Zenner, Biofriendly, Biodegradowalna szczotka do włosów

Zenner, Biofriendly, Biodegradowalna szczotka do włosów

Pojemność 1 szt

Produkt uzyskano ze skrobi roślin kukurydzy i manioku - naturalnych surowców nowego typu, całkowicie biodegradowalnych. Włókna roślin ulegają glikacji, by uzyskać glukozę. Z powstałej glukozy syntetyzowany jest materiał biodegradowalny.Wytrzymałość zastosowania materiału sprawia, że szczotka nadaje się do profesjonalnej pielęgnacji włosów - z jedynym wyjątkiem, by nie suszyć włosów gorącym powietrzem.W naturalnych warunkach produkt ulega biodegradacji w ciągu 5 lat, przekształcając się w dwutlenek węgla i wodę, dzięki czemu został uznany jako przyjazny dla środowiska.Włosie o długości 20 mm - jako jedyny element - wykonano z nylonu. Stanowi 5% masy szczotki, charakteryzuje się elastycznością i wytrzymałością, dzięki czemu doskonale rozczesuje i wygładza każdy rodzaj włosów.Szczotka została zaprojektowana ergonomicznie, a jej kształt dopasowuje się do kształtu głowy.

szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super

Używam od 2-3 miesięcy i mogę powiedzieć, że sprawdza się świetnie. Nie łamie włosów, od kiedy się na nią przerzuciłam w ogóle wyglądają dużo lepiej. Cena odpowiednia. Polecam spróbować. Na plus biodegradowalność

super

Szczotka fajna do włosów mokrych jak i suchych, jest mega wydajna, daje sobie radę z każdym rodzajem włosów nie ciąga i nie wyrywa, dzięki poręcznej i wygodnej rączce sprawdza się jeszcze lepiej i jest bardzo wygodna w obsłudze

szczotka prawie ideał

szczotka nie tylko piękniecsie prezentuje ale także świetnie rozczesuje włosy, nie szarpie ich i nie wyrywa. ząbki szczotki łatwo suną po włosach nawet jeśli są splątane. używam jej pare miesięcy i wygląda jak nowa. niestety tak skutecznie wyczesuje kurz i pyły z włosów że trzeba ją często myć co nie jest łatwe bo czyścik do szczotek nie sprawdza sie. mimo wszystko gorąco polecam-nie zamienie jej ma żadną inną!

Świetna do długich włosów

Mam długie, gęste włosy, które się nie plączą ani przesadnie nie niszczą. Mimo to, po zużyciu Tangle Teezera (nic mi złego nie zrobił :D), szukałam czegoś tańszego i o dłuższych igiełkach. Tę szczotkę znalazłam w sklepie internetowym Rossmana za 18 PLN, a że dodatkowo jest biodegradowalna, od razu ją dorwałam :D Ten model ma świetny design, dobrze wyprofilowany, co ułatwia baaardzo czyszczenie. Igiełki są odpowiednio długie i mięciutkie, nadadzą się nawet do lekkiego masażu skóry głowy. Przez łatwość utrzymania w czystości, wykorzystuję szczotkę też do wczesywania odżywki. Zdecydowanie polecam wypróbowanie, zwłaszcza osobom, które, jak ja, nie tolerują szczotek drewnianych ani z włosia.

Włosomaniaczka poleca :)

Wcześniej używałam TT, który niemiłosiernie wyrywał mi moje krótkie włosy (do ramion), a mojej siostrze jej długie (do pasa) zdrowe włosy.
Jest giętka, w przystępnej cenie (czasem są na nią promocje w Ross) i bardzo dobra do czesania na mokro. :)

Przyjazna środowisku i włosom

Używam jej głównie do wczesywania odżywki i spełnia swoje zadanie. Ma słodki różowy kolor (jest dostępna również w innym). Jest dobrze wykonana i dopasowuje się do kształtu głowy przez przecięcie na środku. Design na kształt liścia z tyłu jest super. Polecam wypróbować, bo nie kosztuje dużo, jest łątwodostępna jak i przyjazna naturze!

