szczotka do włosów

Pojemność 1 szt

Produkt uzyskano ze skrobi roślin kukurydzy i manioku - naturalnych surowców nowego typu, całkowicie biodegradowalnych. Włókna roślin ulegają glikacji, by uzyskać glukozę. Z powstałej glukozy syntetyzowany jest materiał biodegradowalny.Wytrzymałość zastosowania materiału sprawia, że szczotka nadaje się do profesjonalnej pielęgnacji włosów - z jedynym wyjątkiem, by nie suszyć włosów gorącym powietrzem.W naturalnych warunkach produkt ulega biodegradacji w ciągu 5 lat, przekształcając się w dwutlenek węgla i wodę, dzięki czemu został uznany jako przyjazny dla środowiska.Włosie o długości 20 mm - jako jedyny element - wykonano z nylonu. Stanowi 5% masy szczotki, charakteryzuje się elastycznością i wytrzymałością, dzięki czemu doskonale rozczesuje i wygładza każdy rodzaj włosów.Szczotka została zaprojektowana ergonomicznie, a jej kształt dopasowuje się do kształtu głowy.

szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Hit :) :)

Biodegradowalna szczotka do włosów jest lekka oraz idealnie wyprofilowana, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Bardzo ładnie rozczesuje włosy (zarówno mokre, jak i suche), nie wyrywa ich oraz nie powoduje elektryzowania. Włosie jest zakończone kuleczkami, które idealnie nadają się do masażu głowy. Teraz każde czesanie włosów wiąże się z relaksującym masażem. :) Spodobał mi się również jej nietypowy kształt oraz dziewczęcy kolor. Duży plus dla producenta za biodegradowalny materiał, dzięki któremu szybciej rozłoży się ona w przyszłości.

najlepsza

Gdy zobaczyłam ją w rossmannie, pomyślałam, że to szczotka idealna dla mnie. Fajna sprawa - biodegradowalna, więc nie produkujemy dodatkowych śmieci.
Z początku trochę się obawiałam, że szybko się zniszczy, gdyż sprawia wrażenie mało solidnej, jednak przekonałam się, że jest dobrze wykonana. Szpilki nie gną się i nie wypadają, spokojnie radzi sobie z rozczesaniem gęstej czupryny - zarówno na sucho jak i na mokro.
I teraz najważniejsze - nie elektryzuje włosów, co dotychczas było moją zmorą i w zasadzie każda szczotka to robiła.

Eko-hit!

Szczotka ma nowoczesny wygląd i ergonomiczny kształt. Wydaje się być twarda i mało elastyczna, ale już przy pierwszym użyciu okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Nylonowe włosie jest rzadko osadzone i dzięki temu łatwo czyści się szczotkę. Szczotka bardzo dobrze rozczesuje włosy już po jednym przeczesaniu. Daje sobie radę z mokrymi, suchymi, a także poplątanymi włosami nie wyrywając ich przy tym. Szczotka ma na środku nacięcie, dzięki któremu dopasowuje się do kształtu głowy, delikatnie ją masując. Ważne, aby szczotki nie używać do stylizacji na gorąco. Produkt został wykonany z naturalnych materiałów uzyskanych z kukurydzy i manioku. Przez to ulega biodegradacji w ciągu 5 lat. W świecie tak ogromnego konsumpcjonizmu jest to duży krok do przodu w kwestii ekologii i ochrony środowiska. Jest to bardzo ważne i daje duży plus. Podsumowując - JESTEM ZACHWYCONA! ????