Super !!

Jestem jej posiadaczką od 2 dni, ale już ją pokochałam. Do tej pory używałam oczywiście TT, ale po wizycie na kilku grupach włosomaniakowych stwierdziłam, że muszę go czym prędzej wymienić. Posiadam tę mniejszą wersję i na moich długich (do pasa), i jednocześnie średnio cienkich włosach sprawdza się świetnie. Kupiłam ją głównie do zastosowania na mokro - do wczesywania olejów i odżywek, ale na sucho też sobie super radzi. Dzisiaj rano po przeczesaniu, na szczotce było maks 3 włosy. Czesząc się TT, zazwyczaj wypadało kilkanaście (tak, zaczęłam je ostatnio liczyć :) ). Używając TT na mokro miałam wrażenie, że wyczesuję całe kępy włosów, tutaj jest to naprawdę maks kilka sztuk. Dodatkowo kuleczki robią fajny masaż, a wypustki są generalnie bardzo giętkie. Czasem, przy dość zamaszystych ruchach włosy wplątują mi się między te wycięcia, mające tworzyć kształt liścia, jednak nie powoduje to ich wyrwania czy urwania. Polecam wszystkim.Nie zdawałam sobie sprawy, że robię sobie taką krzywdę używając do tej pory złej szczotki - ta póki co jest moim hitem.
Szczotka oczywiście pięknie się prezentuje. Dla wszystkich uwielbiających takie gadżety to strzał w 10. Kwestia ekologii też jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Przede wszystkim ważną zaletą jest dość niska cena i dostępność - każdy może sobie na nią pozwolić, a nie tak jak w przypadku większości ekologicznych rozwiązań, w których wysoka cena sprawia, że ludzie wolą wybrać tańszy plastik, bo zawartość portfela nie pozwala się troszczyć o planetę.

Solidnie wykonana, dobrze rozczesuje i masuje skórę głowy

Chwyciłam tę szczotkę na promocji w Rossmannie. Zaczęłam lubić szczotki bez poduszki, takie proste w myciu, z igiełkami drucianymi zakończonymi kuleczkami. Szczotka nie dość, że jest trwała, to wygodna, choć jednak cięższa, niż inne tego typu szczotki. Oceniam ją pozytywnie i myślę, że warto ją wypróbować - naprawdę się sprawdza!

Moje włosy
Średniodługie, średnioporowate(-), z tendencją do falowania. Od kilku miesięcy jadą na olejowaniu, maskach, słowem: na włosingu, ale końcówki jednak nadal lubią się rozdwajać. Bez wspomagaczy puszą się, lekko łamią podczas intensywnego czesania.

Szczotka
Mam wersję różową. Jest ciekawie powcinana, chociaż ku mojemu zdziwieniiu nie jest tak elastyczna, jak mogłoby się wydawać. To nadal kawałek plastiku, który mimo rozwków nie ugina się pod naciskiem, więc nie do końca dopasowuje się do głowy. Mi to nie przeszkadza, bo mam dość długie włosy. Szczotka jest stosunkowo ciężka - mam taką drugą, z Biedry, i ona jest zdecydowanie mniej męcząca. Ale nie jest źle :) Kolor ładny, no i fakt, że jest choć trochę mniej plastiku, niż mogłoby być, daje zawsze pozytywne wrażenie.
Ze szczotki sterczą druciki zakończone masującymi kuleczkami. Są bardzo elastyczne, ale jednocześnie mocno osadzone w szczotce.

Szczotkowanie
Wypróbowałam ją i na sucho, i na mokro. W obu przypadkach świetnie się sprawdza, nie ciągnie włosów. Na sucho może troszkę je elektryzuje, ale w moim przypadku to norma - nawet antystatyczne, drewniane grzebienie nie pomagają. Świetnie współgra z konsystencją włosów, nie łamie ich. Jest delikatna, ale ze spokojem można z jej pomocą zaczesać ciasny kucyk. Dobrze też rozprowadza maski i mgiełki na mokrych włosach.

Trwałość
Szczotka jest trwała - nie łamie się, jej druciki nie wypadają, nie tracą też kuleczek. Dodatkowo - łatwo ją umyć, wystarczy "poczesać" wewnętrzną stronę dłoni z mydłem, żeby zebrać wszystkie włoski i pyłki.

Jak dla mnie - świetny zakup!

Biodegradowalna szczotka to jest mój hit

Takiej biodegradowalnej szczotki to ja do tej pory nie miałam jest po prostu świetna.

Kupiłam ją oczywiście na promocji w Rossmann . Przyciągnęła mnie jak magnes tym że jest wykonana z naturalnych surowców skrobi kukurydzy i manioku oraz tym że ulega w naturalnych warunkach biodegradacji w ciągu 5 lat, przekształcając się w dwutlenek węgla i wodę. Za to naprawde wielki szacun dla producenta ze idzie z duchem czasu i dla o nasze środowisko.

Szczotke możemy kupić w 2 kolorach różowy i szary , ja osobiście wybrałam ten drugi . Włosie o długość 20mm dobrze sunie po głowie.

Jest ona twarda wyglądem przypomina mi liść bo ma u góry nacięcia i to dzięki jej kształtowi idealnie wyciąga się z niej włosy nie ma z tym żadnego problemu a przyznam się że wcześniej nie cierpiałam tego robić,teraz jest to łatwe i szybkie.

Szczotka bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy aż byłam w szoku że tak można.
Nie ma różnicy czy używam ją na mokre czy suche lub splątane wlosy bardzo dobrze je rozczesuje bez wyrywania i szarpania.

Zauważyłam tez mniejszą ich ilosc na szczotce co jest naprawdę bardzo ważne dla mnie i myślę że każda posiadaczka takich dlugich włosów doceni ją.

Szczotki nie mozemy używać do stulizacji na gorąca tak informuje nas producent i ja się do tego stosuje bo nie chciała bym by się zniszczyła.

Najlepsza jaką miałam!

Ta szczotka to cudo!
Odkąd pamietam używam szczotki Tangle Angel. Jednak musiałam już wymienić na nową. Na jednej z facebookowych grup o włosach dziewczyny polecały właśnie szczotkę Biofrienfdly. Skusiła mnie dodatkowo aktualna promocja na nią w Rossmann. Byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ mam długie włosy o często od różnych szczotek mi się elektryzują. Jednak w tej zakochałam się od razu. Jest lekka, ma piękny kształt, nie wyrywa włosów i nie elektryzuje. Dodatkowy atut, że jest bio, co w tych czasach jest ważne. No i ten kolor! <3
Z przyjemnością będę ją obserwować przez te 5 lat. :D

Genialna

Od kilku lat używałam niezmiennie Tangle Teezera, była to według mnie najlepsza szczotka jaką miałam do tej pory. Jednak skuszona niską ceną postanowiłam wypróbować tę szczotkę. Ależ było moje zaskoczenie.... Szczotka cudownie 'sunie' po włosach, idealnie je doczesuje, rozczesuje kołtuny. Jest bardzo delikatna, nie wyrywa włosów. Używanie jej jest przyjemnością!
Co ważne, dobrze trzyma się ją w ręce, nie wyślizguje się, ma piękny kolor i jest biodegradowalna. Super :)

Jestem na tak :)

To naprawdę dobra szczotka , pięknie rozczesuje włoski - nie wyrywa i nie szarpie co jest ogromnym plusem .

Można ją dostać w dwóch kolorach : różowym i szarym
Jak dla mnie hitem jest to że jest całkowicie biodegradowalna - rozkłada się ok 5 lat w naturalnych warunkach